Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα μάγκες και πορνικοί σύντροφοι .
Ύστερα από την εμπειρία μου με την Αντριάνα προ ημερών ήθελα να δώσω κιάλλο παράβολο λόγο ότι μου χε μείνει καλή ανάμνηση , αν και το συνηθίζω να κάνω εφόδους ασχέτος αν έχω κοπέλα την περίοδο εκείνη.
Μπήκα στο εν λόγο υπουργείο με φιλαράκι που με συνόδευε , είχε συναγωνιστές αν θυμάμαι καλά , 3 4 , βγαίνει η τσα2 που την έχω ξανά δει στο ίδιο υπουργείο και της έχω δώσει και παράβολο. Βγήκε μια κορασίδα ξανθιά κοντούλα με ένα κενό στα δοντάκια μπρος , με καυλιάρικο στιλ και όπως ήμουν ψημένος να γαμήσω είπα θα την πάρω εγώ , βγήκε και ένα μελαχρινό πολύ καλό αλλά βιάστηκα . Θανάσιμο λάθος. μπαίνω στο δωμάτιο βγάζω τα πορνορούχα μου και ξαπλώνω έτοιμος να κοιμηθώ . Πήρε το αυτί μου την τσα2 να την κράζει ότι ''τι κάνεις μωρή , έχεις δωμάτιο'' , δεν ξέρω τι μπορεί να έκανε το τσουλι2. μπαίνει και κοιτάει κατευθείαν το μαραμένο μου πουλί . Και τι γυρνάει και λέει ρε μάγκες ? ''ΑΝΤΕ...ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ.. '' δεν έδωσα πολύ σημασία καθώς έπρεπε να γίνει. Της λέω στίσε κώλο και θα δεις. Καπάκι μου σηκώνετε , περνάει τον σιγαστήρα και αρχίζει μια απαίσια πίπα με δόντι και χέρι . όπως την κοίταξα καλύτερα εκείνη την στιγμή κατάλαβα ότι ήταν για 5 ευρω και όχι 15ε... 40 κιλά μαξ ΑΤΑΡΟ ανώριμη γιαυτην την δουλεία και χωρίς εμπειρία με πεταγμένα μουνόχειλα ( το χειρότερο μου ). Πο ρε πουστη λέω αποτυχία . Αφού με διάφορες σκέψεις ότι δουλεύω 3 4 ώρες για να βγάλω 15 ευρώ σηκώθηκε για τα καλά. Ξαφνικά γυρνάει σαν σφαγμένο αρνί με ανοιχτά πόδια και τα μουνόχειλα σαν μπριτζόλες . Της λέω ευγενικά ''στα 4'' ακουμπόντας το πόδι της . Μου λέει Α ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑ σαν ανοργασμικό προιον απο τα lild. Βιδώνω της λέω '' γύρνα ΄τωρα στα 4 γιατί θα σε μαυρίσω στην τσα2'' βάζει την κρέμα στο σάπιο μουνί της και γυρνάει. Στήνεται και αρχίζω με ΜΙΣΟΣ το σφυροκόπημα . Άδικα ... πολύ δύσκολα θα έχυνα με αυτό το σαπάκι . Οι σκέψεις όμως του 15ευρου έφεραν το αποτέλεσμα. μετά από 10 λεπτα πυροβόλισα το γελάδι που μου έλαχε , στο τέλος χτύπησε τα αρχίδια μου ελαφρά Money Mouth λέγοντας ''με πόνεσες''Χμμμ;. Κακή εμπειρία ενώ αλλες 2 φορές στο εν λόγω μπουρδέλο είχα περάσει καλά . ειδικά μια φορά έρωτας...ζήτησε το τηλ μου η κοπέλα , αλλά λόγω ότι είμαι βρωμόμπατσος δεν της το έδωσα για ευνόητους λόγους . Την ρώτησα πως την λένε , μου είπε αλλά εως να βγώ έξω έιχα ξεχάσει. Η περιγραφή όμως ελπίζω να βοήθησε . ΜΑΚΡΥΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2015
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2015
φίλε μήπως ήταν η μαρια?πρόκειται για ξανθιά πολυ λεπτη με απίστευτα επιπεδη κοιλια και γλυκό μουτράκι!α!και αρκετά στενό μουνάκι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1