Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 380145
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την αποτυχημένη μου συνεύρεση που είχα στο Παγκράτι, και αφού άφησα να περάσουν κάποιες ώρες για να ηρεμήσω, κατευθύνθηκα στην Καλλιθέα, όπου είχα σταμπάρει ότι δουλεύει στο παρόν ίδρυμα η Άννα Μαρία. Μια κοπέλα γνωστή για τις άριστες υπηρεσίες της, το φιλικό χαρακτήρα της, το σεβασμό προς τον πελάτη και την εμπειρία της. Έχοντας νωπές ακόμα τις άριστες εντυπώσεις μου από την τελευταία μας συνάντηση, θέλησα κάτι σίγουρο για να κλείσω ωραία τη βραδιά. Ανέβηκα τα σκαλιά, κατευθύνθηκα στον δεύτερο όροφο και με υποδέχτηκε η ίδια, καθώς πάνω δουλεύει μόνη της. Σύντομο social και κατευθύνθηκα στο ωραίο δωμάτιο. Η όλη φάση πιο πολύ θύμιζε ότι είμαι με μια φίλη παρά σε στούντιο. Το δωμάτιο καθαρό, έκανα ντουζάκι, το αιρκοντίσιον είχε ιδανική θερμοκρασία...

Μετά από λίγο ήρθε δίπλα μου και η Μαρία, όπου με απαλά χάδια, φιλιά, λάγνες ματιές, δεν άργησε να φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα. Κατέβηκε σιγά σιγά προς την επίμαχη περιοχή μου. Εκπληκτική περιποίηση της γύρω περιοχής, τα @@ είχαν τον κύριο λόγο, με μπόλικο σάλιο, φτυσίματα, ρουφηξιές κλπ. Αυτό που έκανε πασίγνωστη την Άννα Μαρία είναι το στοματικό της. Επιδόθηκε σε μια καταπληκτική πεολειχία, βαθιά, υγρή, με παιχνίδια με τη γλώσσα της, με οπτική επαφή μαζί μου συνέχεια. Εκεί που λεγα ότι σταμάτησε, τον ξανάπαιρνε με φόρα στο στόμα της, τον κοπάναγε στη γλώσσα της... Πραγματικά υπέροχο στοματικό. Σειρά για τη δική μου ανταπόδοση, με περιποίηση στο όμορφο στήθος της, πολλά φιλιά, αργούς ρυθμούς, μέχρι να φτάσω στο περιποιημένο αιδοίο της. Αληθοφανής συμμετοχή, πνιχτά βογγητά και κούνημα της λεκάνης της.

Στο σεξ ξεκινήσαμε στην άκρη του κρεβατιού με εκείνη στα 4 και εμένα να απολαμβάνω την υπέροχη θέα. Απόλυτος συγχρονισμός, δέχθηκε και κάποια χαστούκια στα όμορφα κωλομάγουλά της, κρατήσαμε αρκετά έτσι, μέχρι που τη γύρισα σε ιεραποστολικό, όπου με σούπερ συμμετοχή, φοβερά ανοίγματα, φιλιά και περιποίηση του στήθους και των όμορφων ποδιών της μετά από λίγο με βρήκε το τέλος πάνω στην κοιλίτσα της....

Για μια ακόμη φορά, η Άννα Μαρία απέδειξε γιατί θεωρείται ένα από τα κορυφαία κορίτσια του χώρου. Υψηλής ποιότητας service, ηρεμία, ψυχολογεί τον πελάτη και πάνω από όλα σεβασμός και σε αυτό που κάνει αλλά και προς τον πελάτη...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2016
Ξανά γύρισα ζουζουνακια μου.....ώση δεν ξέρετε;;;...με ονομα ΕΡΑΤΩ ......Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1