Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πηγαινα για χριστινακι καζαξταν αλλα ο οικος κληστος...Θυμηθηκα που ελεγαν για αδελφη νικολετας και πηγα να δω...Η ελλη ειναι ολοιδια με την νικολετα απλα εχει πιο ομορφα δοντια...και πιο αγουρη σαρκα!!!! Στα του αγωνα...πιπα μαυρο χαλι...δεν ξερη...ηταν αξυρηστα τα ποδια της..και στο κολαρακι αγγιλοναν η τριχες σε βαθμο μεγαλο...οποτε δεν τολμισα να γληψο...την θελω την γλωσα μου...Στο γαμηση παλυ μαυρο χαλι...Ενο ειχε κρεμα δεν εβαλε...Ο πουτσος μου σαν ηρωας σηκοθηκε απο το πουθενα..και καρφοθηκε ξερα μεσα της...10 σπροξηματα και επεσε...μου τον παιζη δυνατα...το καρφονο ξανα...ξαναπεφτη...τον παιζο ξ;να μονος...παει να βαλη κρεμα και χυνο...μου ζητησε συγνωμη...Να πω οτι αντι για προκαταρκτικα μου ειπε πως δεν της αρεση η μαρκα τσιγαρου που κανο...οτι εχω μαυρα ματια και θα πεθανο απο το τσιγαρο!!! Επισης ειπε πως εχεις μεγαλα μπρατσα ωραιο θωρακα ποδια πλατες αλλα πρεπει να μικρηνης την κοιλια σου μην παθης κανα καρδια!!!Τυποι μοι ο νωον νοητο..που ναμουν και χονδρος τη θαλεγε..Απλα ειμαι αυτο που λεμε πεδαρας χωρις αναβολικα κτλ..Δεν γραφο κατι αλλο απλα χρειαζομε επιγοντος θεραπη με χριστινακι Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλλη
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, cmenegak, amjik και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2015
Ξεροχύνουμε με κριτικές ''FORMET'',αναμένουμε και περιγραφή τσάρκας με απαράμιλλο λεξιλόγιο και γραμματική!
22 Ιουνίου, 2015
τσιγγάνα γαρ ... της έχει μείνει η πρόβλεψη του μέλλοντος ... σε τι γλώσσα στα είπε όλα αυτά ??
22 Ιουνίου, 2015
ΞΕΡΟΧΥΝΩ !!!!!! Με παιδαρά FORMET!
22 Ιουνίου, 2015
Τυποι μου ευχαρηστο,επιρεπης ενοειτε θα αρχισο ενημεροσης που θα τα σπανε αλλα θελω χρονο και μαχημο συναγωνηστη σαν εμενα...Για σου αρχοντα ρεντμαφουιν!!!Ρουμανολαγνος φαε την γλωσσα σου απλο ρουμανακι ειναι...που γνωριζη την γλωσσα μας μια χαρα λεειωοτι θελει να πει...και οταν την ρωτας κατι κανει την παπια οτι κ καλα δεν κατσλαβαινη
22 Ιουνίου, 2015
Σε τι γλώσσα;; Άσε Ρουμανολάγνε μου γιατί άμα θέλει αυτή να πει κάτι, λέξεις βρίσκει..! Είχαμε πάει τσάρκα με γνωστό μύστη κ του πέταξε κάτι προσωπικό του, απορώ πως στάθηκε στο ύψος του κ δε την.. στραγγάλισε..! χε χε! Πάντως πέρα από τις παπαριές που ξεστομίζει, στο σεξάκι το έχει!! Εμένα προσωπικά με απογείωσε ΑΛΛΑ θέλει ακόμα δουλειά για να γίνει 1ης τάξεως πόρνη!! Μικρή είναι, θα μάθει και μακάρι να αποδειχτεί Νικολέττα νο2!! (Ευχαριστώ Σκορπιό που μου την πρότεινε ;) )
22 Ιουνίου, 2015
"γνωριζη την γλωσσα μας μια χαρα λεειωοτι θελει να πει...και οταν την ρωτας κατι κανει την παπια οτι κ καλα δεν κατσλαβαινη"

Ακριβώς όπως τα λέει ο μύστης ISINAS!!! Εμάς δε μας νοιάζει φυσικά η κουτοπονηριά της, αλλά πως γαμιέται!! Σαφώς είναι καλύτερη από πολλές στην ίδια περιοχή _για να μη πω στην ίδια αλυσίδα.. Παρόλα αυτά, ο γνωστός μου θα κάνει νύξη στους υπεύθυνους σύντομα, γιατί η πιτσιρίκα πετάει χοντράδες!!
25 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μυστη καραβις11 αφου εχυσα παλυ καλα...Ειναι θεμα εμπειριας καθαρα...Αν τον καθενα αντι για προκαταρκτικα τον κραζη...Πως θα χυση ο αλλος? Ειδικα ενας που δεν ειναι εμπειρος δεν παιζη να χυση...Ειναι σκετη καταστροφη για εναν προταρη!!!
25 Ιουνίου, 2015
Καμία σχέση με την αδερφή της,κρίμα Λύπη
25 Ιουνίου, 2015
"Μυστη καραβις11 αφου εχυσα παλυ καλα...Ειναι θεμα εμπειριας καθαρα...Αν τον καθενα αντι για προκαταρκτικα τον κραζη...Πως θα χυση ο αλλος? Ειδικα ενας που δεν ειναι εμπειρος δεν παιζη να χυση...Ειναι σκετη καταστροφη για εναν προταρη!!!"

Αν το λες για το "προσωπικό" σχόλιο που έκανε στον γνωστό μου, σε πληροφορώ, το πέταξε ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ!!! Απο ότι έμαθα του έσουρε κ άλλα μέσα στο δωμάτιο, αλλά ο μύστης ΔΕ χαμπαριάζει, την έβαλε κάτω κ την άρχισε στο κοπάνημα.. Πέτρα πάνω στην πέτρα ΔΕΝ έμεινε.. 'Ετσι, να προσέχει τι λέει!! χε χε Αναμένουμε ΚΑΙ συνέχεια γιατι το ζήτημα με το σχόλιο θα "τραβήξει"..!

"Καμία σχέση με την αδερφή της,κρίμα Sad" Ντάααξει μωρέ, μικρή είναι θα μάθει!! Τα Potentials τα έχει πάντως και εγώ θα την τιμάω!! Αν σπάσει κ άλλο @@ θα ενημερωθούμε γενικά, για αυτό υπάρχει κ το σάιτ!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9