Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η κοπελα ειναι παγιδα εμφανησικα, μιας και αντικρυζοντας την στο σαλονι βλεπεις ενα αθωο ξανθο μωρακι, με γλυκο προσωπαλι να σε κοιταει στα ματια, σωματακι σουπερ ουαου, ψαρωσα και μπηκα μεσα. Σοκ στην πορτα του δωματιου τα 40€ που ζητησε στο απλο προγαμμα, μπουρδελο που απο τοτε που ανοιξε δεν εχει φερει ενα μουνι της προκοπης, τοσο καιρο ειχε σημβαση με την Μονικα, και τωρα φερανε ωραια κοπελα και χτυπανε.?? ...δωματιο.??? χαμηλου επιπεδου, κωλοχαρτο στο καλογερο κρεμασμενο, ο βαρδαρης δεν πεθανε...απλα μεταλαχτηκε.! σχετικα ομως το δωματιο ηταν καθαρο.
Με το που μπηκε το μωρακι μεσα, εκατσε στο κρεβατι και ξεντυθηκε, ξανθο μαλι, ομορφο προσωπακι, μικρο βυζακι στητο, κωλαρακι καλο, μουνακι πολυ ομορφο οπτικα, 19 χρωνων λεει απο ρουμανια, και με κοιτουσε αμηχανα στα ματια κανοντας....ΤΙΠΟΤΑ.! εκει καταλαβα οτι προκειτε περι περιπτωση κομοδινου, αλλα δεν περιμενα να ειναι τοσο μεγαλο, εγλειψα βυζακια καθως μου τον επαιζε, προσπαθησα ματαια να την γυρισω μπρουμητα να γευτω το σωματακι της, εκανε πως δεν καταλαβαινει ελληνικα, αρχιδια.!! περασμα της καποτας ατσαλα, πιπα.?? αστο κουκλιτσα μου, εγλυφε μονο το κεφαλακι λες και συχενοτανε, εκει το σταματησα, του λεω στησου να σε γαμησω να φυγω, με κοιτουσε λες και περημενε διαγνωση απο τον γιατρο, και τελικα ετσι πως ημουν ξαπλωτος με καβαλαει απο επανω και τριβετε στον πουτσο μου, νωμιζε ετσι χυνουνε οι αντρες, τον εβαλα μεσα του με μεγαλη δυσκολια, στενομουνο, αλαγη ιεραποστολικα το μουνι του κλειστο σαν μεγγενη, Θυμός δεν μπορουσα να καυλωσω με τιποτα, τα ματια της κλειστα στο πλαι, σαν ναρκωμενη.!!! δεν εκανε κιχ.!! αλαγη στα 4αρα, δεν εμπενε με τιποτα μεσα στο μουνι, ενιωσα τοσο παχοψωλης.!!!??? αφου τον εβαλα με αρκετο πονο, εκει ανεπτυξα ταχυτητα πραμα που σπανια το κανω σαν chillout fucker που ειμε Χαμόγελο, καπου εκει κουνηθηκε και αυτο λιγο, να με ξεκουρασει, το εριξα μπρουμητα χωρις να τον βγαλω απο μεσα της, που να τον ξαναεβαζα.!! δεν αντεδρασε καθολου, εβαλε τα χερια του διπλωμενα προς το προσωπο του κρυβοντας τα βυζια του, εκλεισε και τα ματια του, κοιταξα την εικονα στον καθρευτη καθως γαμουσα το πτωμα, ενιωσα σαν βιαστης ενα πραμα αηδιασα, αυτο ηταν το τελος, σηκωθηκα απο πανω του, το χτυπησα στα κωλομερια και του ειπα αντε κουκλιτσα μου, πηγαινε στο καλο και καλο σου βραδυ... απομακρυνθηκα στον νυπτηρα οπου πεταξα την αχυτη καποτα βλαστημοντας απο μεσα μου τα 40€ που πεταξα, με κοιτουσε καθησμενο στο κρεβατι λεγοντας κατι το οποιο δεν ακουσα, ντυθηκε και σηκωθηκε, με πλησιασε στον νυπτηρα καθως πλενομουνα, κατι εκανε κινηση να με χερετησει.?? να με φιλισει.??? δεν του εδωσα σημασια του γαμημενου κομοδινου.!!!! αη στο διαολο.!! βγενοντας τσατσα δεν σηναντησα να τα χωσω, αν....
Τετοια φωλα ειχα να φαω καιρο, απο εκεινο το βραδυ με το αλλο το πτωμα την Αλεξ, στην Α.Γεωργιου 34....ουστ καριολες.!!!!
Μετα απο ωρες που ηρεμησα τρωγοντας κλαμπακι στο πρασσα, εσκασα ο πουστης.!! κριμα για την ομορφια της δεν λεω, γιατι με την ολη φαση μου ηρθαν υπονοιες περι trafficking, δεν γινετε να ειναι τοσο πτωμα μια κοπελα που γαμιετε για 40€ και οχι ουτε για 20€ στης φυλης με χαμηλο ποσοστο, δεν το εκανε με το ζορι, αλλα ηταν απλα πεθαμενη, λες και της βαλανε το πιστολι στο μετωπο της μανας της ενα πραμα.......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2014
Πες την αλήθεια, δεν νιώθεις καλύτερα τώρα που τα έγραψες? Εμμμμ
29 Οκτωβρίου, 2014
μπορει και να εχεις δικιο για το trafficking
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2