Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55832
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βικτωρια λοιπον, ειχα πει στην προηγουμενη μου καταθεση σε αυτη στο α.γ οτι καποια στιγμη θα την ξανα τιμησω και το εκανα. Το κοριτσι αυτο αρχιζει να μ'αρεσει πλεον και βλεπω μελοντικα να εξελλισεται σε στανταρακι, σιγουρα η επομενη καταθεση μου σε αυτην δεν θα παρει 3 μηνες αλλα θα γινει πιο συντομα. Να πω λιγα λογια για το στουντιο μιας και ειναι σχετικα καινουργιο και προσωπικα εκανα την πρωτη μου καταθεση εκει.Ο χωρος υποδοχης ειναι μεγαλος με κατι περιεργους καναπεδες που πρεπει να εισαι δυο μετρα για να ακουμπισεις πισω το λεω αυτο για τι σε αντιθεση με την υποδοχη τα δωματια ειναι πολυ μικρα, τουλαχιστον σε αυτο που μπηκα εγω που ειναι οπως μπαινουμε στο στουντιο και κοιταμε ευθεια αυτο αριστερα, διπλα ειναι το κουζινακι τους.
Στο δωματιο με την κοπελα δεν ειχα παντως καποιο θεμα, εχω εκπαιδευτη απο την εποχη του βαρδαρη να κανω σεξ σε τετοια μικρα δωματιακια.Για την κοπελα ισχυει οτι ειχα γραψει και στην προηγουμενη καταθεση, δεν αλλαξε κατι πανω στην πιπα η στο σεξ.Ειχε το ιδιο ωραιο χαμογελο, ηταν ευγενικη και εκανε οτι της ζητουσα. Συνολικος χρονος σιγουρα κανα δεκαπενταλεπτο και με προοπτικη να κατσει και παραπανω αν δεν τελειωνα στο πισωκολητο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fede81thes

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού