Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εξορμηση σημερα στο εξωτικο μεταξουργειο...για ενα ξεμπουκωμα,στο δεκαρικο....στοχοι μου οι bbw παολα, μαρια...η... η...καιτη....τελικα καμια δεν ηταν εκει...εκανα μια γρηγορη τσαρκα κολωνου...αλλα επειδη δεν ειμαι και πολυ φαν του δρομου εκει αποχωρησα για ξεμπουκωμα στο 20αρικο....πηγα κατευθειαν στο αχαρνων 85 στη μαρινα...η μαρινα λοιπον ειναι μια ψηλη καστανη μιλφαρα,με ολη την εννοια της λεξης...σγουρα μαλλια μεχρι τον ωμο....κορμι αψογο για την ηλικια της...πρεπει να ειναι 40 και.....στηθος 3αρι ελαφρως πεσμενο...και κωλος καπως μονοκοματος αλλα μολις τον ειδα τεντωμενο στο καθρεφτη αλλαξα γνωμη..Προσκύνημα.....εδωσα λοιπον το πορνοχαρτονομισμα...και μπηκα στο δωματιο μεσα αριστερα.....καθαρος χωρος με καθαρα σεντονια...και ευχαριστη δροσερη ατμοσφαιρα απο το κλιματιστικο....ερχεται λοιπον η μιλφαρα...με πολυ καλη διαθεση.....επεσε κατευθειαν επανω μου και αρχισε να με γλειφει σε ολο μου το κορμι...η ανασα της μυριζε lysterine...και γενικως ηταν πεντακαθαρη....αρχισε μια πιπα ακρως αισθησθακη,αργη,υγρη,χωρις χερι,και με μαεστρικη χρηση της γλωσσας της....ο πουτσος μου ειχε παγωσει απο τν αισθηση του lysterine...και ταυτοχρονα ειχε μουδιασει απο το τελειο γλυψιμο της........με τσιμπουκωνε κανα 5αλεπτο...αλλα κρατιομουνα να μη χυσω..ενω εβλεπα τη κωλαρα της στο καθρεφτη και μαλαζοντας τα υπεροχα στηθη της.......σηκωνομαι λοιπον πριν χυσω,και τη γυρνω ανασκελα οπου την αρχιζω σε ενα τρελο γλυφομουνι στο πεντακαθαρο μουνακι της...μυριζε υπεροχα....ειχε παχια μουνοχειλα....και εδειχνε οτι το γουσταρε πολυ....αρχιζε σιγα σιγα να βγαζει επιφωνηματα καυλας...οπου σηκωθηκε ξαφνικα,και με αρχισε στα βαθια γλωσσοφιλα...φιλουσε επισης πολυ ωραια..με γλωσσοφιλιαζε αργα..και ταυτοχρονα με το αλλο χερι ειχε σαλιωσει τη παλαμη της και μαλακιζε τον πουτσο μου....νταξ...δε παιζοτανε εκεινη τη στιγμη......καταλαβε αμεσως τι καυλες ειχα..και για να μη χυσω μου περασε τη θηκη.και αρχισε ενα γαμησι ιεραποστολικο πολυ παθιασμενο και απο τους δυο...δεν αντεξα πολυ...βγηκα απο μεσα της εβγαλα τη θηκη...και εχυσα επανω στη κοιλια της...αλλα τα ζουμια τρεξαν επανω στο μουνακι της...πηρε μαντηλακι και σκουπιστηκε.....οπως εδωσε και σε μενα........παω για μπανιο μου λεει...με γλωσσοφιλιασε αργα για λιγο και αποχωρησε..αμεσως πηγε στο μπανιο και πλυθηκε απο τα χυσια και τον ιδρωτα.....τη μαρινα την ειχα παρει παλαιοτερα εκει στο αχαρνων οταν ειχε πρωτο αρχισει αλλα με μετριες εντυπωσεις....και αποφασισα να δωσω αλλη μια ευκαιρια...τελικα το ενστικτο δε με προδωσε,,,και μαλλον απο τωρα και στο εξης θα ειμαι πιο συχνα εκει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2015
Οταν λες αυταρχικο τι εννοεις? Χμμμ;
06 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε γαμαει η τανα αν θες...ΜατάκιΓλώσσα
K
kinikos777
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2