Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55832
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μεγαλη μερα η χθεσινη, ημερα ελευθεριας, ψυχικης ανατασεως και xtreme system hacking.
Επρεπε να εορτασθει αναλογως και σχεδον αυτοματοποιημενα βρεθηκα στο κολαστηριο της Φριξου οπου ακολουθησε μινι τσαρκα με τον στοχο να ειναι η Εφη. Στο σαλονι γινοταν λαικο προσκυνημα οποτε τα σχεδια αλλαξαν και επενδυσα στο κασκαντεριλικι στην Ιζαμπελα. Η τσατσα ενημερωνε πως η κοπελα ειναι καινουργια και παρα πολυ καλη στο δωματιο, οι συναγωνιστες εμπαιναν ο ενας μετα τον αλλον και παρολο που δεν ειμαι fan των πιπινιων εδωσα το πορνοπαραβολο και περασα.

Το δωματιο μικρο σαν κελι, ο καδος ανοιχτος, χωρις καπακι Θυμός και το ac δεν δουλευε. Ξαπλωσα και περιμενα το μωρο ακουγοντας τα λαικα που επαιζαν σε σουπερ ενταση. Επαιζε μια ποικιλια απο νησιωτικα, ρουμπες, διαφημισεις και φυσικα Χριστοδουλοπουλο που σαν παρακμιακος και underground μυστης κωλογουσταρα.
Μετα απο αρκετη ωρα ηρθε η Ιζαμπελα με ολα τα συνεργα ανα χειρας (λιπαντικο, καποτες, λαστιχακι για τα μαλλια) μιλαμε για οργανωση, οχι αστεια.

Ειναι γυρω στο 1.60, ομορφο προσωπο/ματια, τσιμπουκοχειλα, στητο διαρι περιπου στηθος και σφιχτο κωλαρακι. Ηρθε πανω μου και ξεκινησε να τριβεται σε μια προσπαθεια πορνοπροκαταρκτικων,χουφτωνα ετσι το κωλαρακι της και το στηθος και αυτη εκανε πως ηδονιζεται. Ταυτοχρονα εκανε και ενα περιεργο "προκαταρκτικο" να μου γλειφει την δεξια πλευρα του λαιμου επιμονα. Δεν ξερω που το εμαθε αυτο, ισως να το γουσταρε καποιος πουστροbieber γκομενος που ειχε στο παρελθον Χμμμ; τουλαχιστον μου εδειξε πως ειναι απειρη και ηξερα με το τι ειχα να κανω απο 'κει κι επειτα.

Εγινα πυραυλος και περασε καποτα, με πεθανε απο τον πονο, τετοιο τσουξιμο και τεντωμα θα ενιωθα μονο αν μου εριχναν βιτριολι. Ενα μερος της στυσης χαθηκε αλλα δεν εχασε την ευκαιρεια και ξεκινησε αμεσως τσιμπουκι. Απειρη και σε αυτο, τον κρατουσε απο την βαση και ρουφουσε το υπολοιπο κομματι ποτε αργα ποτε πιο γρηγορα. Μολις ανεκτησα την στυση της ειπα να ανεβει απο πανω και αφου πασαλειψε πουτσα-μουνι με λιπαντικο προσπαθησε να καρφωθει. Μια του πουτσου, δυο της πουτσας τρεις και εκαρφωσαμε, ανοιξε τελειως τα ποδια της σ'αυτη την σταση και ξεκινησα το καρφωμα, πορνοβογγουσε και εκανε πως φτιαχνεται, εδινε και κατι φιλακια στα χειλη αλλα ειχε ριξει ολο το βαρος πανω μου και δεν μπορουσα να κουνηθω. Προσπαθω λιγο να την σηκωσω αλλα εκει αυτη ειχε πεσει σαν σακος πανω μου και δεν μπορουσα να κανω τιποτα. Σταματησα να καρφωνω και σταματησε κι αυτη να κουνιεται, σκεφτομαι πως σε ενα παραλληλο time projection την ωρα που γραφω αυτη την κριτικη ακομα θα βρισκομασταν σε αυτη την θεση. Γλώσσα

ΤΟ ΔΡΑΜΑ
---------
Παιρνω την πρωτοβουλια και την γυρναω απο μπροστα, προσπαθω να τον βαλω....δεν μπαινει, προσπαθει να τον βαλει...δεν μπαινει. Βαζει και τα ποδια της σε λαθος θεσεις, κλειστα, πως να μας βοηθησει ετσι η πορνομηχανικη κοριτσι μου?
Καταλαβαινω πως ειναι μικρουλα και το μουνι της εχει ξεσκιστει απο τα πολλα γαμησια και την τσουζει ακομα και στην εισοδο. Της βαζω κι αλλο λιπαντικο και ξαναπροσπαθουμε, τελικα μπαινει !!!!, μου λεει να ξαπλωσω πανω της για να ειναι πιο ευκολα, οκ. Εκει ηδονιζεται παλι και κανει κατι αγαρμπες κινησεις που με αποσυντονιζουν πληρως, η ζεστη ειναι τρομακτικη και εχουμε ιδρωσει αρρωστα. Την γυρναω στα 4 παλι τα ιδια να μην μπαινει με τιποτα, να τσουζει το μουνι της, τα ποδια σε λαθος θεσεις, ζεστη, ιδρωτας, κολαση. Τελικα παλι με την βοηθεια εξτρα λιπαντικου μπαινει, δινω μαχη σ'αυτη την σταση και αυτη αρχιζει να πορνοβογγα. Μετα απο μερικα λεπτα σταματαει και μου δινει να καταλαβω οτι δεν μπορει. Οκ παμε στο πλαι, παλι το ιδιο μοτιβο. Γυρναει και με κοιταζει ετσι με ενα αθωο βλεμμα και με πιανει γελιο, γελαει κι αυτη και κανει κατι πορνοζουζουνιες.

Λεω να το τελειωσουμε καπως το δραμα? και την βαζω παλι απο μπροστα. Εκει πηρα τον ρολο του δασκαλου που δεν μου αρεσει καθολου σε τετοιες φασεις ιδιως οταν δεν υπαρχει γλωσσα συνεννοησης γιατι ξερει ελαχιστες λεξεις στα ελληνικα οπως και στα αγγλικα. Της εξηγησα τι ειναι γυμναστικη και τι σεξ, που γινεται η γυμναστικη και που το σεξ και που βρισκεται και υπο ποιες συνθηκες η τομη τους, ολη αυτη η εξηγηση εγινε εις την νοηματικην-σωματικην. Εκει με τα πολλα τον πηρε στο μικρο μουνακι της, γιατι ειχε πλεον καπως ανοιξει, εβαλα τα ποδια της στους ωμους και ξεκινησα το τελευταιο κομματι της μαχης σε μια προτεσταντικη τιμωρια του σωματος. Μου πηρε πολυ ωρα μεχρι να τα πεταξω και εγινα σκατα απο τον ιδρωτα, μιλαμε σκατα τελειως σαν να αδειασα εναν κουβα με νερο. Τα εριξα αρρωστα και αφου αραξα λιγο για να παρω μια ανασα σηκωθηκαμε απο το πορνοκρεββατι. Επλενε το μουνι της με νερο και της φιλουσα το κωλαρακι, εκει εγινε και το χτυπημα της πορτας απο την τσατσα, ανωδυνο και δικαιολογημενο γιατι ξεπερασε καθε οριο η παραμονη μας στο δωματιο.

ΠΟΡΝΟΑΠΟΤΙΜΗΣΗ
----------------
-Ομορφο, καυλωτικο πιπινι
-Δεν εχει θεμα με τον χρονο
-Δεν υπαρχει γλωσσα συνεννοησης
-Σουπερ απειρο
-Δεν προτεινεται

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Iζαμπέλα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2015
Κριτικάρα, εύγε!

"..Δεν ξερω που το εμαθε αυτο, ισως να το γουσταρε καποιος πουστροbieber γκομενος που ειχε στο παρελθον"

"..Σταματησα να καρφωνω και σταματησε κι αυτη να κουνιεται, σκεφτομαι πως σε ενα παραλληλο time projection την ωρα που γραφω αυτη την κριτικη ακομα θα βρισκομασταν σε αυτη την θεση. Γλώσσα"

".. ξεκινησα το τελευταιο κομματι της μαχης σε μια προτεσταντικη τιμωρια του σωματος."

Έγραψε!

Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
05 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tα σεβη μου αγαπητε συναγωνιστη Καπέλο
06 Ιουνίου, 2015
απο τι πιο ωραιες κριτικες που εχω διαβασει. Ατακες φοβερες xD
06 Ιουνίου, 2015
Σσσσσσσωραίος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4