Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426496
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βλέποντας τις photo της Σάρας (ή Σάρα2) στα banner της αλυσίδας έχω "φτιαχτεί" ασχήμα και λέω πρέπει να δω από κοντά τι παίζει. Το λέω γιατί άλλη μια φορά με μια Φαμπιάννα πριν λίγους μήνες είχα "φτιαχτεί" αλλά από κοντά ήταν πολύ πιο ..."φαρδιά" από ότι στις φωτό. Παρκάρισμα εύκολο από κάτω και ανεβαίνω στο studio στο οποίο είχα τουλάχιστον 5 χρόνια να πάω. Το studio έχει ανακαινιστεί και είναι πολυτελέστατο. Μεγάλο σαλόνι, καινούργια πατώματα παντού και τρία δωμάτια με μεγάλα μοντέρνα κρεβάτια, ντουζιέρες, τv κλπ. Ευγενική τστατσά μου ανακοινώνει τα προγράμμτα και φωνάζει τις κοπέλες. Στην παρέλαση 1η η Νικόλ (άλλος κώλος για δοκιμή στα υπόψη) και μετά η Σάρα. Μόλις είδα από κοντά αυτόν τον κώλο πήρε αμέσως τον έλεγχο το κάτω κεφάλι. Πληρώνω για ελεύθερο στοματικό (90€ παρακαλώ!!!) και βουρ στο δωμάτιο.Μπανάκι και περιμένω την Σάρα καθιστός στο κρεβάτι. Σκάει μύτη το μωρό χαμογελαστό και με καλή διάθεση.

Μελαχρινός κοντοπούτανος με απίστευτο κώλο, 2αρι στητό βυζί, και προσώπο με κάπως "αγρια" χαρακτηριστικά. Έχει τεράστιο τατού στην μέση στο πλάι ένα 45αρι αυτόματο. Σκοτώνει της λέω αυτός ο κώλος και βάζει τα γέλια. Τι παίδί είσαι εσύ της λέω και μου απαντάει περίμενε να δεις. Και βγάζει τα ψηλοτάκουνα. Τόσο είμαι μου λέει και βάζει τα γέλια. Όντως χωρίς τα τακούνια είναι κοντούλα αλλά φαίνεται να το διασκεδάζει ακομπλεξάριστα. Μην ανυσηχείς της λέω εσύ έχεις πάρει μπόι αλλού και της δείχχνω τον κώλο.
Γέλασε και ξαπλώνει στο τεράστιο κρεβάτι παίρνοντας προκλητική στάση τουρλόντας την κωλάρα της και κουνόντας της ρυθμικά δεξιά αριστερά.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Μη αντέχοντας άλλο όρμηξα. Άρχισα να τον τρώω με μανία και να μην τον χορταίνω.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Σιγά σιγά γυρίσαμε σε 69 όπου άρχισε να περιποιείται τον μικρό. Από πίπα λίγα πράγματα δεν είναι το δυνατό σημείο της. Αρχίσαμε από στάση κάου γκιρλ για αρκετή ώρα όπου της χτυπούσα τα κωλομέρια χωρίς να φέρει αντίρηση ένώ έβγαξε και αληθοφανής κραυγές. Κατόπιν γυρίσαμε σε ιεραποστολικό (γλωσσόφιλα δεν) και για το τέλος αφήσαμε το καλύτερο.... doggy στα 4 με θέα τον υπέροχο κώλο όπου ήρθε και το τέλος. Κάποια στιγμή μπαίνοντας πήγα κατά λάθος στην πίσω τρύπα τραβιέται και μου λέει τι κάνεις? Sorry της λέω κατά λάθος.Ντροπή Κρίμα δεν είναι όμως τέτοιος κώλος και να μήν το δίνεις? Μου χαμογελάει πονηρά, κλείνοντας το μάτι αφήνοντας κάτι στο αέρα να εννοηθεί για άλλη φορά....

Το έχω ξαναπεί (και για την Λώρα νομίζω) αλλά μόνο και μόνο για τον κώλο αυτό αξίζει μια κατάθεση στην Σάρα. Θα ξανατιμηθεί σίγουρα και βλέπουμε.. Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crabtits, anestis_38

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού