Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Ντενίζα είχα ακούσει αρκετά καλά λόγια αλλά δεν είχε δοθεί η ευκαιρία ούτε να την δω αλλά ούτε να περάσω από το συγκεκριμένο σπίτι...Μίας και περαστικός απ'τη περιοχή εκείνη την ημέρα μπήκα να δω τι παίζει...Για καλή μου τύχη εργαζόμενη,η Ντενίζα στη βάρδια.Λίγη αναμονή μίας και ήταν με συναγωνιστή και τσουπ εμφανίζεται στο σαλόνι.Εμφανισιακά αρκετά συμπαθητική,ξανθούλα μέτρια σε ύψος με λευκή επιδερμίδα και μεγαλούτσικο στήθος.Εντάξει μην περιμένει κανείς να δει κανένα τοπ μοντελ αλλά είναι αρκετά γλυκιά.Επίσης έχει και καθαρό πρόσωπο κάτι το οποίο ξέχασα να αναφέρω παραπάνω.

Αφού πλήρωσα το παράβολο,πέρασα στο δωμάτιο του οίκου.Αρκετά περιποιημένο και καθαρό με κλιματισμό,νιπτήρα και γενικά σε πολύ καλό επίπεδο σε σχέση με άλλα καταστήματα.Έβγαλα τα ρούχα μου και περίμενα τη Ντενίζα.Δεν άργησε να έρθει κοντά μου και έτσι μετά από πέντε λεπτάκια μπήκε στο δωμάτιο αρκετά εύχαρη.Αφαίρεσε τα εσώρουχά της και ξεκίνησε τα τριψίματα με το στήθος της.Κατέβηκε πιο κάτω και περιποιήθηκε την περιοχή προσφέροντας ένα κοκτέιλ ισπανικού...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού,αρκετά καλό σε ρυθμό αλλά και σε διάρκεια.Με περιποίηση και της ευρύτερης περιοχής.Ξεκίνημα στο σεξ με τη Ντενίζα στα τέσσερα να έχει άψογη συμμετοχή,αλλαγή για cow girl όπου πέρασαν λίγα λεπτά ακόμη και τελείωμα με ιεραποστολικό κλέβοντας και κάποια πεταχτά φιλιά...
Ξάπλωσε δίπλα μου για λίγο μίας και το σαλόνι είχε κόσμο,αφού έβαλε τα εσώρουχά της με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...
Μία αρκετά καλή συνεύρεση σε μπουρδέλο με μία γλυκιά κοπέλα.Η Ντενίζα αποδείχτηκε μία φιλότιμη επαγγελματίας και όχι ξεπέτα...

Αυτά για την γνωριμία μου με την Ντενίζα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού