Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο παλιο μου στεκι μετα απο 2 χρονια...που οποτε παω χτυπαει δυνατα η καρδια μου απο εξω ακομα διοτι θυμαμαι παντα τις υπεροχες στιγμες με το θεϊκο πλασμα Ταρα επι μια τριετια εκει μεσα
Τελοσπαντων για οσους δε γνωριζουν ο χωρος ειναι πολυ μικρος και συμπαθητικος,η μουσικη αναλογη με το υφος του μαγαζιου και σε λογικη ενταση,απο εξυπηρετηση και σωστους λογαριασμους με τους πελατες ετσι κι αλλιως παντα ηταν αψογο το μαγαζι.
10ε πλεον η εισοδος με το ποτο,20ε το πριβε και αν δεν εχει αλλαξει κατι στα 15ε το κερασμα...οι καρτες χορου που εκτυπωνεις απο τη σελιδα τους στο ιντερνετ ισχυουν ακομα και νομιζω σ'αυτο το θεμα υπηρξε πρωτοπορο το μαγαζι απο χρονια πριν οταν ακομα υπηρχε και κυκλοφορουσε πολυ χρημα σ'αυτα τα μαγαζια.
Βεβαια στην τελικη σουμα μου αφαιρεθηκαν 10ε λογω καρτας ενω παλια σου αφαιρουσαν -15ε για ενα πριβε των 20ε αλλα υποψιαζομαι μηπως λογω Σαββατου ηταν ετσι...παλιοτερα Παρασκευη και Σαββατο δεν ισχυαν καθολου οι καρτες

απο γυναικες το σκηνικο παραμενει στο ιδιο επιπεδο...δηλαδη 6 εμφανισιμες κοπελες που χορευουν πολυ καλα και τα βγαζουν ολα στην πιστα.Ετσι κι αλλιως αν θυμαμαι καλα και παλιοτερα το ανωτερο που ειχε ηταν 8 γυναικες
Πιο συγκεκριμενα:
-Ναομι μαυρουλα καλο κορμι αλλα ασχημοφατσα
-η Τσεχα Γιασμιν η παλια,μετρια φατσα και κοντουλα και φαρδυκωλα...ολες αυτες οι κοπελες στα 3-4 χρονια βρισκουν εναν μαλακα και παντρευονται υποτιθεται.Αυτη εχει ξεμεινει εκει μεσα καμια 7ετια τωρα
-η Τσεχα Διονυσια,προμιλφ θα ελεγα πολυ ψηλη κοπελα με συμπαθητικη φατσα,φοβερο κωλαρακι,ρωγα καγκελο κλπ
-αλλη μια μελαχρινη Τσεχα επισης κορμαρα αλλα μετρια φατσα η οποια δε μου ηρθε καθολου ομως
-η Ουγγαρεζα Ερικα η ωραια του μαγαζιου,πανεμορφη φατσα,κορμαρα με απιστευτο κωλαρακι,μικρο τρυφερο βυζακι,πολυ αισθησιακος χορος πανω στην πιστα αλλα και στο πριβε
-η Ουγγαρεζα Χαϊντι η εξυπνη της υποθεσης,λιγο χοντροκωλα,καλη στη φατσα,επισης μικρο βυζακι και πιο μετρια απο τις αλλες στην πιστα.Επειδη εγω ομως δε συμπαθω και πολυ τις εξυπνες γυναικες και ειδικα σε τετοιους χωρους την εδιωξα αμεσως λεγοντας την φοβερη ατακα...'ειμαι πιο παλιος απο σενα εδω μεσα'.Παντα λεω κατι τετοιες εξυπναδες οταν μου δοθει η ευκαιρια και συνηθως σε περασμενες ωρες

Πριβε πηρα με την Διονυσια η οποια ηταν ανεκτικη σε μπαλαμουτι οσο ηθελα,μου χορεψε πολυ αισθησιακα και μαλιστα οταν μου στηθηκε στα 4 της ανοιξα τα κωλομαγουλα και πηρα και μερικες γλειψιες απο την ομορφη σουφρα της
Και επισης πηρα πριβε και την ωραια του μαγαζιου Ερρικα η οποια διαθετει απιστευτα τρυφερο δερμα,ευχαριστιεσαι και μονο να την εχεις πανω σου αλλα ειναι τετοια η χορογραφια της που δε σου αφηνει πολλα περιθωρια για να της βαλεις χερι ή ακομα και να της γλειψεις το βυζακι.

Τελοσπαντων σε συνολο ηταν καλα με την εννοια οτι συνεχιζουν ακριβως την ιδια συνταγη η οποια ομως παντα ηταν καλυτερη απο των υπολοιπων.Τυπικη μεν του στυλ γεια σου ειμαι η ταδε θελεις ποτο ή πριβε αλλα και παλι καλυτερη των αλλων.Για παραδειγμα οταν πας για πριβε δεν ερχεται κι ενας μαλακας πανω απο το κεφαλι σου οπως συμβαινει σε αλλο μαγαζι.Απο κει και περα εγω που το βλεπω με την αποσταση τοσων χρονων και με πανω απο 50 επισκεψεις εκει μεσα δεν θα με τραβουσε πλεον ωστε να γινει το στεκι μου και παλι.Εκτος αν ξαναγυρισει η καψουρα μου η Ταρα ΈρωταςΈρωτας

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2014
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.312
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2014
Πληροφοριακα η Ταρα δεν εχει φυγει,την ειχα πετυχει πριν κανα 2μηνο, ισως να ειχε ρεπο ή απλα να ειναι απ τις φορες που παει στην πατριδα της και επιστρεφει μετα κανα μηνα.Πραγματι πανεμορφη κοπελα, αγγελος αλλα στο πριβε απογοητευση!Δε σ αφηνει ουτε τα βασικα!Αντιθετα η θεα του μαγαζιου εδω και καιρο ειναι η Ειρηνη,ελληνιδα κατα τα λεγομενα της ,ωραιο σωματακι,fit,οχι τιποτα το εξωπραγματικο αλλα στο πριβε ολα τα λεφτα...!Γεγονος που το ξερουν οι θαμωνες!Να φανταστεις ενα βραδυ ειχε ξεπεταξει πανω απ τους μισους πελατες ...τρελος τζιρος!Α, εχω πετυχει και τη ντανιελα εκει,αυτη με τα πολλα τατου,αλλα απο πριβε χαλια..!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1