Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημουν μεταξυ Παολας και Αννας και επελεξα την πρωτη,τρομαρα μου.Για την εμφανιση της εχουν ειπωθει λογια οποτε περναω στο διαταυτα.Περασα με 50€ για πιο χαλαρα.Μετα απο λιγο ερχεται το μωρο,ξαπλωνει διπλα μου,συστηνομαστε και γδυνεται.Για προκαταρκτικα τριφτηκε πανω μου για 2 δευτερολεπτα.Υπηρξε ομως ευκολη ανυψωση καθως οι καβλες ηταν μεγαλες.Περασμα καποτας σαν καλτσα και αρχισε μια πιπα αρκετα καλη,χωρις ομως deep,ενω τον χτυπουσε στα βυζια της που και που.Το τσιμπουκι δεν κρατησε πανω απο 1 λεπτο και με λεει πως την θελω , την λεω ανεβα και μου απανταει ελα εσυ γιατι εχεις πολυ καβλιαρικη πουτσαΚεφάλι σε τοίχο!.Δεν ηθελα να χαλαστω και ξεκινησα να την γαμαω.Της επιανα τα ποδια και την γαμουσα σε αρκετα γρηγορο τεμπο,ενω στη συνεχεια επεσα μεσα στην αγκαλια της και ελαττωσα ρυθμο.Μετα της στηνω στα τεσσερα και αρχιζω να την σφυροκοπαω οσο πιο γρηγορα μπορουσα και εκει μου λεει πιο σιγα.Ξενερωσα και μου επεσε,της ειπα να τον ξαναπαρει στο στομα,και μου τον εγλειψε για λιγο.Την στηνω ξανα στα τεσσερα με εμενα ορθιο και αυτην στην ακρη του κρεβατιου και αρχιζω ξανα το γαμησι και εκει που εχω φτιαχτει αρκετα μου λεει οτι ριχνω ολο το βαρος πανω της και ζοριζεται.Εκει τα παιρνω και της λεω τι θα γινει,θα σε γαμησω η να παω σπιτι να την παιξω μονος μου;Δεν μου πηγε κοντρα και ξεκινησε να με χαιδευει,παλι καλα που κουβαλησα φορτιο απο 3 μερες,οποτε την ξαναβαζω απο κατω,της εχω φερει τα ποδια διπλα απο το κεφαλι και τα πατουσα και αρχιζω να την γαμαω και μετα απο λιγο εχυσα.Στραγγισα καλα και μετα βγηκα απο μεσα της.Στο τελος με ρωτησε αν περασα καλα και της απαντησα καταπληκτικα και οτι αυτην η νυχτα θα μεινει για παντα χαραγμενη στο μυαλο μου.Με λεει οτι δεν χρειαζεται να ειμαι ειρωνικος και της απαντω οτι δεν χρειαζεται να ρωταει το αυτονοητο.
Δεν ξερω αν εφταιγε το προχωρημενο της ωρας,περασμενες 3,η κατι αλλο,η κοπελα ομως εδειξε μια βαρεμαρα και καθολου διαθεση για παιχνιδι.
Δεν προκειται να την ξανασυναντησω.Ηταν μια αποτυχημενη καταθεση,ενω την ειχα σταμπαρει απο καιρο και ηλπιζα σε κατι καλυτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2014
Η αλήθεια είναι ότι όταν είχα δει το σχόλιο σου που ρωτούσες Άννα ή Πάολα ήθελα να σου πω Άννα,
αλλά για κάποιο λόγο δεν το έγραψα. Μάλλον το είχα δει την επόμενη ημέρα. Με την Άννα θα περνούσες
σαφώς καλύτερα. Το έχω ξαναπεί ότι την βάζω στις τοπ αυτή την περίοδο κι απορώ που δεν γράφονται γι αυτήν.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1