Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488371
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τη Σόνια δεν την ήξερα και ήθελα να την γνωρίσω καθώς οι φώτος στα μπάνερ μου άρεσαν αρκετά...Κάθε φορά όμως που έλεγα να πάω κάτι τύχαινε και συνεχώς έπαιρνε αναβολή.Τη Πέμπτη το απόγευμα λοιπόν έπειτα από τηλεφωνική επιβεβαίωση πως θα βρίσκεται στο παραπάνω ίδρυμα πήγα για να τη συναντήσω...

Αφού βρήκα να παρκάρω δύο στενά πιο πέρα καθώς έχει ένα θεματάκι η περιοχή τις μεσημεριανές ώρες ανέβηκα τις σκάλες για να περάσω στο στούντιο...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία όπου μου την παρουσίασε αμέσως...Δεν μπορώ να πω γλυκιά κοπέλα,μελαχρινή με καλλίγραμμο σώμα μικρό σχετικά στήθος,απαλή επιδερμίδα και συμπαθητικό πρόσωπο...Όμως απ'τις φωτογραφίες κατά την προσωπική μου άποψη απέχει αρκετά.Τέλος πάντων αφού είχα βάλει στόχο πέρασα στο δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος.

Ένα ντουζάκι για φρεσκάρισμα και την περίμενα ξαπλωμένος στο καναπέ...Δεν άργησε να έρθει και έτσι μέσα σε λίγα λεπτά αφού χτύπησε τη πόρτα πρώτα μπήκε στο δωμάτιο...Αφαίρεσε τα εσώρουχά της και μου είπε να "χαλαρώσω"...Ξεκίνησε να με χαιδεύει λίγο και αφού πήγε στην ευαίσθητη περιοχή πέρασε κατευθείαν το προφυλακτικό...Χωρίς καθόλου προκαταρκτικά κάτι που με χάλασε...Η πίπα της μονότονη,μηχανική και με πολύ χρήση χεριού κάτι που με τον τρόπο μου της έδειξα πως με ενοχλεί...
Έναρξη στο σεξ με τη Σόνια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για ένα σύντομο ιεραποστολικό με κάπως ελάχιστη συμμετοχή από μέρους της και τελείωμα στα τέσσερα όπου την θεωρώ μαζί της την πιο καλή στάση καθώς έχει όμορφη περιφέρεια...Βέβαια όποια στάση και να κάνεις αν δεν υπάρχει συμμετοχή είναι ένα θέμα...

Ξάπλωσε ελάχιστα μαζί μου και με ρώτησε αν μου άρεσε...Φυσικά απάντησα καταφατικά και με ένα πεταχτό φιλί και τα εσώρουχά της στο χέρι αποχώρησε από το δωμάτιο...

Η διάρκεια παραμονής της στο δωμάτιο ήταν ελάχιστη όπως και η συμμετοχή της.Δεν μπορώ να πω πως ήταν μία καλή συνεύρεση,αντιθέτως ήταν μία τυπική γνωριμία που δεν έχει να σου αφήσει να θυμάσαι και πολλά πράγματα...

Αυτά για την γνωριμία μου με τη Σόνια,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια2
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2014
Συγνωμη βασιλη αλλα κατα την αποψη μου θα επρπε να τις κανεις τα παραπονα σου
09 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι αθεραπευτα ευγενης ο Βασιλης, οποτε ουτε σκεψη για παραπονα
+1 στην πολυ διαφωτιστικη κριτικη. Σωσαμε και ενα 70αρι μιας και απο φωτο εσκιζε το μωρο και ειχε κλειδωσει σα στοχος.
Παμε γι' αλλα Αρχηγε.....
10 Σεπτεμβρίου, 2014
o 911-Toninno εχει δικαιο. Στις φωτο σκιζει. Οποτε κυριε Μπαρουχο σας ευχαριστουμε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3