Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 437807
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είμαι λάτρης του βυζιού και γιαυτό την είχα βάλει στο μάτι. Φαίνεται μπαμπάτσικο αλλά δε με ενοχλούσε.
Φτάνω λοιπόν στο στούντιο και απέξω ακριβώς είχε θέση πάρκινγκ. Κοίταξα για αριστερά δεξιά για να μην είμαι φόρα παρτίδα αλλά λέω δε γαμιέται ας το αφήσω απέξω ποιος θα με δεί?

Σκάει λοιπόν μύτη η Εμμανουέλα. Είναι πιο μπαμπάτσικη από ότι στις φωτογραφίες, αλλά έχει αυτό το γεροδεμένο μπαμπάτσικο. Για όσους γουστάρουν μινιόν δεν την προτείνω. Η κοπέλα είναι ψηλή, με τεράστια βυζιά, έχει κοιλίτσα, έχει κωλάθρα, γενικότερα είναι λίγο αρπαγμένη. Για όσους θέλουν τα πιασίματα την προτείνω γιατί δεν έχει το σωματότυπο χοντρής ελληνίδας, αλλά το σφιχτόχοντρο.

Στο στουντιάκι δεν είχα ξαναπάει αλλά σαν χώρος δε μου άρεσε. Ίσως να είμαι απαιτητικός. Η τσατσά με το που άδειαζε δωμάτιο πήγαινε με ένα σκουπάκι και καθάριζε το κρεβάτι προφανώς για να μην έχει τρίχες, και άφηνε πετσέτες και παντόφλες σε σφραγισμένα σακουλάκια. Αλλά εμένα δε με έπεισε. Όταν είδα το σωλήνα του κλιματισμού να καταλήγει στο ντους για να φεύγουν τα νερά μου ήρθε κάπως. Τέλος πάντων.

Η κοπέλα μετά από κάθε συνεύρεση με τον προηγούμενο πήγαινε στο κουζινάκι και έριχνε πάνω της ένα σπρέι για να μυρίζει όμορφα προφανώς. Σε 2-3 που ήταν πριν από εμένα πάντως μπάνιο δεν έκανε. Δε μύριζε άσχημα απλά διευκρινίζω το θέμα μπάνιου.

Μπαίνει στο δωμάτιο, αρχίζει λογάκια, χαδάκια και ο Μίστερ σηκώθηκε. Στα του αγώνα ξεκίνησε μια συμπαθέστατη πίπα αλλά με πλάτη σε εμένα (σα να μην ήθελε να βλέπω ένα πράγμα, αλλά η αίσθηση καλή). Δεν ήξερα ότι το ισπανικό δε συμπεριλαμβάνεται στο απλό πρόγραμμα των 50 που πήρα, αλλά μου το έκανε δώρο είπε εκείνη την ώρα.

Επειδή δε θα άντεχα και πολύ της είπα να με καβαλήσει. Εκεί μου λέει "κλείσε τα πόδια να ανέβω". Κάνω ότι λέει και ανέβηκε από πάνω για ιππασία. Το κόλπο με τα κλειστά πόδια είναι στην ουσία για να μη δώσει τον έλεγχο στον εκάστοτε πελάτη και την σπάσει στον πούτσο. Η αλήθεια είναι ότι δεν το χάρηκα και πολύ γιατί ήθελα να την σπάσω και στην ουσία απλά χοροπηδούσε.

Δεν άργησε να έρθει η ώρα του τελειωμού και η συνεδρία τελείωσε.

Δεν πέρασα άσχημα αλλά δε ξετρελλάθηκα κι όλας. Η Εμμανουέλα είναι μια ομορφούλα με αρκετά πιασίματα και τονίζω μόνο για τους λάτρεις του μπαμπάτσικου. Η συνεύερεση ήταν ... Απλά ΟΚ !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα Κύπρια
Υπηρεσίες
hitman7771
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
95
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού