Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βαλεντινα νεαρη Ρουμανα γυρω στα 22,καστανο μαλλακι κοντο καρε,ομορφη και εκφυλη φατσουλα,τρυφερο σφιχτο κορμι με ομορφο κωλαρακι αλλα μικρο και σταφιδιασμενο βυζι.50ε για τσιμπουκι και 69

Καπως αμηχανη με την εισοδο της στο δωματιο,φανηκε δηλαδη η ελλειψη εμπειριας,ειπαμε κανα δυο κουβεντες αλλα ελληνικα μιλαει ελαχιστα οποτε ενα θεμα επικοινωνιας το ειχαμε...
Αρχισε να γδυνεται ορθια στην ακρη του κρεβατιου,την κοιτουσα και επαιζα τον ηδη ζωηρο πουτσο μου οποτε με το που εβγαλε το βρακι σηκωθηκα ορθιος απο πισω της και περασα τον πουτσο αναμεσα στα ποδια της και τον κοιτουσα μπροστα στον καθρεφτη Μεγάλο χαμόγελο...την σηκωσα και στον αερα και την εκανα διαφορες μαλακιουλες.
Ξαπλωσα και την εβαλα να κατσει πανω στον πουτσο μου και κουνιοταν πανω κατω σα να γαμιοταν κανονικα.

Μου επαιξε δυνατα τον σηκωμενο πουτσο κι εγω χαϊδευα το μικρο και ομορφο μουνακι της μεχρι να τον βαλει στομα της.Η πιπα της δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο απο τεχνικης αποψης μονο στο πουτσοκεφαλο εστιαζε αλλα τον επιανε σφιχτα,μου τον επαιζε και χαλαρα πανω κατω με το μικρο χερακι της και οσο να'ναι η εικονα μιας μικροσωμης πιτσιρικας με εναν πουτσο στο χερι και στο στομα ειναι καυλωτικη.Δηλαδη κατα βαθος το ευχαριστηθηκα...
Ε σε καποια φαση την γυρισα σε 69 οπου εγλειψα το περιποιημενο μουνακι της και τη σφιχτη σουφρα της και εδειχνε να της αρεσει.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου δε μπορεσε να τον παρει ολον μεσα αλλα εκανε ενα καλο ανεβοκατεβασμα σε γρηγορο ρυθμο κι εγω εσφιγγα δυνατα τα βυζακια της.Κουραστηκε ομως γρηγορα οποτε την αγκαλιασα σφιχτα πανω μου και την καρφωνα εγω κουνωντας τη λεκανη μου προς τα πανω.
Και μετα την εβαλα απο κατω οπου τη γαμησα σε αργο τεμπο κι αυτη βογγουσε και επαιζε την κλειτοριδα της.Μου αρεσε να βλεπω την νεαροφατσα της και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο καρφωνοντας την δυνατα στο τελος.Βεβαια στο ενδιαμεσο μου γκρινιαξε 2 φορες για το χρονο αδικαιολογητα αλλα το προσπερασα

Συμπερασμα...ουτε κρυο ουτε ζεστη.Επικοινωνια μηδεν,απο τεχνικης αποψης μετρια πραματα,λιγο βιαστικη αλλα αν μη τι αλλο με καυλωσε καλα.Τυπικα καλη ας πουμε αλλα εχει πολυ δρομο ακομα μεχρι να θεωρηθει στανταρακι πιστευω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού