Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402793
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Στεφανία είναι από τις πλέον γνώστες παρουσίες στον χώρο των studio με πολυετή θητεία. Γυναίκα αριστοκρατική, επιβλητική με πλούσιες καμπύλες, μεγάλο φυσικό στήθος. Πρόσωπο αριστοκρατικό με μακριά σπαστά ξανθά μαλλιά, ο ορισμός της νταρντάνας.
Θα έχουν περάσει ίσως και τρία χρόνια από την τελευταία μας συνάντηση, και ήρθε ή ώρα για μια ακόμα. Ντους και ολιγόλεπτη αναμονή.

Γελαστή ήρθε στο δωμάτιο, μιλήσαμε λίγο για να ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά με φιλάκια, χαδάκια, γλειψίματα από τις δυο πλευρές. Με την Στεφανία να έχει αναλάβει τα ινία στα πρώτα λεπτά του αγώνα κύλησαν τα πρώτα λεπτά εξερευνώντας όλο μου το σώμα με ένα πρώτο γύρο στοματικού και άψογου καραμελώματος στα @@κια.
Σειρά μου για δράση με περιποίηση όλου της του κορμιού, στάση για κάποια λεπτά στο στήθος της για να καταλήξω στο γατάκι της για αρκετή ώρα, κάτι που έδειχνε να απολαμβάνει.
Νέα προκαταρκτικά, νέο στοματικό από πλευράς της και ξεκίνημα του sex στα τέσσερα, με σωστά στησίματα, και καλή συμμέτοχη όπως και στο ιεραποστολικό που ακολούθησε μέχρι το τέλος σε κλίμα gfe. Κουβέντα για λίγο μετά το τέλος για τις διακοπές της.

Μια γυναίκα που αποτελεί σταθερή αξία εδώ και χρόνια στα studio για υψηλού επιπέδου υπηρεσίες και εγγυημένη απόλαυση. Must για τους μιλφάκηδες και άριστη επιλογή για όσους αρέσκονται στις γυναίκες με καμπύλες. Σε όσους αρέσουν οι νεαρές μοντέλες δεν χρειάζεται να περάσουν από το studio, αν και μια συνάντηση μαζί της, ίσως τους κάνει να αναθεωρήσουν……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Στεφανία , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού