Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι , ανέβηκα τα σκαλιά και μπαίνοντας στο σαλόνι καθόντουσαν 5-6 πιτσιρικάδες , ήταν δεν ήταν 15 χρονών , βγήκε στο σαλόνι η μελαχρινή εύσωμη τσατσα , με κοιτάει και μου λέει γελώντας , καλέ έβγαλες το σχολείο εκδρομή …. Δουλεύει η Τζέσικα μου λέει ενώ οι πιτσιρικάδες έπαιζαν παιχνίδια στα κινητά τους. Βγήκε η Τζέσικα στο σαλόνι , πρόκειται για μια μελαχρινή κοπέλα με τα μαλλιά πιασμένα σε δύο κοτσίδες , έχει μέτριο πρόσωπο αλλά πολύ καλό κορμί , κανονικό σώμα πολύ ωραίο κωλαράκι και 1.5άρι βυζί, φορούσε ένα διχτυωτό ολόσωμο μαύρο εσώρουχο με μεγάλες τρύπες ενώ στο δεξί πόδι φορούσε και μία ψηλή κίτρινη διχτυωτή ψηλή κάλτσα.

Πλήρωσα τα δέκα ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο , το δωμάτιο είναι ίδιο και απαράλλακτο εδώ και πάρα πολλά χρόνια , κάποια στιγμή θα πρέπει να αλλάξουν στρώματα στα κρεβάτια…. Ξεντύθηκα και την περίμενα στο κρεβάτι , αυτή την φορά δεν φρεσκαρίστηκα στον νιπτήρα μίας και είχα πλυθεί μετά την πρώτη μου κατάθεση στο Ιάσωνος 44 αλλά και επειδή ξέρω ότι δεν θα άντεχε να διαβάσει και πάλι για δεύτερη συνεχόμενη φορά ότι έπλυνα τον πούτσο μου κάποιος….Έρωτας Ήρθε στο δωμάτιο η Τζέσικα , είναι ρουμάνα 28 χρονών και μιλάει καλά ελληνικά , προκαταρκτικά σχεδόν ανύπαρκτα , περιορίστηκε σε μερικά φιλιά στο στήθος και στο χάϊδεμα του πούτσου μου. Ξεκίνησε πίπα η οποία είναι καλή , βαθιά και χωρίς χέρι , αρχίδια δεν γλύφει ενώ όταν της είπα να γυρίσει για 69 μου απάντησε ότι θα προτιμούσε να μην κάνουμε , δεν επέμενα , ούτε δάχτυλα δέχτηκε .

Πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω , καλή συμμετοχή αλλά και με ψεύτικα επιφωνήματα , ενώ είχε πλάκα και το πώς κουνιόντουσαν πέρα δώθε οι κοτσίδες της. Αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , καλό στήσιμο σώματος και ωραία θέα , άρχισα να την γαμώ αργά αλλά σιγά σιγά ανέβασα ρυθμούς και ένταση μέχρι που έχυσα.

Σηκώθηκε έπλυνε τα χέρια της και το μουνί της μου ευχήθηκε καλό μεσημέρι και αποχώρησε . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , μια κοπέλα με ωραίο κορμί ενώ από υπηρεσίες δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο , βέβαια για μόνο δέκα ευρώ έστω μία φορά μπορεί κάποιος να την δοκιμάσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2015
....ν.σζνμυρνης76....δεν υπάρχει πιο στανταράκι από την Τζέσικα...
Εμένα μου κάνει 69 κτλ....ΠΆΝΤΑ....Money Mouth

Τι να πω,μάλλον δεν έχεις χημεία με την κορασίδα...
Ξεροχύνω...όταν μου δαγκώνει το στήθος,πάντως...ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1