Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο εν λογω τσαρδι περναω παντα να πω ενα γεια στον Αρη που γνωριζομαστε χρονια. Πολλα χρονια. Τον εχω αναγκη να καλαμπουρισω μαζι του μερικες φορες πιο πολυ απο το να πηδηξω τις αιθεριες υπαρξεις που πουλαει... Εκεινο το μεσημερακι στο μαγαζι του Αρη επελεξα την Καρολινα για τον κορεσμο των ηδονικων μου ορεξεων. Πιπινακι με τελειο σωματακι, δεν τα κυνηγαω τα πιπινια, συνηθως πληρωνω τα εκφυλα μιλφς, αλλα μια το ενστικτο που μου αναψε πρασινο και απο την αλλη ο χαβαλες με τον Αρη, βγαλανε το 20αρικο απο το φουσκωμενο εκεινες τις μερες πορτοφολι μου. Ολιγολεπτη αναμονη και ενω εχω ξαπλωσει γυμνος στο κρεββατι σκαει πρωτος ο Αρης για να ανοιξει το κλιματιστικο (δε κρατιοτανε) και μετα απο λιγο η Καρολινα. Δεν ηθελα πολυ να καυλωσω αφου ξαπλωσε το κορμακι της πανω μου με φιλησε και πηρε το πεος μου στο στοματακι της κυριολεκτικα μπουκωνοντας το. Φιλοτιμο υγρο και βαθυ τσιμπουκι με τεχνικη επαξια Ρωσσιδας μιλφ. Με αφησε ευχαριστα εκπληκτο. Ηξερα οτι ο Αρης δε θα με ενοχλησει και της ειπα να καβαλησει με σκοπο να της προσφερω ενα πολυ ρομαντικο αγκαλιαστο σεξ απο πανω για ορεκτικο, πλαγιαστο με το μωρο σε σταση εμβρυου για πρωτο πιατο, ιεραποστολικο με τα ποδια της στο στερνο της για δευτερο και πισοκολλητο στα γονατα για επιδορπιο οπου αφου εχυσε το μωρο της εριξα τα γονατα ξαπλωνοντας απο πανω της.... Μετα απο παυση δευτερολεπτων βγαινω απο μεσα της, βγαζω την καποτα και ενω ετοιμαζοταν να φυγει της λεω οτι δεν εχω χυσει ακομα.... Αφου χρειαστηκε να δει τη καποτα για να το πιστεψει, μου πηρε το γυμνο πεος στο στομα για να μου χαρισει ενα ομολογουμενως υπεροχο οργασμο που θα θυμαμαι για αρκετο καιρο. Αξιοσημειωτο το πως κρατησε ολο αυτο το σπερμα στο στοματακι της... Δεν εξηγειται αλλιως, πρεπει να της αρεσουνε οι 40αρηδες, ή να της ειπε κατι ο Αρης για μενα πριν ερθει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού