Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κόσμος αρκετός στο Γκάζι, τα στούντιο της περιοχής είχαν δωμάτια βράδυ Παρασκευής, μετά από κάποιες μπύρες ο δρόμος με έβγαλε παρέα με Μεγάλο Ηγέτη της Πιάτσας στο Κωνσταντινουπόλεως 80, κοπέλα η Μαρκέλα. Μπαίνω χωρίς δεύτερη σκέψη καθώς ήθελα να ρεφάρω από Φωκαίας.

Μετά από μια αναμονή 20 λεπτών κατά την οποία έκανα μπάνιο και έριξα έναν υπνάκο στο αναπαυτικό κρεβάτι, ήρθε και η κοπέλα η οποία μου λέει πως πρέπει να κάνει μπάνιο κι αυτή. Κατεβαίνει από τα πορνοτάκουνα της και μπαίνει στο μπάνιο, κατά την διάρκεια αυτή μιλάγαμε για την ''αλυσίδα'', τις κοπέλες, για κάποιες φήμες για κάποιες κοπέλες που δεν ευσταθούν. Βγαίνει από το μπάνιο, σκουπίζεται και έρχεται σαν γάτα στο κρεβάτι για ν'ανοίξει καπότα.
Ξεκινάμε με παθιασμένα γλωσσόφιλα, φιλιά σε λαιμό, χουφτώματα ενώ η Μαρκέλα ξεκίνησε τα φιλιά από επάνω, κατέβηκε στο στήθος, πλευρά, για να φτάσει στα αρχίδια, καραμέλωμα έτοιμο να σε ξεριζώσει. Περνάει καπότα και ξεκινάει ένα τσιμπούκι περίεργο καθώς το κεφάλι χόρευε στους ρυθμούς ενός τραγουδιού που έπαιζε στο δωμάτιο εκείνη τη στιγμή. Ήταν χορευτικό τσιμπούκι το οποίο ήταν αποκλειστικά με το στόμα της, ενώ μερικές στιγμές σε κοιτούσε.

Πρώτη στάση στα τέσσερα, όπου έβγαζε καυλωτικά επιφωνήματα ενώ παράλληλα έπαιζε την κωλότρυπα της, εγώ την είχα πιάσει από το ένα μαστάρι και και την γάμαγα σε χαλαρούς ρυθμούς.

Επόμενη στάση, ιεραποστολική, πολύ ωραία εδώ, με τετ α τετ επαφή, πεταχτά φιλιά, φιλιά στα μαστάρια της, καυλωτική φάτσα και εκείνη να παίζει με το μουνί της.

Επόμενη στάση εκείνη από επάνω, όπου δεν μπορούσα να τελείωσα και έτσι αναλαμβάνει η κυρ Μαρκέλα το παιχνίδι.

Μαλακία με το χέρι, όπου κι εκεί δεν μπορούσα να τελείωσω, μου πετάει την καπότα και άρχιζε να το παίζει ενώ παράλληλα με φιλούσα στη ρόγα. Και ενώ ούτε εδώ μπορούσα να τελειώσα, μου λέει '' παίξε τον ''. Άρχισα να τον παίζω ενώ εκείνη συνέχιζε τα τα φιλιά στη ρόγα και κάπου εκεί, τελείωνω όπως ήμουν. Αρχίζει να με γλύφει στα πλευρά μέχρι που σηκώνεται και μου δίνει χαρτί να σκουπιστώ. Με χαιρετά ευγενικά και φεύγει από το δωμάτιο.

Πολύ καλή περίπτωση για ένα γρήγορο και έντονο σεξ κάνει η Μαρκέλα.

Συνέχεια στο Κων92Α εκεί που η Φαίη μιλούσε ολόγυμνη με κάτι Αλβανούς στην Είσοδο του στούντιο, ο Πόρνος που με συνόδευε δεν άντεξε την χαιρέτισε και βγάζει το πορτοφόλι και μπαίνουμε μέσα, η Φαίη έλεγε για παρτούζα, εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να πέρναγα κι άλλη κατάθεση, και έτσι μετά από την θετική της απάντηση στον Πόρνο, για γλωσσόφιλα, ο Πόρνος κατευθύνθηκε στο δωμάτιο.
Κόσμος κυρίως πιτσιρίκια γέμισαν τα δωμάτια του 92α όσοι ώρα εγώ χάζευα στο ίντερνετ έχοντας πιάσει wi-fi του studio92a, o κυρ billy ο υπηρέτης συνέχεια με ρωτούσε αν ήθελα νερό ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού