Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο πολυ καιρο ειπα να δω την Αννουλα μηπως εχει αλλαξει λιγο η συμπεριφορα γενικα αυτου του οικου κ της κοπελας. ΤζιφοςΘυμόςΘυμόςΘυμός

Μπαινω στο σπιτακι μου λεει η τσα2 τα τυπικα.Με ρωταει εαν την ξερω λεω οχι (οσες φορες ειπα ναι μου ζητανε να περασω αλλα θελω πρωτα να κοψω τα κεφια τις καθε κοπελας κ πως θα κανει οταν φυγω) ρωταω τπτ εξτρα εχει? Με χαμογελο λεει μα φυσικα εαν δεν τον εχεις μεγαλο εχει κ κολαρακι (αρα τελικα τον δινει αλλα αποφευγει να το λεει δημοσια). Δινω το 20ευρω μπαινω στο δωματιο καθαρο για την περιοχη κ περιμενω να ερθει η αννα. Μετα απο 4-5 λεπτα ερχεται αγκαλιες φιλια που χαθηκες κτλπ. Ρωταω πως παει η δουλεια? Χαλια μου απανταει ο κοσμος δεν εχει λεφτα. Μολις το λεει καταλαβα οτι τπτ δεν εχει αλλαξει. Οσο κριση κ να εχουμε ενα 20αρικο σε μια καλη επαγγελματια για σπιτακι θα τα βρουμε. Ξαπλωνω ερχεται κοντα λιγα χαδια κ παει να περασει την καποτα σε πεσμενο πεος... εκει σιγουρευτικα. Στοματικο καλο αλλα τυπικο μπορουσε κ καλυτερα..κρατησε 2 λεπτα. Ρωταει πως θελεις απανταω στα 4. Σηκωνεται βαζει κρεμα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ποτε δεν το εκανε αυτο οσο καιρο πηγαινα..τις λεω μην βαλεις πολυ με κοιταει κ εκανε πως δεν καταλαβαινει..βαζει στο μουνι τις βαζει κ στο πεος.η απολυτη ξενερα. Προσπαθω να μπω μεσα της κλεινω τα ποδια τπτ η στυση ειχε φυγει εντελως.Καποια στιγμη πριν βγω (οσο ειχα καταφερει να μπω δλδ μεσα της) ρωταω εμαθα δινεις κ κολο? Ναι αλλα εσενα ειναι μεγαλος σηκωνομαι απο το κρεβατι και τις λεω αυτο σου φαινεται μεγαλο στην κατασταση που βρισκεται? Χαζογελουσε...ελα ελα μωρο μου δεν εχουμε ωρα...ξαπλωνω να μου τον παιξει κ αυτο αγαρμπα.Τις λεω αστο σε μενα με αποτελεσμα να την χυσω στο 1 βυζι στην ρογα δεν αφηνε για γενικα στηθος.Δευτερολεπτα πριν τελειωσω να κ η τσα2 φωναζε να βγει λεω εσυ μας ελειπες.Αφου τελειωσα εφυγε με χαμογελο μου ειπε κ καλο απογευμα.Τουλαχιστον δεν εχασε την ευγενια της σε σχεση με της υπηρεσιες που ειχε. Καθως ευγενα ειδα την τσατσα κ τις λεω με τετοια συμπεριφορα πολλοι πελατες θα αλλαξουν τα στανταρακια τους κ εσεις χρημμα...με κοιταξε στραβα κ ο καθενας πηρε τον δρομο του. Αποτελεσμα ΤΕΛΟΣ για μενα η Αννα κ ΤΕΛΟΣ τα μπουρδελα. Δεν αξιζει οσα στανταρ ειχα η χαθηκαν η καταντησαν σαν την Αννα. Ουτε κουρασμενη ηταν ουτε καινουργιος πελατης ειμαι. Με γνωριζει καλα κ εχω παει (μαλλον πηγαινα) αρκετες φορες το μηνα. Αυτα απο μενα. Οποιος θελει μπορει να δοκιμασει την τυχη του αλλα απο καλη επαγγελματιας που ΗΤΑΝ αρχιζει να γινεται ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΠΕΤΑ

Κριμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2014
Χμμμ; είσαι σίγουρος ότι τα κόβεις τυπε? Μεγάλη κουβέντα Γερο-μύστης
A
artemismatsas
14 Σεπτεμβρίου, 2014
ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΠΕΤΑ όχι αν αναλογιστείς τι φολαρες υπαρχουν εκει εξω αλλα σιγουρα παιζει στον μεσο ορο και το χειροτερο είναι ότι πιεζει με τον χρονο και αυτή με τον τροπο της και η τσατσα η μαλακω.Για καποιον που δεν την εχει παρει για κανα δυο φορες αξιζει για πιο πολύ όχι...
14 Σεπτεμβρίου, 2014
Συμφωνω μεγαλη κουβεντα εγω φιλε μου τα ξανα αρχησα μετα από πανω από δεκα χρονια αποχη είναι λιγο αρρωστια και ειδικα τωρα που σε σχεση με μενα που είμαι ψαρι κανονικο εδώ μεσα υπαρχουν μαεστροι κανονικοι τα παντα τωρα οπου θες οποια θες όπως θες...μονο εδώ και ισως στο στρατο πληρης 24ωρη επαγρυπνηση εγω προσωπικα υποκλινομαι στα παιδια εδώ μεσα οργανωση, ενημερωση, λεπτομέρειες, δε χρειαζεται να ρωτήσεις τιποτα τα πληροφορησαι ουτος η αλλως εγω εχω τις στανταρ μου βασιζόμενος στα εδώ μεσα...τωρα αν παει και κανα 20αρικο χαμενο όπως σωστα ειπες παντα θα το βρίσκουμε για μια επαγγελματια του ειδους.
14 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε τετοιες περιπτοσης το καλυτερο ειναι να πηγαινεις κυριολεκτικα μια φορα το 5μηνο ...Ειναι το χειροτερο σπασιμο...σε ιεροδουλη...Τοχω κανει...και εξεπλαγην διοτι οκ πηγαινα πεταγα ενα 20 αρικο....και δεν μενοιαζε...μια φορα το 5μηνο κυριολεκτικα...και εφτιαξαν οι υπηρεσιες...Στο σημερα την τιμαο μια φορα το μηνα νατε 2 το πολυ...για να μην ξεχνιομαστε....Κουλ
15 Σεπτεμβρίου, 2014
Ρε φιλε ΠΟΣΟ μου την σπαει αυτη η τσατσογρια...Καθε φορα που μπαινω "αννουλα εχουμε εδω, την ξερεις αννουλα?" με ειρωνικο υφος γιατι ξερει οτι την ξερω....Ε αντε και γαμησου!!!!!ΟΤΙ πιο σπαστικο υπαρχει...
Συμφωνω μαζι σου, μαυρο στο κωλομαγαζο Γερο-μύστης
15 Σεπτεμβρίου, 2014
Κι εγώ που την είχα επισκεφθεί πριν μερικούς μήνες λόγω ακά,το ίδιο αποκόμισα.Τήρησε μεν τη διαφήμιση της τσατσάς,αλλά κατά τ'άλλα,ξεπέτα...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6