Λεπτομέρειες αξιολόγησης

1.0 1 10
Γραφεία CG 19328
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Παλιος πελατης παρολο που με εστησε μια φορα στην Γλυφαδα και τον συγχωρεσα. Βλεπεις οταν φτανεις στο ξενοδοχειο καμια φορα τα μωρα τους ερχεται περιοδος Γαμήσου και το τηλεφωνο του Κωστακη δεν λειτουργει πλεον, η ο Κωστακης κανει τον Κινεζο και δεν απανταει σε ΣΜΣ.

Μετα απο δυο αλλα μπαζα που πηρα και μετα απο 3-4 αριθμους κινητου που αλλαξα με ξεχασε. Οταν εκλεισα Βαλεντινα μου το ακυρωσε 2 φορες και ειχε την αυθαδια να μου πει οτι την κλεινει μονο σε καλους πελατες του. Κεφάλι σε τοίχο!

Μαυρο στον Κωστακη και το γραφειο του γιατι αλλα μπαζα δεν αντεχω πλεον.

Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2014
Τι εννοείς μπάζα ρε φίλε???Δεν είδες φωτό πριν κλείσεις???
Όλες οι γκόμενες έχουν φωτογραφίες κ μάλιστα αξιόπιστες..δε σε ανάγκασε κανείς να τις πάρεις αν δε σου άρεσαν..
Εγώ πάντως 3 φορές που έχω "χρειαστεί" τον Κωστάκη,ήταν άψογος!!
22 Ιουλίου, 2014
Παρόμοια μου συνέβη χθες. Πρέπει να έχω πάρει πάνω από 20-30 ραντεβού στον Κώστα (από την εποχή των naughty cats). Από την περίοδο που άλλαξε το τηλέφωνό του δεν έχω ξαναπάρει... Το αποτέλεσμα ήταν να μην με έχει στις επαφές του και να μου αρνείται να κλείσω ραντεβού με την Κωνσταντίνα ή τη Νεφέλη, διότι λέει πάνε μόνο με υπάρχοντες πελάτες. Όταν τον ρώτησα έκπληκτος "μα καλά, εγώ δεν είμαι πελάτης μετά από τόσα ραντεβού;" πήρα την αδιανόητη απάντηση: "δεν ξέρω τι έγινε αλλά δεν σε έχω στις επαφές μου". Εκεί σταμάτησε η επαφή με την λογική...
(Updated: 23 Ιουλίου, 2014) 23 Ιουλίου, 2014
Θα συμφωνησω οτι ο Κωστας δεν φερνει καποιες φορες ομορφες κοπελες .

Στα υπολοιπα κατι δεν μας τα λες καλα Χμμμ;

Παρακολουθω πολυ καιρο τα σχολια σου στο παρων φορουμ και δεδομενου την συζητηση που ειχαμε σε προσωπικο επιπεδο (περι Κλελιας/Κλειω)εχω μεγααααααααααααλες αμφιβολιες για σενα Κεφάλι σε τοίχο!


nazgul30 Χαθηκα και εγω για μεγαλο διαστημα ( απο naughty cats ). Μολις ηρθε η Ραμονα ως (Spice-Models) εστειλα e-mail και ελαβα αμεσως την επομενη μερα το καινουριο νουμερο . Αρα και εσυ δεν μας τα λες καλα .

Αχου και δεν μας τα λετε καλα . Αχου και σας ειχα σε υποληψη
23 Ιουλίου, 2014
Δεν κατάλαβες τι γράφω. Ξαναδιάβασε. Το νούμερο δεν είναι το θέμα. Μάλιστα μου το έστειλε ο ίδιος ο Κώστας με SMS! Το θέμα είναι ότι πλέον για να κλείσεις ραντεβού με κάποια από τα κορίτσια του, θα πρέπει να είσαι 'πελάτης'. Πελάτης στο λεξικό του Κώστα σημαίνει να έχει καταχωρημένο το τηλέφωνό σου. Εγώ όμως δεν ήμουν καταχωρημένος (απορώ πώς συμβαίνει αυτό μετά από τόσα ραντεβού) και έφαγα φόλα. Αρνήθηκε να με εξυπηρετήσει, πώς το λένε;
23 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να ηταν μονο η εμφανηση καλα θα ηταν ....................

Ο Κωστακης οχι μονο εχει καβαλησει το καλαμι αλλα νομιζει οτι ειναι και ο μονος που φερνει cg στην Αθηνα.


Μαυρο Κωστακη και απο μενα ουτε ενα ευρω. Εχει αλλα γραφεια με καλυτερα μωρα για καταθεσεις και σου λενε και ευχαριστω αντι να σου ακυρωνουν ραντεβου!
23 Ιουλίου, 2014
αυτο που εληγε σε 551 δεν ειναι ακομα το νουμερο? Χμμμ;
26 Ιουλίου, 2014
Εγώ πάντως ρε παίδες μια χαρά όλα όσες φορές το έχω χρησιμοποιήσει. Και δύο απ' τις καλύτερες cg τις έχω πάρει από εκεί. Στη μία ένιωσα πασάς στα Γιάννενα, στην άλλη πασάς κάπου αλλού - δε θυμάμαι τώρα. Γλώσσα Cindy-Βαλεντίνα that is.
26 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφεντικο ειπαμε ο Κωστακης μαλακας ειναι αλλα ηλιθιος δεν ειναι! Μεγάλο χαμόγελο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8