Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από την πρώτη φορά που είδα σε τσάρκα μου την Εβελίνα εντυπωσιάστηκα. Μια ψηλή κοπέλα με ίσια καστανά μαλλιά στο ύψος της ωμοπλάτης περίπου. Μεγάλα μαύρα εκφραστικά μάτια, σαρκώδη χείλη. Ψηλή με όμορφο φυσικό στήθος, μακριά «χυτά» πόδια, περιφέρεια με sexy καμπύλες. Με αρκετό χιούμορ και διάθεση στο σαλόνι. Η φήμες για τις υπηρεσίες της όμως αρνητικές, όταν ακόμα εργαζόταν στην οδό Φωκαίας.
Η ομορφιά της όμως «νίκησε» τις επιφυλάξεις μου και χωρίς να έχω μεγάλες προσδοκίες πέρασα στο δωμάτιο για την στενότερη γνωριμία σε πρόγραμμα με 69.

Και εκεί η μια (ευχάριστη) έκπληξη ακολουθούσε την άλλη. Αφού έκανε ντους στο δωμάτιο, κουβεντιάζοντας έτσι ώστε να σπάσει απόλυτα ο πάγος, ξάπλωσε δίπλα μου και ξεκίνησε τρυφερά να με φιλάει στον λαιμό, τα αυτιά μου, το στήθος μου και την κοιλιακή χώρα. Αγκαλίτσες ,χαδάκια και από πλευράς μου με την δική μου ανάλογη περιποίηση, που την δεχόταν με έντονα δείγματα απόλαυσης.

Η συμμετοχή της στο δικό μου oral sex που ακολούθησε, ήταν ιδανική και με ερέθιζε ακόμα περισσότερο. Με τα μάτια της κλειστά, να δαγκώνει τα χείλη της, με το ένα χέρι της να παίζει με το στήθος της με το άλλο να με χαϊδεύει, βαθιές ανάσες, ενώ ταυτόχρονα ρυθμικές συσπάσεις της λεκάνης της εμπλούτιζαν το σκηνικό. Αρκετή ώρα καταναλώσαμε έτσι για να αναλάβει αυτή, λέγοντας μου με χιούμορ : «τώρα θα σε εκδικηθώ» και να ξεκινήσει ένα πολύ ποιοτικό στοματικό, με εναλλαγές ρυθμού, παιχνίδια με την γλώσσα καραμέλωμα στα @@κια.
Ανάλογη και η απόδοση της στο sex σε ότι στάση και εάν αλλάξαμε, με αγκαλιές, φιλιά, χάδια, διακριτικούς αναστεναγμούς και βογγητά σε κλίμα gfe.Πολύ φιλική και μετά το τέλος της σεξουαλικής διαδικασίας, αστειευτήκαμε, μιλήσαμε για να με καληνυχτίσει και να με χαιρετήσει με ένα πεταχτό φιλάκι.

Η Εβελίνα «συνέτριψε» κάθε αρνητικό προγνωστικό και μου πρόσφερε μια πολύ όμορφη συνάντηση. Τα προκαταρκτικά της, καλά και πλούσια, το στοματικό της αντάξιο της Ρουμανικής σχολής, η ανταπόκριση της στο στοματικό μου εξαιρετική, η συμμετοχή και η διάθεση της στο sex υψηλή. Η ομορφιά της αναμφισβήτητη, η «αναβάθμιση της» στα studio, προφανώς έφερε και «αναβάθμιση» υπηρεσιών, οπότε δεν χρειάζεται κάτι άλλο για να θεωρήσω την συνεδρία μας απόλυτα επιτυχημένη.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Εβελίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού