Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116887
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με τη βερονικα σε ξενοδοχειο του κεντρου... συννενοηση με μηνυματακι αρχικα και στη συνεχεια μου κανε αναπαντητη για να την παρω τηλ.... επειδη τον τελευταιο καιρο εχω φαει φολες και με παροτρυνση προηγουμενου συναγωνιστη της ειπα να βρεθουμε κατω απο το χοτελ και αν μου αρεσει να προχωρησουμε...ετσι και εγινε!! αργησε κανα πενταλεπτο και αυτη την ωρα της αναμονης ενοιωθα την καυλα να χτυπαει κοκκινο... σε λιγο βλεπω αυτοκινητο να κατεβαζει ενα κομματι λιγο πριν το χοτελ και εν συνεχεια να φευγει το αυτοκινητο... λεω μπα αποκλειεται αφου ειναι ανεξαρτητη (οπως ειχα διαβασει)... τελικα να μην τα πολυλογω ηταν αυτη... τελος παντων ανεβαινω σο δωματιο χωρις δευτερη κουβεντα αφου προκειται για ενα 20χρονο πιπινι με πρασινα ματακια και πολυ ομορφο κορμι και αρκετα ελκυστικο προσωπο...εμενα μου θυμισε παρα πολυ την κορη του λακη του γλυκουλη...!!! Στα του αγωνα τωρα το κορμι τα κανει ολα εκτος απο πρωκτικο... οταν λεω ολα τα εννοω...πιπα dt γλυψιμο αρχιδιων φλωσοοφιλα ενναλαγες στασεων ,ακουραστα- ακαταπαυστα.... της εχυσα στο στομα την 1η φορα και στα κωλομερια την δευτερη (οπως θα καταλαβατε τα πρωτα εφυγαν με την πιπα)... πιστευω οτι θα χει αξιο μελλον... μου ειπε οτι κανει λιγο καιρο τη δουλεια και πιασαμε λιγο κουβεντα για αυτο... της ειπα οτι τυχαια πριν την ειδα να κατεβαινει απο καποιο αυτοκινητο... και αφου γελασε μου πε οτι της ετυχαν καποιες στραβες και θα την εξυπηρετει καποιος "φιλος" στις μετακινησεις.στο τελος γλωσσοφιλιθηκαμε και εφυγα πρωτος χωρις να κανω μπανιο γιατι με ειχαν παρει 5 φορες τηλ απο τη δουλεια και δεν το ειχα σηκωσει...ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός

υ.γ.(1) 3-4 αυτοκινητα μπροστα απο το δικο μου ειχε παρκαρει ο "φιλος" της βερονικας (το αυτοκινητο που την ειχε φερει).... μαγκες με το λοξο του ματιου μου και για το λιγο που ειδα ο ανθρωπος ειναι τρισδιαστατος....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
υ.γ.(2) η παρουσια του ηταν διακριτικοτητα καθως δεν επαιξαν αναπαντητες κλησεις εκατερωθεν στο τελος του χρονου...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2014
υπάρχουν πράγματι ανεξάρτητες; νομίζω πως όχι...
27 Νοεμβρίου, 2014
Να μπαίνουν τα πράγματα στη θέση τους σιγά,σιγά...Το βρήκαμε τώρα, όλες ανεξάρτητες..Σημασία έχει να κάνει καλά την δουλειά της και να μην υπάρχουν παρεμβολές κατά τη διάρκεια... Για αρχή, καλά το πάνε λοιπόν...
27 Νοεμβρίου, 2014
Είναι όντως ελληνίδα η δέν????
27 Νοεμβρίου, 2014
Δε ξέρω γιατι δίνεις τόση σημασία στο αν ειναι η δεν ειναι ανεξάρτητη. Πολλα κοριτσια, εχουν κάποιον που τις εξυπηρετεί είτε ως σωφέρ ( γλιτώνοντας την ταλαιπωρία και το πέσιμο των ταξιτζήδων ) είτε και ως Προστασία αν κατι παει στραβά.
Μαλακές υπαρχουν ουκ ολίγοι που κάνουν μαγκιές στα κοριτσάκια, άρα λογικό μου φαίνεται.
27 Νοεμβρίου, 2014
Polax
Γεια σου
Σε παρακαλώ το τηλέφωνο της άμα δεν ειναι πρόβλημα..

Η άμα κάποιος άλλος μέλος να το δώσει
Ευχαριστώ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5