Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η επίσκεψη ήταν καλύτερη πάσης προσδοκίας. Βρήκα θέση 10 μέτρα πιο κάτω. Η τσατσά ευγενής η δε Εύα με υποδέχτηκε με χαμόγελο (σημαντικό για μένα).
Είναι γύρω στο 1,65, πολύ λεπτή αλλά με ωραίο κωλαράκι και 2-αρια βυζάκια με ωραίες ρώγες. Το πρόσωπο γωνιώδες αλλά θα έλεγα ωραίο και ελκυστικό.
Μπήκε στο δωμάτιο ενώ σκουπιζόμουν, με φίλησε, την φίλησα, την χάιδεψα και την δακτυλοσκοπησα παντού.
Κάθησε στο κρεβάτι και όντας όρθιος άρχισε ένα πλαϊνό κλαρίνο περνώντας ελαφρά αλλά περιπαθώς πάνω από τη βάλανο.
Όταν το κλαρίνο έγινε τούμπανο το πήρε όλο μέσα. Εκεί ξάπλωσα και χάθηκε ο χρόνος. Από τα καλύτερα κλαρίνα που μου έχουν κάνει. Ατέλειωτο, χαλαρό ως προς την διάρκεια, αλλά και όσον αφορά την ποιότητα τέλειο (βαθύ, υγρό, κτυπητό, με χέρια και χωρίς).
Μούδιασαν τα πόδια μου. Οσο έπαιζε το κλαρίνο τα μακριά ξανθά της μαλλιά πέφτανε στα @@ και με καύλωναν κι' άλλο.
Μετά cow-girl, κατόπιν ιεραποστολικό σε τρεις παραλλαγές όπου το κορίτσι όταν το επέτρεπε η στάση έπαιζε ή τα @@ μου ή την κλειτορίδα της.
Πισωκολλητό ξαπλωτό με χάιδεμα των @@, πισωκολλητο με τα γόνατα μου στο κρεββάτι και ομοίως χάιδεμα των @@ και κατάθεση σε πισωκολλητό καβαλαρία με τα μακριά ξανθά μαλλιά της χαλινάρια.
Αναστεναγμοί λίαν αληθοφανείς και καυλωτικοι καθ' όλη την διάρκεια της συνουσίας. Ουδεμία ψαρωτική υπερβολή.
Με αποκαπότωσε ή ίδια με χαρτάκι και Social time σε τρυφερό κλίμα.
Ετών 31 από την Ουκρανία.
Σχέση απόδοσης / τιμής 20: αυτό τα λέει όλα.
Θα γίνω ταχτικός της και εννοείται την συστήνω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού