Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη την προηγούμενη εβδομάδα, και είπα να δραπετεύσω από το στανταράκι μου (Μ3) και να κάνω μια τσάρκα. Μπαίνοντας η αδιάφορη και βαριεστημένη τσατσά με έβαλε να κάτσω, έκλεισε την πόρτα μήπως και την κοπανήσω νωρίς, και μου παρουσίασε την Μόνικα. Μια εντυπωσιακή αρχικά κοπέλα, γύρω στα 30, με πλατινέ μαλλί και εντυπωσιακά στήθη. Στην πόρτα γράφει Τσέχα, αλλά μέσα μου είπε πως είναι Πολωνή. Η τσατσά την εκθείαζε, ότι έχει υπομονή, κάνει καλή περιποίηση, και "είναι καυλιάρα". "Πέρασε και θα με θυμηθείς" μου είπε... Έτσι εμφανίστηκε ο τίτλος της περιγραφής...

Ήμουν αδιάβαστος! Αν είχα διαβάσει την προηγούμενη κριτική, θα έδινα αλλού το 30αρι.

Η κοπέλα μπήκε μέσα με αέρα λες και είχε κατέβει από την σκηνή της Victoria Secret, και απελευθέρωσε το πλαστικοποιημένο και πολύ σκληρό στην αφή στήθος της, και το πλήρως ξυρισμένο μουνάκι της. Καβάλησε από πάνω και άρχισε να παίζει με τα μαλλιά της, λες και βρισκόταν σε φωτογράφηση... Εγώ πάλι, άρχισα να την μαλάζω, να της τα σφίγγω, και να πιάνω με δύναμη τα κωλομέρια της. Και τότε άρχισαν τα ΜΗ. Μη δυνατά τα βυζιά, όχι δάκτυλα πάνω στο μουνάκι ή γύρω από την κωλοτρυπίδα, όχι δαγκωνιές εδώ, όχι φιλάκια εκεί... Απορώ πως κατάφερε και σηκώθηκε το όργανο. Αλλά μια και είχαμε επιτυχή στύση, της τον κάρφωσα αρχικά στο στόμα. Της τραβούσα και το κεφάλι να πάει πιο deep, και την γύρισα στα 4 για να μπορώ να έχω καλύτερο έλεγχο του ρυθμού. Μπήκα σιγά σιγά μέσα της, και μια και αυτή προσπάθησε να κλέψει, είτε με το να τραβιέται μπροστά, είτε καμπουριάζοντας, άρχισα τους δυνατούς χτύπους.

Λίγα λεπτά μετά ήρθε το τέλος σε αυτή την στάση. Η κοπέλα έφυγε χωρίς να ντυθεί, λες και την κυνηγούσαν.

Βγαίνοντας, επιβεβαίωσα τα λόγια της τσατσάς. Την θυμήθηκα! Ήταν η τσατσά στην κυρά Ζωή, που στα παιδικά μας χρόνια ξεπαρθένιαζε τα πιτσιρίκια, μια και ήταν η μόνη με υπομονή.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι τυχόν δική σας θα είναι η ίδια... Αλλά τουλάχιστον μην πάτε αδιάβαστοι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού