Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136711
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φεύγοντας από το Κροκεών 6 και την απόλυτα αποτυχημένη συνάντησή μου με την Ιζαμπέλα, αμέσως έψαξα επιλογές για να "ρεφάρω"...Σκοπό είχα να πάω αλλού, αλλά περνώντας από τον πορνόδρομο της Κασσάνδρας σταμάτησα να δω τι "παίζει". Και συγκεκριμένα μπήκα στο παρόν στούντιο. Εμφανίστηκε μια ψηλή, ξανθιά με μακριά μαλλιά κοπέλα, με πολύ όμορφο πρόσωπο με γαλάζια μάτια, λευκό δέρμα, ενισχυμένο στήθος 3άρι και κορμί όμορφο, συμμετρικό, λεπτό αλλά και με ωραίες καμπύλες στα απαραίτητα σημεία. Όταν μου συστήθηκε και μου είπε ότι είναι η Νταϊάνα, δεν το πολυπίστευα...Η αλλαγή αρκετά εμφανής καθώς στο παρελθόν ήταν πιο αυστηρή, πιο απόμακρη, με πιο κοντό μαλλί. Πλέον φιλική, παιχνιδιάρα στο σαλόνι και με τον ιδιαίτερο τρόπο της αρκετά προκλητική για να σε κάνει να περάσεις στα ενδότερα...Έτσι έκανα και εγώ με πρόγραμμα των 70 ευρώ για 69...

Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο, ενώ μόλις είχα τελειώσει το ντους μου κάτι που τη χαροποίησε ιδιαίτερα καθώς απαιτεί απόλυτη καθαριότητα όπως και η ίδια είναι πεντακάθαρη...Λίγη συζητήσουλα στην αρχή και σιγά σιγά η χαλάρωση από το προηγούμενο άγχος και στρες ένιωσα ότι είχε πάει περίπατο...Μου ζήτησε να ασχοληθώ εγώ μαζί της και ιδιαίτερα να τη γλείψω στο όμορφο αιδοίο της....Αφού πέρασα πρώτα απαλά από το στήθος της, τις ρώγες της, την κοιλιά της, κατέβηκα χαμηλά όπου και ασχολήθηκα για αρκετή ώρα με την καυτή της περιοχή. Ιδιαίτερα όμορφο αιδοίο, με απίστευτα παχιά χείλη,έδειχνε να απολαμβάνει την περιποίησή μου και την ενασχόλησή μου μαζί του, έβγαζε πνιχτούς αναστεναγμούς, σφιγγόταν, με έσφιγγε και μένα, ενώ με τα χέρια της με ακινητοποιούσε σε σημεία που ένιωθε ιδιαίτερη ηδονή...Διήρκεσε αρκετά λεπτά αυτή η διαδικασία ώσπου ανέλαβε εκείνη δράση με το δικό της στοματικό. Με τα λόγια της και τα φιλιά της σε όλο μου το κορμί, είχε καταφέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα του έργου της. Δεν μπορώ να πω ότι ξετρελλάθηκα με την πίπα της, καθώς ήταν στην αρχή αρκετά μονότονη και γρήγορη. Αυτό που έκανε όμως και πραγματικά ένιωσα να με τρυπάνε χιλιάδες βελόνες από την ηδονή, ήταν κάτι φοβερά περιμετρικά παιχνίδια με τη γλώσσα της πάνω στον κορμό του πέους μου, ενώ ήταν μέσα στο στόμα της...

Ξεκίνημα στο σεξ με εκείνη στα 4, όπως ήθελε. Καλό στήσιμο, με ωραίο σπάσιμο μέσης. Αργή διείσδυση και με παρακάλεσε να μείνω ακίνητος για να κάνει εκείνη κάτι που της άρεσε...Έμεινα λίγο απορημένος αλλά η συνέχεια με αποζημίωσε. Εναλλασσόμενες κινήσεις και ρυθμός στη διείσδυση, έβγαινε τελείως και καρφωνόταν με δύναμη στη συνέχεια προς το μέρος μου, μετά με κράταγε μέσα της και κουνιόταν κατακόρυφα του πέους μου. Στη συνέχεια αρκετό σφυροκόπημα στην ίδα στάση με αρκετά έντονα βογγητά εκ μέρους της και με εμένα να απολαμβάνω τη συμμετοχή μιας τόσο όμορφης και έμπειρης γυναίκας. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, στην αρχή με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω από τη μέση μου και να μου λέει στα αυτιά διάφορα λόγια και με ήπια ένταση και στη συνέχεια ενωμένα τα πόδια της και με αύξηση του ρυθμού και μη θέλοντας να διακόψω, σε αυτή τη στάση με βρήκε το τέλος μετά από λίγο απόλυτα ικανοποιημένο...

Η Νταϊάνα αποδείχθηκε αντάξια των περιστάσεων, ήξερε πως να με χαλαρώσει και να με κάνει να έρθω σε θέση "μάχης",έχει εμπειρία, έχει γλυκάνει απίστευτα και σε συνδυασμό με την ποιότητα των υπηρεσιών της και την εκ γενετής ομορφιά της αποτελεί μια αξιοπρεπή επιλογή για όποιον θέλει να περάσει όμορφες στιγμές...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού