Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197239
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Χριστουγέννων γύρω στις 00.30 . Παρέα ο crazy ivan και έτερος γνώστης των σωλήνων. Πληρώσαμε απο 15 ευρώ είσοδο(με ποτό) και καθίσαμε στο μπαρ.
Ο χώρος κλασσικός χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο. Την ώρα που πήγαμε το μαγαζί μισοάδειο ή μισογεμάτο ανάλογα με το πώς το βλέπει ο καθένας. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι οι κοπέλες(περίπου 30-35 μέτρησα)
ήταν μέχρι κάποια στιγμή περισσότερες απο τους πελάτες και ακόμα ότι είχε πάρα πολλές παρέες 20 χρόνων και αρκετά σίγουρα ανήλικα.....
Οι χοροί των κοριτσιών δεν είχαν κάτι το εντυπωσιακό ενώ απ όσες χόρεψαν , μόνο 2 άντε 3 να έβγαλαν και το κάτω εσώρουχο.Γύρω στις 02.30 ανέβηκαν στην πίστα ο Άλεξ και η Άρια(ξανθιά χοντρή , πιο χοντρή
και απο την Κάρλα την Καύλα , αλλά με πιο σφιχτό κορμί και μεγαλύτερα βυζιά 3.5άρια), αφού χόρεψαν σε ρυθμούς φλαμέγκο , έκαναν live sex επί σκηνής...
Κάτι ακόμα που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι οι πιο εντυπωσιακές παρουσίες στην πλειονότητα τους ήταν μίλφ. Οι πιτσιρίκες ήταν οι περισσότερες μπάζα και αυτές που σου την έπεφταν για ποτό ή χορό.
Απο κοπέλες αυτές που μου έκαναν κλικ για διάφορους λόγους ήταν οι παρακάτω :

Αναστασία ξανθιά ρωσίδα με μακρυά μαλλιά πολύ καλό σώμα ωραίο κώλο και 2άρι βυζί.
Ρούμπι μελαχρινή κορμάρα με 3.5άρια βυζία.
Αντα μελαχρινή πορνοστάρ(έχει παίξει σε τσόντα του Sirina)κανονικό σώμα και 3.5άρια κανόνια.
Μάγδα η old time classic ξανθιά Πολωνέζα μιλφ κορμάρα
Αντζελίνα ένα μελαχρινό λεπτό ζυμαράκι
Λουίζα μελαχρινή βραζηλιάνα μιλφ με σιλικονάτα βυζία.
Λολίτα μια μελαχρινή πιτσιρίκα ρουμάνα με τεράστια γυαλιά.
Μια ξανθιά κοντούλα μάλλον Ρωσίδα που όση ώρα καθίσαμε(μέχρι της 03.15) πήγαινε όλο στο prive , είτε τον 50 ευρώ είτε τον 100.
Στέλλα ξανθιά ψηλόλιγνη μίλφ Ρωσίδα με 2.5άρι σιλικονάτο βυζί. Την πήρα σε χωρό του 20έυρου(διπλό) καθώς και σε prive τον 50.
Έλενα ξανθιά μίλφ ρωσίδα με ωραία πιασήματα και 3.5άρια βυζία . Την πήρα σε prive τον 50.

Στα δεξιά του μπάρ στο βάθος είναι οι χώροι των prive(o χώρος για χορό είναι δεξιά μετά την τουαλέτα), στην δεξιά μεριά χώρος με 5 πάρα πολύ μικρά δωματιάκια , για μένα το καλύτερο
είναι το τελευταίο τελευταίο όπου έχει χώρο να κινηθείς και εσύ και η κοπέλα. Στην αριστερή μεριά είναι τα prive τον 100 ευρώ που δεν είδα πώς είναι.

Αρχικά λοιπόν πήρα για χορό την Στέλλα , πλήρωσα κατευθείαν 20 ευρώ για διπλό χορό. Ο χορός της τίποτα το ιδιαίτερο , άφηνε χουφτώματα και φιλιά στα βυζία αλλά όχι και δάχτυλα.
Καύλωσα και την ρώτησα για prive , μου απάντησε με 50 ευρώ εκτόνωση με 100 ευρώ γαμήσι. Της είπα πάμε για 50 και άμα είναι βλέπουμε.Πήγαμε στο prive μου έβγαλε την μπλούζα , αφαίρεσε
την ζώνη μου , την δίπλωσε την έγλυφε και βαρούσε τον καναπέ , μου κατέβασε το παντελόνι μέχρι τους αστραγάλους και άρχισε να μου τρίβεται και να χορεύει. Αφού με έκανε τούμπανο
γονάτισε μπροστά μου και άρχισε βυζομαλακία. Φιλιά δεν δέχεται , ούτε δάχτυλα ούτε να την γλύψω(στο prive τον 50)ούτε πίπα . Έχυσα με ισπανική στα βυζιά της. Μου έδωσε και χαρτομάντιλο να σκουπιστώ.

Μετά απο κάνα μισάωρο αφού μίλησα με την Έλενα της είπα να πάμε για prive αρχικά τον 50... Περιμέναμε λίγο να αδειάσει ο χώρος στο βάθος μιάς και τα υπόλοιπα δωματιάκια είναι πάρα πολύ στενάχωρα.
Πέταξε τις βυζάρες της έξω και της χούφτωνα και τις φιλούσα. Την μπλούζα μου δεν μου την έβγαλε , μου ξεκούμπωσε το παντελόνι και μου είπε να το κατεβάσω , εγώ το κατέβασα μέχρι τους αστραγάλους
αλλά μου είπε , τι κάνεις εκεί όχι τόσο θα μας δούνε...της απάντησα με την άλλη κοπέλα που ήρθα δεν είχε πρόβλημα. Με ρώτησε αν πήγα κα με άλλη κοπέλα και στην καταφατική μου απάντηση , μειδίασε και μου
είπε και τώρα πώς θα τελιώσεις...της απάντησα ότι δεν με ξέρει καλά. Δεν έκανε καθόλου χορό και τριψίματα. Κατευθείαν άρχισε να μου τον παίζει σε πολύ γρήγορο ρυθμό. Εσκυψε και άρχισε βυζομαλακία , της είπα
να μου τον πάρει στόμα , έκανε μιά δυό αερορουφιξίες κα συνέχισε την Ισπανική. Της είπα ότι θέλω να την γαμήσω , με ρώτησε να έχω προφυλακτικό μαζί μου , δεν είχε ούτε αυτή. Πήγε απέναντι στο prive τον 100 μήπως
είχε η φίλη της που γαμιόταν , τελικά , λίγο που δεν πήγε να φέρει προφυλακτικό , λίγο που δεν είχε ελέυθερο prive δίπλα δεν την γάμησα(γλίτωσα το έξτρα 50έυρω). Συνέχισε να με μαλακίζει μέχρι που έχυσα στις βυζάρες της.
Της ζήτησα αν έχει χαρτί να μου δώσει αλλά δεν είχε , καλό είναι να έχετε μαντηλάκια μαζί σας , εγώ είχα αλλά τα είχα αφήσει στο μπουφάν.

Αυτά απο μένα , τα τελευταία χρόνια δεν πολύ πηγαίνω σε στριπ αλλά σίγουρα δεν είναι όπως παλιότερα.....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2014
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2014
"η Άρια(ξανθιά χοντρή , πιο χοντρή
και απο την Κάρλα την Καύλα"

Κλαίω ρε μλκ....ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1