Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από τότε που εργαζόταν σαν Γκαμπριέλλα στον όμιλο Πειραιώς 193 την είχα ξεχωρίσει, όμως δεν είχε τύχει να την τιμήσω παρόλο που δεν ήταν λίγες οι φορές που οι δρόμοι μας συνέπιπταν στις τσάρκες μου. Νεαρή Ελληνίδα, με πολύ γλυκό πρόσωπο –κατά την άποψη μου τουλάχιστον –σαρκώδη χείλη, ναζιάρικο βλέμμα. Ίσια μαύρα μακριά μαλλιά χωρίς extensions, στήθος φυσικό σε σωστές διαστάσεις με το υπόλοιπο σώμα της. Περιφέρεια «ζουμερή» με έντονες καμπύλες.
Όταν την συνάντησα στο πολυτελές De Paris, η όλη της παρουσία και κάποια υπονοούμενα, δεν αφήναν περιθώρια για άλλες αναβολές. Ο ευγενέστατος κύριος επί της υποδοχής με συνόδευσε στο μεγάλο lux δωμάτιο όπου έμελε να διαδραματιστεί η στενότερη γνωριμία μας.

Από την αρχή φάνηκε η καλή της διάθεση και η θετική της αύρα. Φιλική κουβέντα πριν αρχίσουν πολύωρα και ποιοτικά προκαταρκτικά σε κλίμα gfe, όπως εξελίχτηκε και η όλη διαδικασία όπως αποδείχτηκε εκ των υστέρων. Δεκτική στην περιποίηση μου, με καλή τεχνική η δική της. Στο στοματικό μου η ανταπόκριση της σε ψηλά επίπεδα με διακριτικούς αναστεναγμούς, ηδονικές εκφράσει του προσώπου της, χάδια και ελαφριά πίεση στο κεφάλι μου. Εξαιρετικό το δικό της στοματικό σε στάση ιδανική που μου έπρεπε να εξερευνώ όλο της το σώμα. Απ΄ότι κατάλαβα το στοματικό είναι κάτι που απολαμβάνει μιας και μου έκανε ναζιάρικα παράπονα όταν την σταμάτησα για να ξεκινήσουμε το sex, αφού με είχε φτάσει στα όρια μου.
Και εκεί ήταν παρά πολύ καλή σε όποια στάση και να αλλάξαμε, με σωστά στησίματα, αρκετά θερμή και με αξιομνημόνευτη συμμετοχή. Χωρίς βιασύνες κουβεντιάσαμε λίγο πριν την οριστική της αποχώρηση.

Η Μαρίνα ήταν πολύ καλύτερη από αυτό που φανταζόμουνα. Υπομονετική, πρόθυμη και με διάθεση να περάσει και αυτή καλά, καλή μαστόρισσα. Συμμετοχή της ιδανική χωρίς υπερβολές με απολαυστική ανταπόκριση σε όλη την σεξουαλική διαδικασία. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος και σίγουρα θα ξανασυναντηθούμε, μετανιώνοντας που είχα αφήσει να περάσει τόσος καιρός για την γνωριμία μας……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2014
Καλώς τον καί άς άργησες Κουλ !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1