Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτικη αυτη ειναι απολυτα λογω γουστου!!πηγα στον ν λογω οικο καθαρα για τσιμπουκι,ψαχνωνταςτην Ιββανα οπως ειχα πει στη πρωτη κριτικη μου για να συγκρινω το ττσιμπουκι της με της Αντζελικας,της οποιας το ονομα το ειχα γραψει λαθος στη πρωτη μου κριτικη(αντελινα η αντελικα)τεσπα.Πηγα λοιπον κατα τις 15:20,ανεβηκα τον οροφο οπου μου εμφανιστηκε η τσατσα και με ενημερωσε οτι εκεινη την ωρα δουλευε η Αλικη και η Καιτη με πρωτη εμφανιση της Καιτης στο σαλονι.Δεν περιμενα καν να βγει και η Αλικη διαλεγοντας ην Καιτη αφου για την Αλικη δεν εχω διαβασει ποτε κριτικη!Λοιπον για να μην σας κουραζω,περναω σο δωματιο και μολις ξαπλωσα ερχεται η καυλιαρα αλλα πολυ ανοιχτομουνα Καιτη!!οπτικα και μονο χωις να δοκιμασω το πηγαδι της φαινοταν xxl.Αρχιζει ενα τρελο γλυψιμο απο μερους της πολυ καλυτερο και περιεκτικο απο της Αντζελικας(αυτια προσωπο χερια ποδια κοιλια ακομα και τη μασχαλη εγλυψε πυ μου φανηκε παραξενο κιολας)την ενημερωνω οτι θελω σκουφο μολις ηρθε η στυση και ερχεται αναμεσα στα ποδια μου βαζοντας ολο το 16 εκ πουτσο μου κατευθειαν στο λαρυγγι της,ερχιζοντας ενα πολυ δυνατο throatfuck μονη της χωρις σταματημο και ανασα,μολις ξυπνησα απο το σοκ γιατι παραδεχομαι οτι τα εχασα λιγο απο τα ηχητικα εφε που εκανε το λαρυγγι της και το ποταμι απο σαλια που ετρεχε,αρπαζοντα το κεφαλι της αρχιζω ενα τρελα hardcore facefuck χωις καμια δυσανασχετηση απο μερους της και κανα δυλεπτο αργοτερα ηρθε το τελος.Αυτη ηταν η εμπειρια μου με τη Καιτη και να πω οτι μολις εφτασα στην εξοδο σκεπτομενος την εμπειρια αυτη ξαναγυρισα πισω για δευτερο γυρο ο οποιος ηταν ακομα πιο hardcore και με τελειωμα στο προσωπο της το οποιο δεν δεχοταν με τιποτα αλλα δεν μπορουσα να αντισταθω και κανοντας μια ντριπλα το καταφερα ζητωντας συγνωμη αργοτερα αφου μου εκανε τη χαρη κιολας να μην σηκωθει να τα αποφυγει!!!!Αυτα απο μενα και να ξεκαθαρισω οτι και οι δυο κοπελες ειναι σουπερ απλα οι υπηρεσιες της Καιτης για μενα ειναι μακραν καλυτερες απο της Αντζελικας.Αυτες τις μερες παω να δοκιμασω και την Ιββανα μιας και ειμαι λατρης του hardcore στοματικου!!Δεν εχω κανει ακομα σεξ με καμια τους,γραφω κριτικες μονο για το βασιλικο τσιμπουκι τους οπως αναγγελει η τσατσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού