Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Call-Girls 58327
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αλεξανδρα την εχω ξανασυναντησει και στο παρελθον πριν πολλους μηνες και για αλλη μια φορα εφυγα με το χαμογελο στα αλλα και λιγο προβληματισμενος.

Κατ'ρχην η φωτο την αδικεί, προκειται για ενα μοντελο με αψεγαδιαστο σωμα απιστευτο κωλο , ισως τον καλυτερο απο αυτα που κυκλοφορουν στον χωρο και που τον δινει απλοχερα με το αναλογο βεβαια τιμημα. Ειναι σαν αυτες που βλεπεις στην υποδοχη των clubs με τα κολλητα και τις γόβες στιλετο που σου εκτοξευουν την καυλα. Προστυχοφατσα αλλα ομορφη που σιγουρα οταν περπατάει γυρνανε κεφαλια. Το προγραμμα εχει ως εξης. 80€ το μισαωρο μασαζ και σεξ 120 η ωρα και +50 το πρωκτικο + 20 δευτερη εκτονωση. Εγω παντα περνω το προγραμμα των 80€ +50 μιας και ειμαι φαν του κωλου. Ξεκιναει με ενα πολυ χαλαρο μασαζ για κανα τεταρτο και μετα γυρνας γδυνεται και εκει τα βλεπεις ολα ενα γλυπτό που αν το αγγιξεις απο την καυλα θα χυσεις. Αρχιζει να μου τον παιζει και να με κοιτα προστυχα , μετα απο λιγο περασμα προφυλακτικου και πιπα πολυ καλη και βαθεια. Πιπα χωρις και φιλια δεν κανει, αν τα εκανε θα ηταν τοπ. Μουνακι με μπολικο λιπαντικο οπου δεν εχει και μεγαλυ αντισταση, βυζακια πλεον πλαστικα, εμενα δεν μου αρεσαν προσωπικα προτιμουσα τα μικρα φυσικα που ειχε πριν, και το καλύτερο ολων οταν τον παιρνει απο πισω με μπολικο λιπαντικό μεν αλλα αρκετα σφιχτο που σε στελνει. Κραυγουλες μες την καυλα σε οτι σταση θελεις δεχεται αδιαμαρτύρητα και αντεχει το σφυροκοπημα για πολλη ωρα. Στα 4 μπροστα στον καθρεφτη είναι ολα τα λεφτα. Δεν κοιταει ωρα και συνηθως ξεπερνα την μιση ωρα. Αυτο που με προβληματισε την τελευταια φορα ειναι οτι μετα την πραξη ντυνεται και δεν παει για μπανιο, πραγμα που θεωρω απαραδεκτο και ειναι ενας λογος που δεν θα την ξανασυναντουσα.

Συνοπτικά
Στα συν ειναι:
Εμφανιση
Ηλικια
Ευγενεια
Κωλος
Δεν κοιταει ωρα

Στα πλην
130 για μιση ωρα ειναι παρα πολλα
Καθαριοτητα( δεν εκανε μπάνιο μετα τη συνεδρισ μαζι μου)
Πολυ λιπαντικό και ειδικα εμπρος καμια αντισταση
Αποστειρωμένο προγραμμα χωρις φιλια

Αυτα, προτείνεται τουλαχιστον για μία φορα για την εμπειρια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, TiLesTora

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2015
Kαλησπέρα,
το τηλέφωνο της κυρίας...που μπορουμε να το βρούμε? Πως επικοινωνούμε μαζί της? Money Mouth

Ευχαριστώ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1