Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την κοπέλα την έχω ξαναπάρει 3 φορές. Πάντοτε όμως σε duo καθ'ότι η τιμή δεν είναι απαγορευτική (για duo). Πήρα σήμερα να ξανακλείσω με cinzia, ο πράκτορας όμως μου λέει ότι η cinzia το έχει κόψει. Επειδή τη cinzia την είχα ξαναπάρει μόνη είπα να δοκιμάσω την Αννα solo. Έτσι κατάλαβα γιατί δε δουλεύει πλεόν μαζί της η cinzia. Προφανώς βαρέθηκε να "τραβάει" όλο το ζόρι για να καλύψει τη "φίλη" της. Η Άννα είναι πολύ όμορφη όμως μόνη της δεν πιάνει μία. Χάσιμο χρόνου και χρημάτων. Προφανώς γι'αυτό η κατά τα άλλα πολύ όμορφη Άννα επιδιώκοντας έναν έντιμο συμβιβασμό (έκφραση δανεισμένη από την τακτική του ΣΥΡΙΖΑ απέναντι στους δανειστές) έχει μια μάλλον χαμηλή για την εμφάνισή της τιμή αλλά πολύ υψηλή για τις υπηρεσίες που πρσφέρει. Επειδή όμως εγώ βάζω το χρήμα αποφάσισα να την πετάξω έξω από τη σεξοζώνη μου και να μην την ξαναπάρω ποτέ πια (ούτε σε duo).
Βρε ουστ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
88
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2015
Φιλε δεν δινεις καμια λεπτομερεια που χαλασε η μπεσαμελ...
29 Μαρτίου, 2015
Η κριτική σου είναι για γέλια! Εγώ τη Πηρα τη συγκεκριμένη κορασίδα και ήταν super!
Μάλλον άλλαξε κόμμα πρώταΧαμόγελο)))
R
RAMBO11
30 Μαρτίου, 2015
Πες μας παραπάνω φίλε.έχω προγραμα να το συναντήσω διότι από συγκεκριμένο γραφειάκι συνάντησα το σιμονακι και πέρασα καλά!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3