Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400615
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη μετά από μήνες στο συγκεκριμένο στούντιο, για ποτάκι αρχικά κάτω στο μπαρ. Όση ώρα έπινα το ποτάκι μου παρέα μου κράταγε η Βανέσα, μια πολύ όμορφη κοπέλα, εξαιρετικά ομιλητική και κοινωνική. Έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά, σχιστά ματάκια, μακριά μελαχρινά μαλλιά, ωραίο σώμα, ενισχυμένο στήθος, ωραία πόδια και περιποιημένο μανικιούρ πεντικιούρ εκπληκτικό. Εντελώς φυσικά και αβίαστα και χωρίς να πιεστούν καταστάσεις και σε συνδυασμό με τη φαντασίωσή μου να βρεθώ κάποια στιγμή με μια Ασιάτισσα ανεβήκαμε στο στούντιο. Με έκανε να νιώσω χαλαρά, ήρεμα, ότι είμαι με μια φίλη. Η καλή γνώση Ελληνικών μιας και είναι από ότι μου είπε Ελληνοταυλανδέζα βοηθάει σε αυτό το κλίμα. Επιλογή προγράμματος με 69 και είσοδος στο πολύ ωραίο δωμάτιο με το τζακούζι. Ευρύχωρο, με μεγάλη ντουζιέρα, σφραγισμένες πετσέτες και κλιματισμός εν λειτουργία.

Δεν άργησε να έρθει και το κορίτσι, μπανιαρίστηκε με επιμέλεια μπροστά μου και αφού είχαμε φρεσκαριστεί και οι 2, πέσαμε στο κρεβάτι. Ωραίο ξεκίνημα από μέρους της, με χάδια και με τα νύχια της να "τρέχουν" όλη την πλάτη μου, κάτι που μου προκάλεσε μια ωραία ερωτική ανατριχίλα. Αρκετά φιλιά περιμετρικά, στο λαιμό της, στο στήθος της με τις ωραίες ρώγες, στην κοιλιά της μέχρι να φτάσω στο όμορφο, μοσχομυριστό και περιποιημένο αιδοίο της, περιελάμβανε η διαδικασία. Αρκετά καλή ανταπόκριση στο στοματικό μου, με σιγανούς αναστεναγμούς, χάδια στο κεφάλι μου...Μετά από κάμποσο, πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα του στοματικού της. Χωρίς να είναι ιδιαίτερο σε ποικιλία ή σε ένταση, το έκανε καλά, με ρυθμό κάτι που με ερέθισε ακόμα περισσότερο. Δεν περιποιήθηκε τη γύρω περιοχή. Την έφερα και σε στάση 69 όπου είχα την ευκαιρία να την ξανασχοληθώ με το αιδοίο της...

Πρώτη στάση με τη Βανέσα σε reverse cowgirl, με πολύ καλή αίσθηση κατά τη διείσδυση, εξαιρετικά στενή. Η θέα όμορφη με το κωλαράκι της στα χέρια μου να ελέγχω τη διείσδυση εγώ. Αλλαγή σε ιεραποστολικό με αύξηση του ρυθμού από μέρους μου που έδειξε ότι αντέχει κιόλας. Αρκετό παιχνίδι με τα όμορφα πατουσάκια της, κάτι που το επιδιώκει άλλωστε και έτσι συνεχίσαμε για αρκετά λεπτά. Τελευταία στάση στα 4, με καλό στήσιμο, χωρίς να προσπαθήσει να "κλέψει", έδειξε ότι δεν έχει πρόβλημα και στους δυνατούς ρυθμούς και μένοντας έτσι για τα εναπομείναντα λεπτά, το τέλος ήρθε σε αυτή τη στάση, πάνω στο κωλαράκι της...

Η Βανέσα επιβεβαίωσε και στο δωμάτιο την καλή διάθεση που δείχνει και κάτω στο μπαρ, μου προσέφερε μια όμορφη συνεδρία μέσα στα πλαίσια που ζητούσα, χωρίς ακρότητες και εξεζητημένα πράγματα. Το γεγονός ότι είναι πεντακάθαρη και κάνει μπάνιο τόσο πριν όσο και μετά τη συνεύρεση μπροστά στον πελάτη δείχνει ότι προσέχει ιδιαίτερα και σέβεται και τον ίδιο τον παρτενέρ της ενώ σε αντίθεση με το γενικότερο κλίμα έγραψε...εκεί που δεν πιάνει μελάνι χρονικούς περιορισμούς και άγχη...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2014
Λαγέ πόσα έδωσες???? στο Μεταξουργείο πάντως με 15 ευρώ την πέρναμε , έχει και ωραία τατού
11 Σεπτεμβρίου, 2014
Ένα ακόμη υπόδειγμα κριτικής από τον κ. lagonisian! Καμία απορία και κατατοπιστικότατη ακόμη και για τους εκτός Αθηνών, που ενδιαφέρονται για το συγκεκριμένο studio και ιδιαίτερα τις υπηρεσίες των εκεί εργαζομένων θηλέων. Ευχαριστώ!
11 Σεπτεμβρίου, 2014
Έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά, καθαρή, ήρεμη χωρίς ακρότητες, στενή και με καλή κριτική απο τον λαγονήσιαν, προφανώς αποτελεί στόχο για τον στρατηγό!
lsh
lsh
11 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στρατηγέ μου η συγκεκριμένη κορασίδα αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή στο συγκεκριμένο χώρο όταν πλέον λειτουργεί σαν Χμπαρ...Δε λειτουργεί με τη νοοτροπία των περισσότερων κορασίδων εκεί...Είναι ευχάριστη και ξέρει να σε χαλαρώσει και να περάσεις καλά...
12 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βανέσα...και γ@μώ τα μωρά....Κατσικογάμης
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5