Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η παρακάτω κριτική είναι αφιερωμένη στον φίλο μου COBRA1986,λόγω υπεραπλού προγράμματος....ΠροσκύνημαΚαπέλο


Έχοντας καταθέσει στην Τζωτζιάνα...έψαχνα ακόμα ένα πιπίνι να περάσω εξίσου καλά!
Μπήκα στο 56 και είδα την μικρή...
Της είχα πει ότι θα περνούσα σήμερα,μαζί της όπως και έγινε!
Πλήρωσα και μετά από λίγο ήρθε στο πολύ καθαρό δωμάτιο!Καπέλο

Έπεσε απάνω μου και μου έκανε διάφορα ναζάκια (εντάξει μικρούλα είναι Γλώσσα )
Άρχισε να με γλύφει στο στήθος...στο λαιμό με αποτέλεσμα να καυλώσω πολύ εύκολα!
Μύριζε ωραίο τσουρκο-άρωμα,μάλλον είχε κάνει ντους γιατί ήταν λίγο μετά την αρχή της 2ης βάρδιας!Έρωτας


Πίπα σχετικά καλή...το προσπάθησε η μικρή...δεν περίμενα θαύματα...
Με καβάλησε και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει βγάζοντας ήχους καύλας....
Το θέαμα ήταν σούπερ,να βλέπω το μωράκι να τον παίρνει όλον μέσα στο πολύ στενό μουνάκι της! Κουλ

2η στάση ιεραποστολικό.....
Εκείνη την στιγμή πιάνοντας το κεφάλι μου,είδε τα μικρά σκουλαρίκια μου και μου είπε "nice" (δεν καταλαβαίνει καλά Ελληνικά και δεν ξέρει παρά ελάχιστα Αγγλικά Σπασίκλας)...

Της έγλυφα τα μικρά βυζάκια και αυτή συμμετείχε κοιτάζοντας μας μέσα από τον καθρέπτη...Ναι!

3η στάση πισωκολλητό....
Πολύ ωραίο το μικρό της κωλάκι...τι να λέμε...
Σε αυτή την στάση ήρθε το τέλος....πανηγυρικά! Κατσικογάμης
Να σημειώσω ότι δεν έφυγε αμέσως από το δωμάτιο..αλλά έκατσε λίγο κρατώντας με αγκαλιά και κάνοντας "ζουζουνιές"...
Έχει φάση η μικρή...αλλά είναι και καλή στην δουλειά της...Ματάκι



Συμπέρασμα:

Μια πολύ καλή κατάθεση,με μια μικρούλα που στο πρόσωπο της έβλεπα την Νικολέτα...
Μοιάζουν πολύ τελικά,δεν πίστευα ότι είναι αδερφή της...αλλά τελικά μάλλον είναι!Προσκύνημα
Πολύ καθαρή...δεν δυσανασχέτησε για τον χρόνο...ούτε ενόχλησε η φίλη μας η τσα2 (Μαρίζα Κωχ)....να τα λέμε αυτά...Γλώσσα
Μην περιμένετε έμπειρη κορασίδα...αλλά μια μικρούλα που τώρα ξεκινάει ουσιαστικά να μπαίνει στο ρόλο της!
Φυσικά εννοείται...πήγα ξυρισμένος και μόλις έχοντας κάνει ντους!
Αν ήμουν κανάς πατσαβούρας...μπιχλιάρης σίγουρα θα έτρωγα ξεπέτα...
Απλά "πράματα".....
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλλη
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2015
σοι παει το βασιλειο...Κουλ
11 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την είχα τεράστια ανάγκη τη μικρά....Προσκύνημα
11 Ιουνίου, 2015
Πολύ κοντοπούτανο ... θυμίζει λίγο τη Νικολέτα ... της το είπα και μου έκανε μια χειρονομία τρίβοντας τα δάκτυλα της και καλά εγώ κατάλαβα ότι είναι φίλες-κολλητές κάτι τέτοιο ... μας προέκυψε αδερφή της τελικά ??? ... μάλλον την είπαν έτσι να λέει ...

Δείγμα Νικολέτας θα την χαρακτήριζα ... η Νικολέτα ήταν πιο εντυπωσιακή (το 2013 που την είχα πάρει εγώ δηλαδή) με τέλειο κορμί και τέλεια επιδερμίδα ... Και η Έλλη καλή είναι αλλά δεν έχει αυτό το κάτι που να την κάνει να ξεχωρίζει στην Φυλής ...

Εμένα με ξενέρωσε που έβαλε ένα τόνο κρέμα στο μουνί της πριν την γαμήσω ... την είπα κιόλας από το μουνί θα σε γαμήσω γιατί βάζεις τόση κρέμα ...

Δεν πολυαντέχει large άντρες από πάνω γιατί είναι και μινιόν γκόμενα ...
11 Ιουνίου, 2015
Εγώ μια χαρά πέρασα. Και είμαι 84 κιλά. Τι εννοείς large...αν είσαι 120 κιλά εντάξει,έχεις δίκιο δεν αντέχει...
Μικρή είναι θα στρώσει.
Νικολέτα είχα περάσει πάνω από 25 φορές...ξέρω τι κοπέλα ήταν.Καπέλο
11 Ιουνίου, 2015
Άγαπητέ μου φίλε, προτείνω να μην πάθουν μελαγχολία καί ψυχικό μαρασμό οί είδήμονες μεγάλοι συναγωνιστές............ΈρωταςΈρωτας
11 Ιουνίου, 2015
αντι μπιλυ να πας με καμμια θειτσα κ εν αναγκη να ενδωσεις στον μιλφο-ρομαντισμο,πηγες σαν τον γεροξουρα σε υπεραπλο προγραμμα κ εδωσες κ 20 αρι.να τα λεμε αυτα παιδια.Κουλ
11 Ιουνίου, 2015
ξέρεις ποιες μέρες/ώρες δουλεύει?
11 Ιουνίου, 2015
@amjik Ναύαρχε,δεν φταίω εγώ...Μεγάλο χαμόγελο

@dimmits Μύστη μου πέρασα πολύ καλά,με το μικρό...ΓλώσσαΚατσικογάμης
12 Ιουνίου, 2015
billΚαπέλο
12 Ιουνίου, 2015
Απο την κριτηκη σου τυπε μου, βλεπο οτι η μικρη παιρνη προτοβουλιες...Το θεμα ειναι μην βαζι δοντι στην πιπα...μην κανει εντονο παιχνιδι στο κεφαλακι με γλωσσα..να σε αφηνη να τον πιανεις να τον βαζης εσυ μεσα....να ξερη να βαζη την καποτα...Ολα αυτα ειναι αιτια μη σηκοματος του οργανου...θα παω ελπιζο να μην φαμε φολα
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2