Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν απο 4 μηνες ειχα πει οτι απομενει μια ακομα συναντηση με την Αφροδιτη για να της αποδωσω τον τιτλο της κορυφαιας ολων των εποχων και σημερα πλεον μετα τη συναντηση μας τον κερδιζει επαξια και με διαφορα νομιζω.
Την εχω σαν θεια μου απο την πρωτη φορα,πλεον με θυμαται,ξερει και ποιος ειμαι εδω στο σαϊτ και η σχεση ειναι πολυ ξεκαθαρη...γαμιομαστε και γουσταρουμε...και συνεχιζει να μου κανει εντυπωση πως γινεται να γουσταρει τοσο,και δε κουραζεται,και ειναι παντα προθυμη και χαμογελαστη...και δε γινεται να μη την αγαπησεις Έρωτας

Μετα τα εισαγωγικα επεσε στην αγκαλια μου,καναμε πολλες γλυκες τη ρουφουσα το λαιμο και τα χειλη,ετριβε τις βυζαρες της πανω μου απο τα μουτρα μου μεχρι τον πουτσο μου,μου ελεγε καυλολογα,χαϊδευα μουνακι και σουφρα...μετα σταθηκε στα γονατα και μου επαιζε τον πουτσο και με κοιτουσε,ενα κλιμα απολυτης χαλαροτητας και ζεστασιας
Μετα την εβαλα απο κατω μπρουμυτα και ετριβα τον πουτσο στα κωλομερια και την χουφτωνα τις βυζαρες,την γυρισα κι απο μπροστα την καβαλησα και καναμε ισπανικο

Πιπα υψηλης τεχνικης αρχικα απεναντι μου να με κοιταει με ασταματητα μπουκωματα και πιεση στον κορμο τους πεους και μετα γυρισε σε 69 οπου το θεαμα ηταν πανεμορφο και δε το χορταινα και συνεχισε την πιπα χαϊδευοντας μου απαλα τα αρχιδια...σ'αυτη τη σταση πηρα και ενα δωρακι αλλα δε θα πω τι ΕμμμμΕμμμμ

Πρωτη σταση αυτη απο πανω,τον πηρε ολον μεσα και εκανε αργες κινησεις μπρος πισω ενω εσκυβε πανω μου και μου εγλειφε τις ρωγες.Μετα την εβαλα απο κατω τη γαμησα αργα αισθησιακα,ο πουτσος μου κοντευε να σπασει απο την καυλα,φιλουσα τα υπεροχα χειλακια της,με τραβουσε και με εσφιγγε πανω της...και μετα την ξαναζητησα να ανεβει απο πανω το δεχτηκε ευχαριστως και επεσε ολοκληρη πανω μου και κουνουσε μονο τη λεκανη της αργα πανω κατω και οταν καταλαβε οτι κοντευω ανεβασε ρυθμο και εριξα ενα απιστευτο χυσιμο με κραυγες σφιγγοντας την με ολη μου τη δυναμη πανω μου.Μειναμε κανα δυο λεπτα ,σηκωθηκε ντυθηκε τα ειπαμε λιγο και αποχωρησε

Συμπερασμα...αδιαμφισβητητα κερδιζει τον τιτλο της κορυφαιας ολων των εποχων απο μενα,ειναι μια υπεροχη αξιαγαπητη γυναικα και οι συνευρευσεις μαζι της μονο σαν σχεση ιεροδουλης με πελατη δε μπορουν να χαρακτηριστουν.Με την Αφροδιτη οπως και με την καψουρα μου τη Νατασα μπλοκαρει το μυαλο μου οταν καθομαι να γραψω κριτικη και φυσικα ειναι αδυνατο να μεταφερω ακριβως το κλιμα και την ενταση των στιγμων

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.312
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2015
οταν ξερει μαλισταοτι θα της γραψεις υμνους ασφαλως και δεν κουραζεται να κανει σεξ μαζι σου....αρα σε καμια περιπτωση η κριτικη σου δεν μπορει να χαρακτηριστει αντικειμενικη...
29 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι λες βρεεεε ψψεεεύτη αφού η Αφροδίτη δε φιλάει στα χείλη Γαμήσου
29 Απριλίου, 2015
Ξέρω τι εξτραδακι πήρες Μεγάλο χαμόγελοΝαι!
29 Απριλίου, 2015
μια χαρα φιλαει στα χειλη η αφροδιτη Χαμόγελο
30 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@travestolagnos καλα που υπαρχεις εσυ ο αντικειμενικος και σωζεις την κατασταση...για την Αφροδιτη μιλαμε φιλε...το αν με ανακαλυψε και μου το ειπε κιολας προβλημα της.Μια χαρα τα παμε παντως μεταξυ μας και δε νομιζω οτι μετα απο τοσα χρονια φιρμα πρωτης γραμμης ειχε αναγκη απο τις δικες μου κριτικες για να γινει γνωστη.Εγω μονο 6 μηνες την ξερω
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5