Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327314
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλημερα σε ολους τους μπουρδελιαρηδες.επισκεφτηκα την νικολ στην πρωινη βαρδια
η νικολ ειναι μελαχρινη με πιασιματακια κωλλαρα και 3αρι βυζι με πολυ καυλοφατσα.περασα με 69 .περιμενα λιγο στο δωματιο πανω μεχρι που ηρθε ο μουναρος.μου λεει τι κανεις αγορι μου ζεσταινεσαι?εγω θα σε ζεστανω πιο πολυ μου λεει αντεχεις?αντεχω μωρο μου της λεω.ανεβαινει στο κρεβαττι με πιανει απαλα στα αρχιδια και μου τα φυλαει και ξεκιναει να με γλυφει απ την κοιλια και φτανει στα αυτια μου ,με χαιδευει και ειχε αρχισει να μου σηκωνεται.μου λεει μωρο μου θα με γδυσεις?της βγαζω το σουτιεν και το βρακακι της και μου λεει γλυψε με μωρο μου θελω τη γλωσσα σου στο μουνακκι μου .αφου με τρελλαινε αρχισα να τη γλυφω σιγα σιγα μεχρι που εχωνα τη γλωσσα μου μεσα της σα να τη γαμουσα .αρχισα να νοιωθω τα υγρα της και μου λεει θελω να μου γαμησεις το στοματακι μου .σηκωνομαι ορθιος της πιανω το κεφαλι μου περναει το λατιχο κι αρχιζω να της γαμαω το στομα της ,.επειδη θα εχυνα ετσι καθως ειχε γεμιθσει σαλια επειδη της τον καρφωνα μεχρι το λαρυγγι και ηθελα να σφαλιαρισω λιγο την κωλλαρα της.την γυρναω στα 4 και αρχιζω ενα σφυροκοπημα ,σφαλιαρες στην κωλλαρα της ,βογγητα απο τη νικολ(πρεπει να μας ακουσαν μεχρι την παντειο)και μετα απο λιγο τελειωσα μεσ στην καυλα.σηκωθηκε μου εδωσε ενα φιλι και μου ειπε σε περιμενω παλι να με λειωσεις μωρο μου........

ειναι τρελλη καυλιαρα η γυναικα.σ ευχαριστω κουκλαρα μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού