Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
θα ειμαι συντομος, λογω του οτι η συνευρεση δεν μου αφησε απολυτως τιποτα, και σιγουρα οχι καποια εμπνευση για να γραψω.
η κοπελα ειναι αυτη στις φωτο, μονο που δεν ειναι οσο σεξυ δειχνει (αν δειχνει) .
οταν ανοιξα τη πορτα του δωματιου , μου θυμισε την ανοιχτοχρωμη τσιγγανα που πουλαει γαρυφαλλα στου Ψυρη . Πριν χαμογελασει περιμενα να δω χρυσο δοντακι,
τετοια εντυπωση δινει, και αυτο λογω του πολυ μελαμψου δερματος της.
Κοντη πολυ , αδυνατο σωμα και βυζι 2,5αρι με καταμαυρη ρογα (χαλιεμαι) ... Υφος επιτηδευμενα σεξυ καταλληλο να ριξει κανα 16χρονο το πολυ.
Στο κρεβατι δε τα παει ασχημα και, αν βγαζει σε καποιον γουστα, μπορει να την σφυροκοπησεις πολυ , δε λεει οχι στο γαμησι ειναι η αληθεια. στα αλλα ομως ,
οπως δαχτυλα μπρος πισω ηταν μη και μη . Η πιπα μετρια , αν ειναι Ρουμανα γιατι Ιταλιδα δεν ηταν με τιποτα, ντροπιαζει τη σχολη , αν και εδειξε δεκτικη
στις καθοδηγησεις, σιγουρα η πιπα δεν ειναι το φορτε της. Το πραγματικα τραγικο ομως, ηταν τα υπερβολικα ψευτικα βογγητα (αυτα που οταν τ ακους σε κανουν
να λες τι μαλακας που ειμαι τωρα που βρισκομαι εδω και τρομπαρω αυτο το πραγμα). Καποια στιγμη πανω στο τρομπαρισμα μου αρχισε το ποιημα , ενα ακουσμα σα
φωνες απο ντουμπλαρισμα σε φτηνη πορνοταινια .. "αχ αχ αχ, ναι ναι ναι, γκάμα γκάμα, κύσε κυσε μωρο μου ..." και ξανα μανα το ιδιο ρεφραιν.
Αν η κοπελα ηταν στα 80 ευρω συμπεριλαμβανομενης πιπας ακα cob/cim και 2 πιστολιες, τοτε θα ελεγα οτι ισως για καποιους να ηταν καλη λυση.
Στα 120 ομως και χωρις cim , ενοιωσα κοροιδο .
Ενσταση κυριοι γιατι τελικα ειναι πραγματι καταντια το τι πλασαρουν τα διαφορα γραφεια του ειδους ...
Εκμεταλευονται την ταση του περισσοτερου κοσμου να ψαχνει κατι το φτηνο και συγχρονως υψηλων προδιαγραφων, και με επαγγελματικες και πολλες φορες επεξεργασμενες
φωτο πετυχαινουν ..
Φυσικα οταν βλεπεις τη γκομενα απο κοντα και λες "ὁχι παλι ρε γαμωτο" ειναι συναμα εκεινη και η στιγμη που μεσα σου αποδεχεσαι το ρητο "ὁτι πληρωσεις παιρνεις"..
Δυστυχως η αποδοχη αυτη συμβαινει μονο τοτε, μια που ο απο φυση αισιοδοξος χαρακτηρας των θυματων, δεν αφηνει αυτο το ρητο να εμπλακει τη στιγμη της επιλογης.
Keep walking !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Οι photo ειδικα η προτελευταια τα δειχνει ολα αυτα που ειπες. για τη ρογα, ανοικτοχρωμη τσιγγανα. Οι photo δειχνουν ακριβως αυτο που περιγράφεις. Πράγματι αν γελάσει περιμένεις κανένα χρυσό δοντάκι. δηλ. η γκόμενα εμφανισιακά δεν λέει.
23 Σεπτεμβρίου, 2014
αχ αχ αχ, ναι ναι ναι, γκάμα γκάμα, κύσε κυσε μωρο μου ............αυτο τα λεει ολα...δεν υπαρχεις λεμε !!!!!!!! ετσι και αλλοιως αυτο το πρακτορειο εχει φαει Χ εδω και ενα μηνα !!!!!!!!! ενω στην αρχη ειχα τα καλυτερα λογια για αυτο ....τωρα ποια μου ειναι για τον πουτσο..........και η αιτια αναπαντηητες κλησεις για την δημητρα και ουε φων και ουτε ακροαση..ο " επαγγελματισμος ¨στα pic του
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημέρα docrx8 αυτό το έχεις ξανά αναφέρει και σε διαβεβαιώ ότι δεν έχει συμβεί, το πιο πιθανόν είναι να έχεις μπερδέψει τα τηλεφώνα και να έστειλες σε άλλο πρακτορείο η δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να έχει συμβεί, πάντως εμείς δεν είχαμε ούτε κλίση ούτε μήνυμα από εσένα. Σε ευχαριστούμε να είσαι καλά και καλή συνέχεια.
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Αδερφε μονο ενα σχολιο απο μενα..με ολο το θαρρος...δεν το καταλαβες απο τις φωτο (οσο επεξεργασμενες και αν ειναι ) οτι ειναι γυφτακι απο αυτα που στο μεταξι υπαρχουν σχεδον σε καθε βαρδια!?
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Για το πρακτορειο κι εγώ έχω να πω τα ίδια. Για κοπέλα που έδειχνε το site ότι είθναι διαθέσιμη, δεν ήξεραν να μου πουν μέχρι το απόγευμα αν δουλεύει! Επαγγελματίες λεμε!!!!!!!!Μαλακία
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το πρακτορείο ότι μπορεί κάνει ρε παιδιά αφού συνεχίζει να δουλεύει όπως δούλευε πριν μια δεκαετία ...το μόνο που άλλαξε είναι η μέθοδος προβολής....οι κοπέλες αρχίζουν βάρδια στις 18.00 και δουλεύουν το πολύ έως τις 4-5 το πρωί ...για όλα τα ραντεβού πριν τις 18.00 υπάρχει θέμα αφού εξαρτάται από την διάθεση της κοπέλας αν θα ξεκινήσει νωρίτερα...Η Αφροδίτη και η Τζούλυ στα τηλέφωνα μια χαρά την ξέρουν την δουλειά αλλά τι να σου κάνουν και αυτές ...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6