Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Έλενα την είχα πετύχει πάλι στις αρχές της μπουρδελοκαριέρας της στην υπόγα του Μονής Προδρόμου (τότε δούλευε με άλλο όνομα,το οποίο δεν θυμάμαι ΕμμμμΧμμμ;) και ήταν μία από τις ελάχιστες ''μικρές'' πουτάνες που με καυλώνουν απίστευτα Μεγάλο χαμόγελοΚουλΝαι!.Ηλικία γύρω στα 25+ υπέροχο 2αρι βυζί,τρομερή λευκή επιδερμίδα και κόκκινα νύχια στα πατουσάκια.Την θυμήθηκα βγαίνοντας από το μπουρδελάκι οπότε έκανα επί τόπου μεταβολή κι επέστρεψα μιας και πριν από μερικά χρόνια που την είχα τιμήσει γούσταρε πολύ το δυνατό γαμήσι και δεν έλεγε όχι σε τίποτα.Ήθελα να πιστευώ ότι δεν έχει αλλάξει και πολύ αλλά δυστυχώς την είδε ''παλιά'' πλέον και δεν έχει καμία σχέση με το τότε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Μπήκε μ'ένα αδιάφορο ύφος στο δωμάτιο,με άφησε να γλείψω αρκετά τα υπέροχα βυζιά της,χωρίς όμως η ίδια να κάνει τίποτα απολύτως και στην συνέχεια μου πέρασε καπότα και μου έκανε ένα μέτριο τσιμπούκι με αρκετό χέριΜαλακίαΜαλακία.Στο 3λεπτο είχε ξαπλώσει από μόνη της,είχε ανοίξει τα πόδια και με περίμενε.Είχα πολύ μέτρια έως ανύπαρκη αίσθηση λόγω της κρέμας που είχε βάλει,οπότε την γυρνάω στα 4 μπας και βελτιώθει η παρτίδα αλλά τίποταΜαλακίαΜαλακίαΓαμήσουΓαμήσου.Δεν ήθελε να στηθεί με τίποτα κι αφού απόειδα αποφάσισα να με πιρφορίσει για να χύσω έτσι.Ξάπλωσα και χάιδευα τα βυζιά της ενώ έπαιξα και με τις ρόγες καθώς με μαλάκιζε.Η αίσθηση ήταν πολύ καυλωτική και μετά από κανα 5 λεπτο έχυσα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ξίνισε έντονα το μουτράκι της,μου είπε ένα σκέτο γεια και αποχώρησε.Το μόνο συν της ήταν ότι τουλάχιστον παρέμεινε στο δωμάτιο μέχρι να τελειώσω και δεν άφησε υπονοούμενο για τον χρόνο.Κατά τα άλλα το κλασσικό πρόγραμμα που έχουν οι νεαρές πόρνες τις οποίες οι περισσότεροι έχετε αδυναμία να γαμάτεΧαμόγελοΧαμόγελο.Ώρες ώρες με πιάνει κι εμένα αυτή η ανωμαλία και ορίστε τι παθαίνω Ναι!Ναι!.Εννοείται προς αποφυγήν η συγκεκριμένη,καμία σχέση με παλιά για όσους την θυμούνται.Για το δωμάτιο που ξέχασα να αναφέρω ήταν πεντακάθαρο,μάλλον αχρησιμοποίητο για να είμαι πιο σωστός και η τσατσά εντελώς κουφή μιας και τις 2 φορές που μπήκα δεν πήρε καν χαμπάριΣπασίκλαςΣπασίκλας.Καλά εορταστικά γαμήσια σε όλους τους συναγωνιστές από σήμερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2014
Γνώστη φολαρα!!! Τα έχουμε ξαναπάει για την συγκεκριμένη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1