Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περνώντας απο το "δέλο" πετυχαίνω την Μάγια... Όμορφο κορίτσι η Μάγια , 1.70 με 1μισάρι στητό βυζί φυσικό και ωραίο στυλάκι... Σκέφτηκα να μπω αλλά είπα ας κάνω μια βόλτα... με προλαβαίνει πριν βγώ και μου πιάνει την πούτσα λέγοντάς μου : πάμε μέσα να περάσουμε καλά...
Αυτό ήταν.. πληρώνω την τσα2 και μπαίνω στο δωμμάτιο. Μετά απο 3-4 λεπτά τσούπ και η Μάγια....
- Κακό αγόρι .. μου λέει και με σπρώχνει στο κρεββάτι. Πρέπει να πω ότι η καθαριότητα του δωματίου ήταν μέτρια και τα σεντόνια βρωμερά και τρις άθλια... Ώς συχασιάρης ψιλοαγχώθηκα να ακουμπήσω τα βρωμοσέντονα και άπλωσα την φανέλα μου για να κάτσω πάνω (που φυσικά μετά δεν φόρεσα)
Η Μάγια πέρασε την καπότα (σχετικά δύσκολα λες και πέρναγε προφυλακτικό πρώτη φορά στην ζωή της) και ξεκίνησε μια ωραιότατη πίπα...
με στοιχεία deep throat ( το πάλευε ) και απαλή στην αρχή , γρήγορη στην συνέχεια , μου τον έκανε τούμπανο..
- Σήκω ... μου λέει και στήνει το απίστευτο κωλαράκι της στα τέσσερα... μου πιάνει τον π@ύτσο και προσπαθεί να τον βάλει στο μ@υνάκι της.
Τα περίεργα ήταν : 1. O π@ύτσος μου είχε τουμπανιαστεί τόσο όσο λίγες φορές τον έχω δει έτσι . 2. Το μ@υνάκι της ήταν στενό και δύσκολα μπήκα μέσα της...Χμμμ;
Σφυροκόπησα στα τέσσερα λοιπόν την Μάγια και πραγματικά την απόλαυσα .. Είχε απίστευτο μικρό σφιχτό κώλο που χαϊδευα και χούφτωνα με κάβλα. Της ζητάω να γυρίσει... Φυσικά μου λέει... και γυρνάει... Το ίδιο πάλι.. Δύσκολη διείσδυση περιέργως και σφυροκόπημα ιεραποστολικά.
Τώρα πάμε στα αψυχολόγητα : Την ρωτάω αν μπορώ να της φιλήσω τις ρογίτσες.. μου λέει ναι.. φυσικα...
Δεν προφταίνω να ακουμπήσω στην ρόγα της , και μου σπρώχνει με το δάχτυλο το πρόσωπό μου μακριά... Χμμμ; ...
Δεν λέω τίποτα και βλέπω απο μόνη της να βγάζει τελείως τα βυζιά της από το σουτιενάκι... ξανασκύβω να την πιπιλήσω και της την γλύφω για ακριβώς 2 δευτερόλεπτα ώσπου μου ξανα σπρώχνει το πρόσωπο και μου λέει "κακό αγόρι" Χμμμ; WTF....
Συνεχίζω το σπρώξιμο για να τελειώνω , και της πιάνω το ένα βυζί ... εκείνη γελάει Χμμμ; και τέλος της ανακοινώνω οτι χύνω ...
Ακούμε για άλλη μια φορά το "κακό αγόρι" και με πιάνουν τα γέλια...εκεί μου πετάει και το : "πάνε τα παιδιά σου" , δειχνοντας μου την καπότα γελόντας... Την ευχαρίστησα , με ευχαρίστησε , ντύθηκα και πήρα πούλο ...

Conclusion : Καλή συνεύρεση αν εξαιρέσουμε τα αψυχολόγητα. Καλή στο κρεββάτι χωρίς να παραπονιέται , δεκτική και απολαυστική.. Κορμάκι άψογο και πίπα καλή... Αξίζει τα λεφτά που δίνεις... εις στο επανιδείν ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2015
Πως γίνετε να θεωρείται κάποια "δεκτική & απολαυστική" όταν ΔΕΝ σε αφήνει να της φιλήσεις το στήθος ? ? ? Χμμμ;
23 Απριλίου, 2015
1.70 η Μάγια...? Γερο-μύστης Με τα τακούνια,θα εννοείς....Καπέλο
24 Απριλίου, 2015
1,70 η Μαγια;;; ουτε με 20ποντα δε φτανει τοσο! Οσο για το στηθος, σε ολους το κανει αυτο και κανεις δεν εχει μαθει το λογο.
26 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως... φόραγε κάτι οχτάπατα διαφανή ...
26 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχετε δίκιο... Φορούσε κάτι παπούτσια θηρία διαφανή τουλάχιστον 10-12 πόντους... αρα στο 1.58 είσαι οκ?ΜατάκιΓλώσσα ...
Το κάνει σε όλους ε;;; Μάλιστα....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5