Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 437802
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσημερι κυριακης και παω μια βολτα απο Κηφισου60 να δοκιμασω με την καινουργια κοπελλα με ονομα Βικυ που ειχα δει στις φωτο και μου αρεσε ετσι φτανω ανεβαινω και ητσατσα μου παρουσιαζει την αδιαφορη κοινοτυπη ρομπερτα και την Βικυ που ειχε πολυ καλο σωμα και προσωπο χωρις να το σκεφτω δινω τα50 στην τσατσα μπαινω δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται η Βικυ χαμογελαστη ευδιαθετη και με ρωτα αν μιλαω Αγγλικα καθως δεν γνωριζει παρα μονο ελαχιστα Ελληνικα.Η βικυ εχει ωραιο προσωπο και νεανικη επιδερμιδα με πολυ καλο σωμα σε αναλογιες.Στα του αγωνα λοιπον η Βικυ ηταν ελαφρως τρακαρισμενη και εκανε καποια χλιαρα εντελως προκαταρκτικαστα οποια ηθελε καθοδηγηση μαλιστα χωρις να περασει η ωρα πηρε την καποτα στα χερια και μου την περασε κανοντας ενα μετριο οριακα ικανοποιητικο τσιμπουκι ενω ηταν δεκτικη οταν της χαιδεψα το μουνακι.Την σταματω και την τοποθετω σε ιεραποστολικη σταση κατα την οποια συμετειχε με εντονες κραυγες ειδικα οταν την κλειδωσα εχοντας πιασει τα κωλομερια της καθως της τον εχωνα μου λεει στα αγγλικα να αλλαξουμε σταση για τι δεν αντεχε μαλλον οκ της λεω και στηνεται στα τεσσερα οπου πραγματικα το κωλαρακι της ειναι ποιημα θαυμασιο δεν αργησα και πολυ να τελειωσω.γενικα ηταν μια οριακα καλη καταθεση σε μια πολυ ομορφη κοπελα που σιγουρα πρεπει να αποκτησει παραπανω εμειρια και να ανεβασει το επιπεδο των υπηρεσιων της.Ισως αυτη η κοπελα θα επερεπε να ξεκινησει πρωτα απο μπουρδελα να μαθει καλιτερα τη δουλεια.Παντως αν με ρωταγατε δεν ξερω αν θα σας συστηνα να περασετε με την Βικυ εγω δοκιμη εκανα δεν ξερω αν θα ξαναδιαθεσω50ευρω για περασω παλι μαζι της μαλλον οχι θα εξετασω καποια αλλη περιπτωση καλη συνεχεια στα επομενα να εχετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2014
Μεχρι πριν μια βδομαδα δουλευε στο Κολωνου 30 το πανω μαζι με την Αννα με 10 ευρω.
Πριν κανα μηνα ξεκινησε αυτη την δουλεια...
review reaction 4 aoratos33_2
04 Νοεμβρίου, 2014
τι λες τωρα φιλε μου τωρα σοβαρα μιλας? Τι μαλακια εκανα περασα με μια που ηταν στο 10ευρω αν το ηξερα σιγουρα δεν θα περνουσα μαζι της γιατι και οι υπηρεσιες τις ηταν ελιπεστατες ευχαριστω για την πληροφορια
review reaction 5 aoratos33_2
27 Νοεμβρίου, 2014
Βέβαια!Αυτή είναι...Κουλ

Η καινούρια Βίκυ, με το χαρακτηριστικό τατουάζ στο χέρι, που δούλευε στο Κολωνού 30 όροφος μαζί με την μελαχροινή μιλφ Άννα, κάθε βράδυ από τις 8 εως το ξημέρωμα. Ματάκι

Πολύ τρακαρισμένη όταν ξεκίνησε, στη συνέχεια σαλονάριζε πορνοσταρικά! Ντροπή
Χάθηκε μόλις επέστρεψε η παλαιά Χριστίνα.
D
Dude007
review reaction 4 aoratos33_2
24 Δεκεμβρίου, 2022
τι λετε ρε σεις...εχει τετοια μουνακια στο μεταξουργειο γμτ???και απο τα 10 σε στουντιο???!!!!!φακ!!!!!!!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4