Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεσινοβραδινό πέρασμα από Φυλής όπου γινόταν χαμός από πιτσιρικάδες που έκαναν τσάρκα στα μπουρδελάκια Κουλ.Το πορνοένστινκτό μου με οδηγήσε να περάσω σε αυτή την τσιγγανορουμάνα που μου εδώ και καιρό μου έβγαζε κάτι ρομαντικό Ναι!Μεγάλο χαμόγελο.Στο σαλόνι δήλωσε ότι της αρέσω και ότι θα περάσω πολύ καλά,δίνοντάς μου ένα φιλί στο λαιμό.Έδωσα το 20ευρώ και πέρασα στο καλτ αριστερό δωματιάκι.Πάντα έχω μια εξτρά καύλα όταν γαμάω σε τέτοιου είδους παρακμιακά υπόγεια μπουρδελάκια Μεγάλο χαμόγελο.Μετά από λίγο σκάει μύτη κι η τσιγγάνα μου και με αρχίζει σε κάποια άκρως ρομαντικά γλωσσόφιλα.Της βγάζω το σουτιέν και γλείφω με μανία τα ωραία 2,5αρια πεσμένα βυζιά της,ενώ σιγά-σιγά κατεβαίνω προς τα κάτω γλείφοντας απαλά το κορμί της.Της αφαιρώ το στρινγκ και την ξεκινάω σ'ένα τρελό γλειφομούνι που έδειξε να γουστάρει πολύ.Αφού είχε γίνει μούσκεμα το μουνάκι της,της είπα να μου πάρει ένα ακα λαρυγγωτό τσιμπούκι,όμως εκείνη μου φόρεσε καπότα και μ'έγλειψε για πολύ λίγο Money MouthΣπασίκλας γιατί ήθελε λέει να την γαμήσω δυνατάΝαι!Ναι!.Το αρχικό μου ξενέρωμα διαδέχτηκε ένα δυνατό σκληρό γαμήσι με την γκόμενα να χοροπηδάει πάνω μου σαν τρελή.Μετά χαλάρωσε λίγο για να συνεχίσουμε το γαμήσι με τα γλωσσόφιλα,ενώ μετά γαμιόμασταν αντικριστά.Η συνέχεια ήταν ξαπλωμένη αυτή στην άκρη του κρεβατιού κι εγώ να την σκίζω με μανία,ενώ ταυτόχρονα εκείνη είχε πιάσει τα κωλομάγουλά μου και μ'έσπρωχνε ακόμη πιο δυνατά μέσα της.Εναλλαγή για ένα πλαγιαστό ξέσκισμα,όπου μου έγλειφε τα δάχτυλα και κατάθεση.Μείναμε έτσι για κανα 5λεπτο όπου μου είπε πως γούσταρε πολύ το γαμήσι μαζί μου και θέλει όταν σχολάσει να περάσω να την πάρω να συνεχίσουμε αλλού ένα μ'ένα πολύ πιο ρομαντικό γαμήσι όμωςΝαι!Γλώσσα.Δεν την πάλευα λόγω κούρασης να το κάνω αυτό χθες αλλά της υποσχέθηκα πως θα την ξανατιμήσω σύντομα.Όπως αποδείχτηκε είχα ιδανική χημεία με μία ακόμη τσιγγανορουμάναΧαμόγελοΧαμόγελο.

Υ.Γ:Το δωμάτιο όταν πέρασα εγώ μου φανήκε εντελώς ανέγγιχτοΣπασίκλαςΣπασίκλας.Υπήρχε και άλλη μια πουτάνα αδιάφορη για τα γούστα μου την οποία η Μάντα μου είπε να αποφύγω γιατί είναι φόλα αλβανίδαΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2031
Όνομα κοπέλας
Μάντα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2015
Πραγματι η Μαντα το χει κοψει το ελευθερο στοματικο. Θυμός
Και στον Στρατηγο πιπα με καποτα εκανε.
Βεβαια μετα την εβγαλε και ακολουθησε ενα αισθησιακο, ακαποτο πρωκτικο τελειωτικο γαμησι ΚουλΝαι!
Ισως δεν ενιωσε οικιοτητα μαζι σου, αλλα τωρα που γνωριστηκατε πιστευω την επομενη φορα που θα πας να ειναι πιο ρομαντικη Σπασίκλας
C
COBRA1986
03 Φεβρουαρίου, 2015
Ακαποτο πρωκτικό σε μπουρδελο? πάτε καλά ?Κουλ
Α
αεκαρα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2