Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
17 Νοέμβρη. Το κέντρο της Αθήνας είχε κατακλυστεί από χιλιάδες ιδεολήπτες, οι οποίοι πήγαιναν να αποδώσουν φόρο τιμής σε ένα μνημείο-σύμβολο γι’ αυτούς, προσπαθώντας, μάταια, να πείσουν τους εαυτούς τους ότι κάποτε ήταν αγωνιστές.
Στην άλλη άκρη της πόλης, ένας πραγματικός επαναστάτης, καβαλώντας την μηχανή του και ξεχειλίζοντας από ερωτισμό, διάβαινε δρόμους, τους οποίους πρέπει να περάσει κάθε άνθρωπος, μέχρι να κατακτήσει το Απόλυτο!
Αυτό που συνέβη, ήταν το εξής: Μετά από ένα εξάμηνο, περίπου, και αρκετά μηνύματα, η Βαλέρια απάντησε, επιτέλους, θετικά. Δηλαδή ότι μπορούσε, εκείνη την ημέρα, να συναντηθεί μαζί μου.
Το ραντεβού είχε κανονιστεί στις 20:00, στο ξενοδοχείο LACOBA, όπου, στατιστικά, μέχρι εκείνη τη στιγμή, μετρούσα δύο μουνάρες και δύο φόλες.
Έφτασα νωρίτερα, της έστειλα σε μήνυμα τον αριθμό του δωματίου και χάζευα την θέα, έξω από το παράθυρο. Μετά από αρκετά λεπτά αναμονής, το μάτι μου έπιασε μια οπτασία να διασχίζει τον δρόμο και να περνάει την κεντρική είσοδο του ξενοδοχείου. Από τις περιγραφές των κριτικών κατάλαβα ότι ήταν αυτή.
Ελάχιστα λεπτά αργότερα, άκουσα ένα ελαφρύ χτύπημα στην πόρτα, πήρα βαθειά ανάσα και άνοιξα. Τότε αντίκρισα μια κλασάτη, καλοντυμένη μουνάρα, σχετικά ψηλή, καστανή, με ωραίο σώμα, πολύ όμορφο πρόσωπο και πράσινα μάτια.
Αφού συστηθήκαμε, αυτή κατευθύνθηκε προς το κρεβάτι, ξάπλωσε και άναψε κατευθείαν τσιγάρο. Ακολούθως, ξάπλωσα και εγώ δίπλα της και τα βλέμματά μας καρφώθηκαν στην οθόνη της τηλεόρασης.
Είχα διαβάσει από τις κριτικές ότι της άρεσε να βλέπει στην τηλεόραση το κανάλι MAD και είχα προσπαθήσει να το εντοπίσω, χωρίς αποτέλεσμα. Αυτή με αιφνιδίασε, ζητώντας μου επίμονα να της βάλω κανάλι, το οποίο να έπαιζε πορνό.
Η τηλεόραση είχε αποθηκευμένα τέσσερα κανάλια με τσόντες, αλλά ήταν όλες πολύ παλιές παραγωγές, κάτι που σχολιάσαμε και οι δύο γελώντας.
Αρχίσαμε να μιλάμε για αρκετή ώρα, σχολιάζοντας το videoclip, στο οποίο συμμετείχε. Μου αποκάλυψε, επίσης, πως της είχε ζητήσει να παίξει σε ένα ακόμη, ο Λευτέρης Πανταζής.
Μόλις μου το είπε, θυμήθηκα μια άλλη πουτάνα που είχα γαμήσει, την Λυδία Κυριακού ή Μαρία Αλεξάνδρου, με την οποία είχε σχέση ο συγκεκριμένος τραγουδιστής. Τι έγινε, σκέφτηκα, δύο γκόμενες του έφαγα του ΛΕ-ΠΑ, ποιος την χάρη μου.
Σε κάποιο σημείο της συζήτησης, την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω. Εδώ θα ήθελα να επισημάνω, πως η κοπέλα φιλάει υπέροχα, δίνοντας παθιασμένα γλωσσόφιλα!
Την αγκάλιασα και συνεχίσαμε να χαμουρευόμαστε, κάνοντας μια μικρή παύση για να βγάλει τα ρούχα της. Εκεί ήταν που έπαθα το σοκ. Εκτός από ωραίο αδύνατο σώμα, κώλο και όμορφα βυζιά, αντίκρισα την δεύτερη ποιο καθαρή γκόμενα στη ζωή μου. Η πρώτη ήταν η Εβελίνα, από το γαμημένο γραφείο Top Ellinides Sunodoi και η τρίτη ήταν η AfroditiGR, πρώην Μάνια, η οποία δούλευε κάποτε στο ίδιο γραφείο.
Το κορμί της ήταν αψεγάδιαστο, πάνω του δεν υπήρχε ούτε δείγμα τρίχας και είχε τέλειο και ομοιόμορφο μαύρισμα. Δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό και έπεσα με τα μούτρα στο γλείψιμο, όπου έδειχνε να γουστάρει.
Αφού χόρτασα με το θεσπέσιο κορμί της, ξάπλωσα και απόλαυσα μια περιποιημένη, βαθειά πίπα, με μπόλικο ρούφηγμα αρχιδιών, από μέρους της.
Ήταν τόσο πολύ μουνάρα και τόσο ωραία η πίπα της, που δεν άντεξα για πολύ. Σηκώθηκα όρθιος και άρχισα να χύνω μέσα στο στόμα της. Αυτή σταμάτησε απότομα την πίπα, έφτυσε με τεχνική όσο σπέρμα πρόλαβε να μπει στο στόμα της και κρατούσε κοντρολαρισμένα την ψωλή μου, η οποία συνέχιζε να ρίχνει ποσότητες σπέρματος, πάνω στα βυζιά της.
Αφού με στράγγιξε, πήγαμε με την σειρά στο μπάνιο, για να ξεπλυθούμε και αράξαμε στο κρεβάτι, όπου συνεχίσαμε την κουβέντα.
Μόλις ξαναφόρτωσα και ένιωθα έτοιμος για τον δεύτερο γύρο, άρχισα πάλι να την φιλάω. Αυτή με την σειρά της με πλάκωσε ξανά στην πίπα και αφού μου πέρασε το προφυλακτικό, ξεκίνησα να την γαμάω, αρχίζοντας με ιεραποστολική στάση. Ακολούθησε πισωκολλητό και μετά αυτή από πάνω μου.
Μόλις καταλάβαινα ότι θα έχυνα, σταματούσα εσκεμμένα, ώστε να παρατείνω λίγο την απόλαυση από το γαμήσι. Αυτή με ρώτησε γιατί το έκανα αυτό και μόλις της είπα τον λόγο, ψιλοστράβωσε.
Την διαβεβαίωσα ότι δεν θα ξαναεπαναληφτεί και συνέχισα το γαμήσι, ανεβάζοντας στροφές αυτή την φορά, γυρίζοντάς την ξανά για πισωκολλητό.
Σε κάποια φάση, έτσι όπως ήταν στημένη στα τέσσερα, λιμπίστηκα την καλοσχηματισμένη και λαχταριστή σούφρα της και της πρότεινα πρωκτικό σεξ. Μου απάντησε πως το κάνει, αλλά ήθελε άλλα 200€, έξτρα.
Για μια στιγμή, ήμουν έτοιμος να τα δώσω, αλλά η φωνή της λογικής με έπεισε να μην προβώ σε σπατάλες.
Τότε την γύρισα πάλι σε ιεραποστολική στάση, όπου άρχισα να την σφυροκοπάω άγρια. Αυτή βογκούσε συνεχώς, από το ανελέητο σκίσιμο που της έριχνα.
Μόλις πήρα πρέφα ότι πλησίαζε το τέλος, έβγαλα την καπότα και την έχυσα στα βυζιά, δίνοντάς της παράλληλα και καυτά γλωσσόφιλα.
Μετά το τέλος της συνουσίας, κατευθύνθηκε στην τουαλέτα για να κάνει μπάνιο. Μόλις τελείωσε πήγα και εγώ, με την σειρά μου και μόλις βγήκα την βρήκα να με περιμένει, φορώντας τα καλά και ακριβά της ρούχα. Της έδωσα τα 100€ και αποχαιρετιστήκαμε, αγκαλιάζοντας και φιλώντας ο ένας τον άλλον.


ΥΓ1: Μιας και την θυμήθηκα: Όποιος γνωρίζει που βρίσκεται ο μούναρος, που συστήνονταν ως AfroditiGR (πρώην Μάνια, από το γραφείο Top Ellinides Sunodoi) ας μπει στον κόπο να μου στείλει PM.

ΥΓ2: Προς ΛΕ-ΠΑ: "Το’ πε, το’ πε ο παπαγάλος, πως τις βίζιτες, που είχες σχέση, τις πηδάει άλλος"!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pskal

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2015
καλα το οτι συγκρινεις τον εαυτο σου που πηγαινες να γαμησεις μια πουτανα με καποιους που ματωσαν δεν το σχολιαζω καν...
12 Ιανουαρίου, 2015
Εισθε ρωποπερπερηθρας! Και ευηθης ... Βαριεμαι ομως να σας εξηγω τους λογους. Ουτως η αλλως δεν θα τους κατανοησετε.
12 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Indeed
12 Ιανουαρίου, 2015
2 μηνες μετά λεπτομερης κριτική Χμμμ;

εγώ δεν θυμάμαι τι έφαγα χθες ρε φιλε Κεφάλι σε τοίχο!
12 Ιανουαρίου, 2015
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ''BEST CALL GIRL FOR 2014''!!!Ναι!

Μπράβο φίλε,θαυμάσια κριτική!!!Ματάκι

+1Κουλ
12 Ιανουαρίου, 2015
200 extra για κωλο? Απο χρυσαφι ειναι? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
S
Sc0rpi0s
12 Ιανουαρίου, 2015
Τελικα δινει κωλο η οχι??
12 Ιανουαρίου, 2015
Βρε ηλίθιε που θεωρείς κατόρθωμα να ισορροπείς σε 2 ρόδες και 2 πόδια. Για να είσαι σήμερα εσύ καβάλα σε μηχανικό άλογο πέθαναν άνθρωποι.Και αν ακόμη διαφωνείς πολιτικά μαζί τους, για την θυσία τους και μόνο ελεεινέ πανηλίθιε, δεν σου επιτρέπεται όχι να κάνεις σχόλιο, αλλά ούτε και κανένα υπαινιγμό.
Θα ήθελα να ξέρω πως σε λένε.Το μικρό σου όνομα, μόνο.Μου φτάνει.Έψαχνα να βρω την καταλληλότερη λέξη για να αντικαταστήσω το ''μαλάκας''. Μέχρι τότε θα μου ''επιτρέψεις'' να χρησιμοποιώ το info123.
Μην αργείς. Στερείσαι δόξας,τιμής και παγκόσμιας αναγνώρισης.Υπέρτατε Μαλακία..για να μην ξεχνάμε και τις παραδοσιακές προσφωνήσεις, εμείς που σεβόμαστε γενικώς την ιστορία.
12 Ιανουαρίου, 2015
Ρε το Μήτσο !! Το έκαψε ....
12 Ιανουαρίου, 2015
σιγα ρε επαναστατες ολοι, σε κριτικη για call girl γραφει ο αλλος, stick to the point. Σορρυ που χαλασε δλδ τετοιο εξαιρετικο δοκίμιο, με νοημα και βαθεια αναλυση, απο έναν παραλληλισμο των επαναστατων με τον καβαλαρη.
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2