Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ο οίκος είχε δύο κοπέλες, Ρουμάνες, μελαχρινές, την Ελένη (που πήρα) και την Άννα. Κάνουν το ίδιο πρόγραμμα (με κώλο) αλλά η Ελένη κάνει και ελεύθερο στοματικό. Η Άννα είναι νεότερη, 20-22, και η Ελένη μεγαλύτερη, δείχνει 25άρα αλλά μέσα μου είπε πως είναι 29. Προτίμησα την Ελένη που ήταν πιο λεπτή, η Άννα γλυκιά και συμπαθητική στο πρόσωπο αλλά είχε μερικά παραπάνω κιλά και την απέφυγα.
Η Ελένη έχει φλατ λευκό κορμί. Μικρό στήθος αλλά πολύ ωραία λεία επιδερμίδα. Πρόσωπο μέτριο, τίποτα ξεχωριστό. Μιλά και λίγα ελληνικά. Με το που μπήκε στο δωμάτιο μου άλλαξε το βιολί, ότι και καλά αν τον έχω μεγάλο δεν έχει κώλο, και ως δια μαγείας όταν είχαμε ανόρθωση τον έκρινε τεράστιο. Κουφάλα η Ελένη δηλαδή. Πίπα έκανε ελεύθερη (αφού με καθάρισε με μωρομάντηλο) αλλά πολύ μέτρια. Μετά είχαμε στάσεις απ όλα. Μόνο καλό ότι είναι ήσυχη και υπάκουη κοπέλα στις στάσεις. Αλλά στις υπηρεσίες φάουλ. Συνολικά η Ελένη είναι μια τυπική μέτρια περίπτωση για ένα ξεφόρτωμα και τίποτα παραπάνω. Υπάρχουν πολύ καλύτερες και ωραιότερες κοπέλες στην περιοχή. Στα συν η ευχάριστη τσατσά, αναμένοντας μαζί με άλλους 2-3 συναγωνιστές είχαμε καλή χαλαρή κουβεντούλα. Βασικά εξ αυτού αποφάσισα να περάσω αλλά τελικά άνθρακες η Ελένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.456
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού