Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351708
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Βίκυ την έχω δει πολλές φορές στις τσάρκες μου και τις δυο φορές που την είχα τιμήσει μέχρι τώρα, έχω περάσει αρκετά καλά. Είναι μια κοπέλα με πολύ γλυκό πρόσωπο, μόνιμα χαμογελαστή, καστανόξανθα σγουρά μαλλιά. Ωραίο κορμάκι, λαχταριστό φυσικό στήθος, περιφέρεια με ελκυστικές καμπύλες. Πάντα όποτε με βλέπει στο σαλόνι είναι πολύ εκδηλωτική με σφιχτές αγκαλιές, φιλιά και άλλες αβρότητες που πολλές φορές καταφέρνει να με κάνει να φεύγω ερεθισμένος από το studio. Αυτή την φορά όμως το «παράκανε» και έτσι αντί να φύγω πέρασα στο δωμάτιο.

Ένα συνολικό συμπέρασμα και για τις τρεις συνολικά συναντήσεις μου με την Βίκυ, είναι πως έχουν κυμανθεί πάνω-κάτω στα ίδια ικανοποιητικά επίπεδα, αρκετά πάνω από τον μέσο όρο. Ιδανικό gfe,με πολύ καλή συμμετοχή, είναι γενναιόδωρη και δεκτική και προσπαθεί να με αφήσει ικανοποιημένο . Καλά τα προκαταρκτικά της, καλό στοματικό, σωστή ανταπόκριση στην δική μου περιποίηση. Σε όλη την σεξουαλική διαδικασία γενικότερα, αγκαλίτσες, χαδάκια, φιλάκια με καλή συμμετοχή και σωστά στησίματα. Συμβαίνει όμως κάτι πολύ παράξενο, που σπανιότατα συναντάω : ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΛΑΘΟΣ, όμως είναι κάτι το οποίο δεν μπορώ να προσδιορίσω, που δεν επιτρέπουν να την χαρακτηρίσω top επιλογή, ενώ όλα ακούγονται ιδανικά. Το γιατί ειλικρινά δεν μπορώ να το εξηγήσω, αφού και μου αρέσει πολύ σαν κοπέλα, σίγουρα όμως δεν είναι στοιχείο που θα με αποθάρρυνε για μια ακόμα συνάντηση μαζί της. Ίσως να είναι «αυτό το κάτι» που λέει και το παλιό τραγούδι της Κ. Γαρμπή….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Βίκυ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2014
αααχχχχχ... (βαθύς αναστεναγμός). Αυτό το "κάτι" ψάχνουμε όλοι, carissimo ministro.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1