Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη, ώρα 11:39 το πρωί
Απ' το κουζινάκι εμφανίστηκε η ηλικιωμένη υπηρεσία, με τα μεγάλα γυαλιά οράσεως, που τελευταίως είχα συναντήσει στο ημιυπόγειο της Κολωνού 23, όταν εκεί συνευρέθηκα με μια Ιωάννα. «Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό κι εξήντα εννιά η κοπέλα μου!», μ' ενημέρωσε αμέσως, για να διαβεβαιώσει στη συνέχεια πως, «Θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος μαζί της!». Από πίσω της παρουσιάστηκε η Μολδαβή Σάρρα, «Γεια σου μωρό μου!». Πριν δυο χρόνια, στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 17, όπου την είχα πάρει για πρώτη φορά, μου είχε πει πως ήταν 27 ετών. Μάλλον αψηλή, με κάπως μονοκόμματο κορμί, μεσαίο καλοσχηματισμένο φυσικό στήθος, όχι άσχημο κώλο και χυτές ποδάρες, είχε τα ξανθωπά μαλλιά της πλεγμένα σε κοτσίδα μέχρι την πλάτη ψηλά, ενώ στο πρόσωπό της διαγράφονταν τα συμπαθητικά ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά της.
Η Σάρρα ανήκει σ' εκείνες τις κοπέλες, που τις ακούω να λένε πίσω απ' την πλάτη μου, καθώς φεύγω, στην εκάστοτε υπηρεσία: «Καλά, αυτός δεν περνάει ποτέ!». Παλαιότερα πάντως δεν ήταν έτσι...
Σήμερα λοιπόν αποφάσισα (υποσυνείδητα εκβιάστηκα;) να πληρώσω το δεκάρικο.
Στο μπουρδέλο αυτό θα γαμούσα για πρώτη φορά. «Πέντρου πρίμα ντάτα», που λένε κι οι Μολδαβοί. Μπήκα σ' ένα ανθρώπινο δωμάτιο με πλακάκια στους τοίχους –όπως και τα δωμάτια των δύο εκατέρωθεν αυτού μπουρδέλων–, καθαρό κατωσέντονο –μιας και «Είσαι πρώτο εδώ στο δωμάτιο»–, ικανοποιητικό φωτισμό.
Μετά από λίγα λεπτά η Σάρρα έκλεινε τη φαρδιά πόρτα κι έβαζε το συρτάκι.
«Καλημέρα!», «Τι κάνεις;», «Μπλα, μπλα, μπλα...»
Πρώτη κίνησή της ήταν να μου εφαρμόσει το προφυλακτικό (Ωχ...). Για τη συνέχεια όμως μου επιφύλασσε ξεκίνημα με ηχηρά φιλάκια (όχι του γούστου μου, αλλά κάτι ήταν κι αυτά...), «ματς μουτς, ματς μουτς, ματς μουτς!», από τον αφαλό μέχρι το πρόσωπό μου και σταδιακά βελτιούμενο γλείψιμο (στην αρχή με την άκρη της γλώσσας, ενώ όσο περνούσε ο χρόνος με μεγαλύτερη επαφή, φτάνοντας να χώσει τη γλώσσα της μέσα στο αυτί μου...), χάδια γενικά στο σώμα –των αρχιδιών συμπεριλαμβανομένων–, ενώ ήταν δεκτική και στη δική μου ερωτική προσέγγιση (ήπιο ρούφηγμα βυζιών, ήπιο γλείψιμο, ήπια χουφτώματα).
Η πίπα της είχε μακρά σχετικά διάρκεια, αλλά δεν ήταν τίποτις το ιδιαίτερο, περιελάμβανε όμως ταυτόχρονο χάιδεμα, με τ' ακροδάχτυλά της, των όρχεών μου...
«Τώρα είναι σηκωμένη!», είπε κάποια στιγμή, «'Ελα να κάνουμε! Τι θες, πισωκολλητό, κανονικά;». Απ' ό,τι φαινόταν δεν προτιμούσε τη στάση της γελαδάρισσας...
Διάλεξα το πισωκολλητό. Πήρε θέση, πήρα θέση, και πιάνοντας το καυλί μου τ' οδήγησε στη μουνότρυπά της. 'Οση ώρα το λοιπόν εγώ "έσπρωχνα", κρατώντας την γερά απ' τις λαγόνες, εκείνη, κατά διαστήματα, βογγούσε σιγανά, «μμμ... μμμ... μμμ», ζουλώντας μου και τ' αρχίδια, το κρεβάτι έτριζε δυνατά, «κρικ κρικ κρικ!», ενώ απ' όξω η υπηρεσία ενημέρωνε τον κόσμο που έμπαινε απαντώντας και στις όποιες ερωτήσεις του: «Ποια είναι;», «Η Σάρρα!».
Στο σημείο χωρίς γυρισμό, έφτασα έπειτα από κάμποσες γρήγορες και βαθιές γαμικές ωθήσεις. Την επόμενη στιγμή "άδειαζα", εν μέσω ενός πνιχτού, παρατεταμένου βόγγου!
Μετά από λίγο η Σάρρα έβγαζε το συρτάκι και με χαιρετούσε μ' ένα «'Αιντε γεια!». Στο σαλόνι την περίμεναν η υπηρεσία και (όχι απαραίτητα) καυλωμένοι άνδρες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Σάρρα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού