Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βίκυ - ακόμα μιά υιοθεσία ?
Το Φυλής 72 εχει είσοδο πλάϊ απο το στενό.
Συμφωνώ με όσα έγραψε ένας άλλος συναγωνιστής και έτσι αντιγράφω μερικά απ τη δική του καλή εμπειρία, μιάς και η δική μου ήταν πανομοιότυπη.
Ελπίζω να μακροημερεύσει η σχέση μου με το γλυκό αυτό κορίτσι, επ οφελεία ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΌ μας.

Στο σαλόνι, το μεσαιο, μπαίνοντας απέναντι, παρουσιάστηκε το ξανθό πιπίνι Βίκυ. Ήταν αυτό που ζητούσα! συνεκτιμώντας και το χαμόγελο που μου έσκασε η κορασίδα με αποφάσισα να περάσω στο δωμάτιο συνουσιών αριστερά.

Εμφάνιση Βίκυς: μακρύ ξανθό μαλλί με μπούκλες, όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου, ωραίο και γλυκό χαμόγελο, βυζί στητό 11/2 αρμονικά δεμένο σε σχέση με το υπόλοιπο λεπτό σώμα της, και πολύ καλό κωλαράκι.

Ερχόμενη στο δωμάτιο άρχισε να αφαιρεί τα εσώρουχά της με αργές και νωχελικές κινήσεις και να τα τοποθετεί με τάξη στο κάτω μέρος του κρεβατιού. Εγώ είχα αράξει και την κοιτούσα σαν υπνωτισμένος, να δω που το πάει. Αφού τα τακτοποίησε καλά καλά έκατσε δίπλα μου και άρχισε να με ρωτάει διάφορα πράγματα για μένα σα να ήταν καμιά γκόμενα που γνώρισα σε κάνα μπαρ και είχαμε όλο το βράδυ δικό μας. Εγώ, καθ’όλη τη διάρκεια της κουβέντας, χάιδευα την πολύ λεία και απαλή επιδερμίδα της και χούφτωνα τα βυζάκια της. Χάρη στα χουφτώματα ανέβηκε το ανήθικό μου, οπότε μου πέρασε και η Βίκυ προφυλακτικό και άρχισε το τρομπόνι, τη διέκοψα σύντομα και της ζήτησα να με καβαλήσει, όταν κουράστηκε τη γύρισα σε ιεραποστολικό, όπου άρχισα στην αρχή αργά, φιλώντας τη στο λαιμό, και στη συνέχεια πιο δυνατά. Εν τω μεταξύ άρχισε και αυτή να συμμετέχει με διακριτικά βογγητά και αναστεναγμούς, χωρίς να αποστρέφει το βλέμμα όπως κάνουν δυστυχώς πολλές. Για το τέλος την έστησα στα τέσσερα να τσεκάρω και την πίσω κίνηση. Εδώ ήταν που τα είδα όλα! Συναγωνιστές τόσα χρόνια τέτοιο θέαμα δεν έχω ξαναδεί live παρά μόνο σε τσόντες της Alexis Texas... Ήταν το σπάσιμο της μέσης, ήταν το κούνημα των γοφών, ήταν η κατασκευή των κωλομάγουλων? πάντως ότι και να ήταν ήταν υπέροχο! Το θέαμα που έβλεπα καθώς την κάρφωνα ήταν πολυκαυλωτικό, και όσο πιο πολύ καύλωνα τόσο πιο δυνατά την έσπρωχνα, και όσο πιο δυνατά την έσπρωχνα τόσο περισσότερο πάλλονταν τα κωλομέρια. Ταυτόχρονα της έριχνα και χτυπήματα στα κωλομέρια χωρίς καμία διαμαρτυρία από μέρους της, ίσα ίσα που βογκούσε και αναστέναζε. Κόλαση! Τέλειωσα με ένα μεγάλο χαμόγελο και χωρίς ανάσα...

Συνοψίζοντας, πρόκειται για μια γλυκιά κοπελίτσα, με ευχάριστη συμπεριφορά και διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη. Συστήνεται σε όσους δεν ψάχνουν την έμπειρη πόρνη, αλλά απλά θέλουν να χαρούν ένα δροσερό πιπινάκι. Εγώ θα την ξανατιμήσω.

Χρόνος παραμονής της Βίκυς στο δωμάτιο 13 λεπτά η συμπαθής υπηρεσία δεν ενόχλησ, για τις λοιπές "υπηρεσίες" της κοπέλας ρωτήστε και δεν θα χάσετε !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
42
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2015
+1ΜατάκιΜατάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1