Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αννα Σλοβενα δηλωνει πλεον,η τσατσα την ειπε Σλοβακα,παλιοτερα δηλωνε Ρωσσιδα...γυρω στα 25-28 ετων ξανθια,ενταξει συμπαθητικη στη φατσα,ψηλο λεπτο κορμι αλλα χαλαρο με μικρα σταφιδιασμενα βυζια και κωλαρακι νερουλο...Φωτογραφιες της υπαρχουν στο αλλο σαϊτ αλλα απο κοντα χανει αρκετα.60ε για 69 επελεξα εγω αν και με 60ε κανει και γυμνο τσιμπουκι αλλα αν θες και γυμνο και 69 η τιμη παει 80ε

Πρωτη φορα πηγαινα σ'αυτην οποτε με την εισοδο της στο δωματιο ηταν καπως συγκρατημενη ας πουμε αλλα γρηγορα χαλαρωσε,βοηθησα κι εγω με τις φοβερες μου ατακες,ξεβρακωθηκε σιγα σιγα και επεσε στην αγκαλια μου οπου αρχισαμε το χαμουρεμα...ρουφουσα τα βυζια της,δαχτυλιαζα το μουνι της,ξαπλωσα πανω της και της ετριβα τον πουτσο μου,αρχικα απεφευγε τα φιλια αλλα λιγο αργοτερα παραδοθηκε και τα βαθια γλωσσοφιλα επεφταν βροχη.

Κατηφορησα στο ομορφο μουνι της το οποια εγλειψα για πολυ ωρα και με μαεστρια με δυνατα ρουφηγματα στην κλειτοριδα και δαχτυλο μεσα στο μουνι της το οποιο γρηγορα πλημμυρισε...την γυρισα λιγο πλαϊ σηκωνοντας της το ποδι για να φαω και την ομορφη σουφρα της αλλα μου τραβηχτηκε Κεφάλι σε τοίχο!...ξαναπροσπαθω,οχι μου λεει δε μ'αρεσει εκει.
Απορησα και χαλαστηκα λιγο αλλα το προσπερασα...

Ξαπλωνω για πιπα και με ξεκιναει με αρχιδογλειψιμο,ρουφωντας τα μπαλακια ολοκληρα μεσα στο στομα και οσο παει κατεβαινει Εμμμμ...και κατεβαινει και κατεβαινει...και μου ριχνει ενα γλειψιμο με μανια και λυσσα παιζοντας ασταματητα τη γλωσσα της...μου θυμισε εμενα σε εναν βαθμο Σπασίκλας
Περασμα καποτας και καλο τσιμπουκι,καπως αργο και επιφανειακο αλλα με σωστη πιεση στο πουτσοκεφαλο και χωρις να τον βγαζει καθολου απο το στομα.Μετα γυρισαμε και σε 69 οπου φυσικα εγλειψα και τη σουφρα της οσο ηθελα και την δαχτυλιαζα κιολας

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με φοβερο καθισμα και να γερνει ολοκληρη πανω μου με παθιασμενα γλωσσοφιλα και να κουναει μονο τη λεκανη πανω κατω.Κουραστηκε γρηγορα ομως οποτε την εβαλα απο κατω και τη γαμησα σε δυνατο και αγριο τεμπο γιατι μου ελεγε ατακες του στυλ 'ξεσκισε με' και με εφτιαχνε πολυ...παλι γλωσσοφιλα,αγκαλιες και παθος στο φουλ,τεντονωταν κιολας για να μου χουφτωνει τον κωλο γιατι λεει εχω τον ομορφοτερο κωλο...πραγματι εχω πολυ ωραιο κωλο Κουλ... μετα τη γυρισα στα 4 οπου της εριξα και μπολικα δυνατα κωλοσκαμπιλα,μετα ξαπλωτο πισωκολλητο που δε μας βολεψε ομως...οποτε την ξαναβαλα απο κατω τη γαμησα λιγη ωρα ακομα και εφτασα σε πολυ δυνατο κραυγαλεο χυσιμο με σπασμους
Μειναμε αγκαλιασμενοι λιγο,μερικα γλωσσοφιλα,σηκωθηκε πηγε να πλυθει και πηγα κι εγω και την κολλουσα παλι και χαμουρευομασταν στο ντουζ τριβοντας τα κωλαρακια μας και διαφορα τετοια.Και πριν φυγει μου ειπε οτι μου χρωσταει ενα τρελο γαμησι...να το θυμαμαι Γλώσσα

Συμπερασμα...πολυ δυνατη περιπτωση,καλη τεχνικη σε ολα,βρωμικο γαμησι,χαδιαρα αλλα και αγρια,θεμα χρονου δεν ειχαμε εκατσε σιγουρα κανενα μισαωρο μεσα,παθος και αισθησιασμος σε ολα τα επιπεδα.Προτεινεται ανεπιφυλακτα σε οσους δε την ξερουν ακομα και φυσικα κι εγω θα ξαναπαω συντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.310
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού