Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ'αρχην, λιγα λογια για το στουντιο Αντιοχειας 64. Φαινεται πολυ καθαρο, με ανετα και καλα εξοπλισμενα δωματια, και (το πιο σημαντικο) κοριτσια classy που ειναι σιγουρα πανω απο τον μεσο ορο. Στα συν αι ο οτι οι κυριες στην υποδοχη ειναι ευγενικες και διακριτικες, αντιθετα απο καποια αλλα ιδρυματα οπου οι υπηρεσιες συμπεριφερονται σαν να θελουν να διωξουν τους πελατες. Γενικα, και αυτο το στουντιο και το αδελφακι του διπλα στο 62 δειχνουν πολυ επαγγελματικα. Μπραβο σ'αυτους που τα διαχειριζονται.

Προχωροντας στο ψητο, αν και η εμπειρια μου στον χωρο ειναι περιορισμενη (αρχαριος), η Inna μου φαινεται σαν να ερχεται απο το πανω-πανω ραφι της κατηγοριας.
Ηλικια λιγο πριν τα 30, υψος γυρω στο 170, στηθος μεγαλο (μαλλον σιλικονη, αλλα μια χαρα), ξανθα μαλλια, ελκυστικο και πονηρο (ελαχιστα σκυλε)προσωπο, και πανω απ'ολα εξαιρετικα αισθησιακο σωμα, απαλο, σφιχτο, με υπεροχες καμπυλοτητες αλλα σε καμμια περιπτωση παχουλο. Σον αγωνα, η Inna προσφερει καλα προκαταρτικα, βαθεια και απολαυστικη πιπα, και σεξ εντονο με αρκετο ιδρωτα και ταση για PSE καταστασεις. Η θεα του κωλου της στα τεσσερα η σε reverse cowgirl ειναι τελεια, και το στησιμο της οταν τον παιρνει απο πισω ορθια διπλα στον καθρεπτη ειναι κορυφη, τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα.
Στο θεμα του social, η Inna ειναι ευχαριστη και επικοινωνιακη, με μια δοση μαγκιας και τσαμπουκα που ομως δεν ενοχλει.
Εγω περασα πολυ καλα τις δυο φορες που την συναντησα και θα γινομουν μονιμος πελατης της αν δεν συνεβαινε κατι που με χαλασε στην τελευταια συναντηση. Συγκεκριμμενα, αν και ειχα παρει διπλο προγραμμα (δυο εκτονωσεις = 50 + 50 ευρω), οταν εκανα μια προσπαθεια για 69 με εβαλε στη θεση μου λεγοντας μου αποτομα οτι αυτο χρεωνεται εξτρα.
Τυπικα δεν ειχε βεβαια αδικο, αλλα απο την αλλη μερια λιγη ευελιξια και γενναιοδωρια στις προσφερομενες υπηρεσιες εξασφαλιζει πιστους πελατες, ενω η αντιθετη συμπεριφορα τους διωχνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Ίνα
JohnC
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2015
συμπαιχτη δεν επρεπε να στο κανει αυτο η κουφαλα. Απο τη στιγμη που ειχες σκασει 100 ευρω, δεν επρεπε να ζητησει εξτρα λεφτα οταν πηγες να γλυψεις το πραμα της Θυμός Στο greeceladies εχουν φωτογραφιες της γκομενας με πολυ photoshop βεβαια, και λενε οτι ειναι 22 ετων!! Εσυ σιγουρα εισαι πιο κοντα στην πραγματικοτητα αφου την εκτιμησες για 30 ετων. Αυτο δειχνει ποσο πολυ μας δουλευουν οταν ανεβαζουν πληροφοριες για τις κοπελες στο site. Απο μενα μαυρο δαγκωτο!!
23 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω για την συμπαρασταση.
Για το θεμα της ηλικιας, πιστεψε με και πανω απο 30 να ηταν (που δεν ειναι) και παλι κουκλα θαταν, οποτε για μενα αυτη η ανακριβεια δεν εχει σημασια. Μιλωντας για ανακριβειες, το σαιτ του στουντιο την αναφερει σαν Λιθουανη ενω ειναι Ρωσσιδα αλλα και παλι who cares ?
Τωρα σε σχεση με θεμα με το 69 που με ενοχλησε, εγω δεν προτεινω μαυρο γιατι η Inna ειναι μια χαρα κοπελλα, απλα το ανεφερα για να σχολιασω οτι αυτου του ειδους οι συμπεριφορες αντι να φερουν περισσοτερα χρηματα διωχνουν καλους πελατες.
01 Ιουνίου, 2015
Πέρασα και εγω τις προαλλες απο αυτο και το αρνητικο ηταν οτι βγηκε και πηγε και χωθηκε στο κουζινακι δεν εκατσε στο σαλονι καθολου να την δω. Ελεος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3