Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και το Εφακι ηταν φωτια μεσα στο ολοσωμο διχτυωτό,υπηρχε συνωστισμός και καθως η αναμονη θα ηταν μεγαλη μου καρφωθηκαν στο μυαλο οι κριτικες που ειχα διαβασει για την Νατάσα και ειπα να παω να την γνωρισω.Περασα με το απλο των 30€ και μετα απο εναν συναθλητη ηρθε η Νατάσα.Συστηθήκαμε,ξαπλωσε διπλα μου και γδυθηκε και αρχισε να χαιδευετε πανω μου ενω εγω της χαιδευα ολο το κορμι που διεθετε μια πολυ απαλη επιδερμιδα.Μου προσφερε τις βυζαρες της για γλειψιμο,της οποιες τιμησα δεοντως και πραμγατικα δεν της χορταινα.Στη συνεχεια ξεκινησε να με γλειφει και να μου δινει φιλακια σε ολο μου το κορμι και οταν εφτασε στον πουτσο μου,πριν περασει την καποτα μου τον εγλειψε 2 φορες κατα μηκος με την ακρη της γλωσσας της και πραγματικα η πουτσα μου εσταζε απο καβλα.Περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια πιπα ονειρο,τον επαιρνε ολο μεσα για πλακα και τον καρφωνε στο λαρυγγι της οσο μπορουσε ενω εγω της ελεγα προστυχολογα και αυτην εβγαζε σεξι κραυγες,Πρεπει να τον ειχε πανω απο ενα 3λεπτο στο στομα της χωρις να τον βγαλει,με τον ειχε μουσκεψει και δεν εδειχνε διαθεση να σταματησει.Μετα απο δικη μου παροτρυνση περναμε στο κυριως πιατο.Για αρχη της ζητησα να σηκωθουμε και να παμε μπροστα στον καθρεφτη και δε μου χαλασε το χατιρι.Εσκυψε καμποσο για να τουρλωσει το κωλαρακι της και της τον εχωσα μεσα στο μουνακι της και αρχισα να την γαμαω αργα και αισθησιακα και καποια στιμγμη της πιανω τα χερια και τα τραβαω πισω και αρχιζω να την σφυροκοπαω ενω εβγαζε ωραιες κραυγες,οχι πολυ δυνατες.Στη συνεχεια περναμε στο κρεβατι και για 2 σταση που αποδειχτηκε και τελευταια ηταν με την Νατάσα απο πανω οπου εγειρε προς τα μενα και κουνουσε πολυ αισθησιακα την λεκανη της και την ωρα που εχυνα ειχε πεσει πανω μου και μου εγλειφε τον λαιμο μου.Στραγγισα καλα και δεν εδειξε καμια βιασυνη να φυγει απο πανω μου ενω μου εβγαλε την καποτα και μου σκουπισε τον πουτσο.
Ηταν μια υπεροχη καταθεση με την Νατάσα να κανει με πολυ ορεξη και διαθεση αυτο για το οποιο την πληρωνουμε,ενω αυτο που μ'αρεσε πιο πολυ ηταν ο ερωτισμος-αισθησισμος που εβγαλε στο δωματιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού