Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140977
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημ/νια ενδεικτικη την κοπελα την εχω συναντησει δυο φορες, για να δικαιολογησω το τιτλο η ανιτα ειναι καλη περιπτωση μονο αν εισαι τυπος ανθρωπου οπου οταν ακου κατι και διαφωνει μπορει να το προσπερασει χωρις να τοποθετηθει και αυτο γιατι μιλαει συνεχεια και εχει αποψη για τα παντα-αν μπεις στην διαδικασια να συζητησεις η να διαφωνησεις την πατησες καθως μονο με κουβεντα θα την βγαλεις, εγω σε οτι ελεγε κουνουσα το κεφαλι καταφατικα σαυτα που ελεγε κι επειδη μαλλον βαριεται να μιλαει μονη της μετα απο κανα πενταλεπτο μονολογο μαζευοταν και αφοσιωνομαστε στο αντικειμενο της συναντησης.Στα του σεξ κανει τα παντα χωρις κουβεντα (οτι θες πασα μου) οπου ειναι το μεγαλυτερο προσον της και λογος για να την ξανασυναντησεις, απο εμφανιση ενα αρκετα καλοστεκουμενο μιλφ με σμπαθητικο σωμα αρκετο δηλαδη για να σου σηκωσει σημαια.Εν κατακλειδη αν δεν ψαχνεις μοντελοπιπινο και θες να γαμησεις σαν σκυλος και να κανεις τα παντα χωρις να ακουσεις ουτε μη ουτε κουραστηκα η απλα θες να την αραξεις ενα 2ωρο και να σε γλυφει, ειναι καλη περιπτωση ανα περιοδους(υποκειμενικο πρσωπικο μου tip παιξτο λιγομιλητος και βαρυς)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.480
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού