Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατο μετα τα μεσανυχτα και η ρομαντικη δροσουλα με εφερε στο μεταξι για τσαρκα με τον μεγαλο συναγωνιστη και χυστη Nea smirni!!!!!
Η κινηση ηταν αυξημενη και τα μαγαζια ειχαν γεμισει με πιτσιρικαδες καγκουρες και τους γνωστους πακηδες που εδιναν ενα γιορτινο τονο στην πιατσα.Καποιοι τραγουδαγαν στο πεζοδρομο και γενικως οπου μπαιναμε επικρατουσαν φωνες και χαβαλες!!!
Εδω βρηκα την γνωστη μιλφ Ριτα απο την θητεια της στην βεργας,την οποια δεν ειχα παρει ποτε και μιας και δεν ειδα κατι αξιολογο αλλου,επεστρεψα για ενα ξαλαφρωμα.Στο σαλονι καποιοι πιτσιρικαδες αλβανοκαγκουρες εφαγαν πορτα απο το Ρωσο τσατσο,λεγοντας τους οτι η κοπελα παιρνει ανω των 25 ετων.Το ακουσα κι αυτο στην πολυετη μου καριερα χαχαχαχαχα!!!!!!!
Τα δωματια ηταν γεματα και η αναμονη μεγαλη.Καποια στιγμη βγηκε η Ριτα με μια ασπρη ποδια ιατρικη λεγοντας μας οτι θα μας γιατρεψει τις καυλες!!!!!!Φοραγε και κατι κοκκινες γοβες οι οποιες αναδεικνυαν τα καλλιγραμα ποδια της.Δεν ηθελα και πολυ για να βγαλω το δεκαρικο και να μπω.....
Μπαινω στο πεντακαθαρο δωματιο και ξαπλωνω,μετα απο λιγο ερχεται και αρχιζει το στριπτηζ βγαζοντας την ιατρικη ποδια και τα κοκκινα εσωρουχα.Οι βυζαρες της ηταν υπεροχες αν και λιγο νερουλιασμενες,αλλα για την ηλικια της εχει φοβερο δερμα.Η κλασσικη Ρωσιδα μιλφ!!!!
Ερχεται λοιπον βγαζοντας κατι μωρομαντηλα και αρχιζει να μου τον καθαριζει με ευλαβεια,λεγοντας μου οτι εχει τρελλα με την καθαριοτητα και οτι τον τσατσο τον τρεχει συνεχεια να καθαριζει τα δωματια!!!!''Εντω ντουλευουμε,ντεν καθομαστε''...μου ειπε κι εγω κρατιεμαι απο τα γελια!!!Στην συνεχεια ξαπλωνει πανω μου και αρχιζει να με γλειφει στο στηθος κατεβαινοντας προς τα κατω και φτανοντας στα μπαλακια,οπου με εφτιαξε για τα καλα!!Περασε καποτα και αρχισε την πιπα,βαζοντας και τις βυζαρες της αναμεσα.Αυτο συνεχιστηκε αρκετη ωρα ωσπου την σταματησα γιατι κοντεψα να τα πεταξω ολα και να ληξει αδοξα η συναντηση!!Της ειπα να ξαπλωσει και αρχισα να την γλειφω παντου ωσπου της τον εβαλα και στο μουνακι της.
Το τελος ηρθε με πισωκολητο οπου η αφη της κωλαρας της ηταν υπεροχη.Οταν εχυσα μου ειπε ''μην τον βγαλεις καθολου,μεινε ετσι μεχρι να στραγγισει''.Μειναμε ετσι δαγκωνοντας της την πλατη και τον λαιμο.Οταν σηκωθηκαμε μου ειπε οτι αυτη θα βγαλει το προφυλακτικο και μου τον καθαρισε παλι με μωρομαντηλο.Ηταν μια πολυ πορνικη και καυλιαρικη συνευρεση.Τελικα αυτα τα Ρωσιδια τα μιλφ ειναι σταθερη αξια.Ειναι οι πρωτες διδαξασες στη δεκαετια των 90ς,που οσοι πιτσιρικαδες δεν την εζησαν ειναι ατυχοι!!!
Αυτες που εσπασαν τα πετρινα χρονια των ελλεινιδων στα μπουρδελα,φερνοντας την ανοιξη.Γι' αυτο τις αγαπαμε!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2014
Χορταστικη κριτικη!!! Ο κ. bakalhs εχει ηδη αναλυσει τα περι ρωσιδων μιλφ πλειστακις εις το παρελθον. Και η δικη μας ( μη δημοσιεθεισα εμπειρια στο ιδιο συμπερασμα καταληγει ). +1!!!
10 Σεπτεμβρίου, 2014
την συγκεκριμενη την εχω δοκιμασει δυο φορες χωρις καλα χωρις αποτελεσματα γενικα ξεπετα μαλιστα την πρωτη φορα οταν δουλεψε βεργας και την εδιωξαν οπως καταλαβαινετε οσες τα σκατωνουν στην βεργας συνηθως παιρνουν δυσμενη μεταθεση στην πρεζοπιατσα γενικα η τυπισσα δεν κανει σκετη φολα εγω δεν περασα καλα αλλα και αλλοι εσυ φιλε μπορει να σταθηκες τυχερος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2