Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καυλωμενος οπως ημουν με τα κωλαρακια τουριστριων ύστερα απο βολτα στο Μοναστηρακι αποφασισα να κατηφορησω στο Μεταξουργειο για αδειασμα. Ντροπή
Περασμα απο δυο τρια μαγαζια για να καταληξω τελικα εδω και στη Μεγκυ. Έρωτας
Η Μεγκυ ειναι ομορφο ξανθουλικο πιπινι με ωραιο βυζακι και με κωλαρακι για φαγωμα.
Ηρθε στο δωματιο με χαζο χαμογελο ενω την περιμενα ξαπλωμενος και ετοιμος! Ντροπή
Επεσε επανω μου και αρχισε πεταχτα φιλια στα αυτια καυλωνοντας με ακομη περισσοτερο ενω με το χερι της χαιδευε και επαιζε με το καυλι μου. Σπασίκλας
Την ιδια στιγμη εκανα επιθεση στο στηθος της:ειναι μικρο αλλα πολυ ωραιο και πολυ στητο.Καταρουφηξα τις μικρες ρωγες της! Γλώσσα

Εσκυψε,περασε προφυλακτικο και αρχισε μια περιεργη πιπα λιγο γρηγορη αλλα μου αρεσε οπως με κοιταζε στα ματια. Εμμμμ
Για να μη με τελειωσει ετσι την σταματησα και την εφερα στα τεσσερα.
Απιστευτη η θεα απο το κωλαρακι της! Γλώσσα
Στηθηκε καλα και αρχισα να μπαινω μεσα της ανεβαζοντας ρυθμο. Κατσικογάμης
Στην αρχη ειχε χαμηλωσει μπροστα το κεφαλι της αλλα στη συνεχεια αρχισε να γυρναει λιγο και να με κοιταζει πλαγιαστα κατι που με σεληνιασε ακομη περισσοτερο.
Αυτη εβγαζε σιγανες φωνουλες. Ενιωθα σαν να πηδαγα μια απο τις τουριστριουλες που είχα δει!!! Θυμός
Εμπαινα μεσα της ολο και πιο γρηγορα ωσπου υστερα απο λιγο τελειωσα.
Γυρισε κανονικα,ειπαμε δυο τρεις κουβεντες ενω ντυνονταν και αυτο ηταν!

Στο δωματιο εμεινα γυρω στα 10 λεπτα διχως καποια ενοχληση απ'την υπηρεσια.
Ομορφο πιπινακι λοιπον με πολυ ωραιο κορμακι ισως μου φανηκε καλυτερη (σε αντιθεση με αλλους) λογω και της καυλας της στιγμης.
Παντως σίγουρα θα την ξαναδοκιμασω! Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μέγκυ
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού